Headhunter eshte ne kerkim te operator ne gjuhet: SPANJOLLE dhe GJERMANE! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 25/05/2020 15:30

70,000 Leke

  • Headhunter eshte ne kerkim te operator ne gjuhet: SPANJOLLE dhe GJERMANE!

Headhunter is looking for Account Manager in languages: ANGLE, ITALIAN, SPANJOLLE and GERMAN!

We offer:
-Complete availability and part time!
-Weekend rest!
-Basics (70 000 ALL) + bonuses among the highest in the market!
-Motivational agent
-Free medical and aesthetic services
-Secured training
-Visits for the best abroad

Become part of us now !!

Tel: 069 36 38 392
Email: eneda.recruit@ctagroups.co

Address: Laprake, Rruga "Dritan Hoxha", 5 m below Kupoles, Tirana


Pagesa 70,000 Leke
Pozicioni Account manager
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 1893

Ofrojme:
-Disponibilitet full time dhe part time!
-Weekend pushim!
-Rroge baze(70 000 bruto)+bonuse nder me te larta ne treg!
-Ambjent motiviues
-Sherbime mjekesore dhe estetike falas
-Trajnime te siguruara
-Udhetime per me te miret jasht shtetit

Behuni pjese e jona tani!!

Tel:
Email: eneda.recruit@ctagroups.co

Adresa: Laprake,Rruga "Dritan Hoxha" ,5 m posht Kupoles,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 18/06/2020 15:18