apartamen me qira ne shkoder  

 Online 82 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
40 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 10.07.2020)

30 Euro

Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ap... (Premium 01.08.2020)

30 Euro shpi me qera orikum 2+1 Shpi private ne orikum 2+1
te gjitha kushtet e nevojshme 
gatim me korent 
pa

Shpi Me Qera Orikum 2+1

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (11:12): Shpi private ne orikum 2+1 te gjitha kushtet e nevojshme gatim me korent parkim per makinen internet shpia me kondicjoner... Lexo detajet..

1,800 Leke Jap me qera Apartment ne plazh (golem) Jepet Me Qera Apt 1+1 ne plazh ( Golem)e Mobiluar- Pallat I Ri Me Ashensor - Pe

Jap Me Qera Apartment Ne Plazh (golem)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

02.07.2020 (10:57): Jepet me qera apt 1+1 ne plazh ( golem)e mobiluar- pallat i ri me ashensor - perfekt kondicioner dhe guzhine per gatim hap esire e bolleshme tualet dhe parking poshte pallatit.... Lexo detajet..

3,500 Leke Apartamente me qera ditore ne Lungomare Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e Lungomares ne qytetin e Vlores, apar

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.07.2020 (10:32): Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore, te kompletuara me cdo gje te nevojshme, ajer i kondicionua... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (10:07): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

40 Euro Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut!!! Domi Apartament!!!

Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut

Jepen Super Apartamente Plazhi Me Qera Ne Zonen E Dhermiut!!!

Dhermi | Himare (12.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (09:57): Domi apartament!!! jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamentet jan pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pamje fantastike nga deti jon, godina rret... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

🔴 Jepet Super Dhome Hoteli Me Qera Ditore Double Room

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (09:57): Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shum... Lexo detajet..

20 Euro Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.ad

Super Smbjent Me Kondicioner.e Kompletuar Me Te Gjitha +wifi+ Parkim.5 Min Large Bulevardi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (09:31): Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.... Lexo detajet..

19 Euro Ambjent me kondicioner.all in.+ wifi te shpejte.smart tv.kati 2te.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord c

Ambjent Me Kondicioner.all In.+ Wifi Te Shpejte.smart Tv.kati 2te.prane Qendres Tregtare C

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (09:30): Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord center.kati 2te.etj.... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d

Tirane,ambjent Me Kondicioner Dhe E Kompletuar Me Te Gjitha,te Gjithe Te Perfshira,parkim+

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (09:30): Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... Lexo detajet..

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 16.09.2020)

3,500 Leke

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore... (Premium 12.07.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.09.2020)

25 Euro Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all in.wifi parkim.5 min large bulevardit te ri Pallat i ri .1+1+kondicioner.Me ballkon.E kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.al

Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all In.wifi Parkim.5 Min Large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (09:30): Pallat i ri .1+1+kondicioner.me ballkon.e kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.all in.5 min large bulevardit te ri.etj... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner kati 3te,all in Pallat

Ambjent Me Kondicioner Kati 3te,all In

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (09:30): Pallat... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Ambjent i kompletuar me te gjitha.+wifi.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord

Tirane.ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha.+wifi.prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (09:30): Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord.... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (09:29): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,jepet apartament me qira ditore 25 euro , Pas Casa Italias Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e

Tirane,jepet Apartament Me Qira Ditore 25 Euro , Pas Casa Italias

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (09:01): Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolv oil. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome e cila ka te p... Lexo detajet..

30 Leke Apartment pushimi Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 esht

Apartment Pushimi

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (07:15): Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 eshte e mjaftushme per 6 persona ka wifi ajer te kondisionuar ashensor per muajin korrik cmimi 30-35 per me teper info na k... Lexo detajet..

35 Euro Shtepi me qera ditore .. 35 euro dita per Korikun ne Lungo Mare Vlore Jepet shtepi me qera ditore ne Vlore . Lungo Mare.. 35 euro 
Dita . Shtepija es

Shtepi Me Qera Ditore .. 35 Euro Dita Per Korikun Ne Lungo Mare Vlore

Lungomare | Vlore
3+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (00:58): Jepet shtepi me qera ditore ne vlore . lungo mare.. 35 euro dita . shtepija eshte 3+1 dhe e kompletuar me te gjitha . tv , internet , ajer kondicionuar. 00355695899877.. muaji korik 35 euro ndersa gushti 40 e... Lexo detajet..

35 Euro Apartamente me qera ngjutur me plazhin Japim apartamente me qera ngjitur me plazhin e Shengjinit ne kushte mjaft komode

Apartamente Me Qera Ngjutur Me Plazhin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (00:57): ... Lexo detajet..

20 Euro DHOMA PLAZHI NE VLORE 20 €/NATA Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer Regina city hotel

Dhoma Plazhi Ne Vlore 20 €/nata

Uji i ftojte | Vlore (1.90 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (00:56): Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer regina city hotel. dhomat kan te gjitha kushtet, edhe per te gatuar. kemi parkime per makina. jemi 150m na plazhi i ri. kemi dhoma te medhaja per 5... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente , Dhome double , Dhome triple me qera ditore /

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (00:55): Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost of ... Lexo detajet..

25 Euro Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.07.2020 (23:24): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma plazhi Jepet hyrje me qira verore 1+1 e mobiluar me akomodim te plote per turista dhe f

Dhoma Plazhi

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (21:07): Jepet hyrje me qira verore 1+1 e mobiluar me akomodim te plote per turista dhe familjare. si dhe parkim te plote. ... Lexo detajet..

2,500 Leke Dhoma plazhi ne vlore ditore/javore Jepen shtepi pushimesh ditore/javore me qera. Shtepite jane ne zonen e plazhit t

Dhoma Plazhi Ne Vlore Ditore/javore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
24.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (20:59): Jepen shtepi pushimesh ditore/javore me qera. shtepite jane ne zonen e plazhit te vjeter, disa me pamje nga deti dhe disa te tjera jo. shtepite kane kapacitet deri ne 4-5 persona ne nje shtepi. te mobiluara,me ... Lexo detajet..

2,500 Leke apartament 1+1 per pushime verore në Vlorë Apartament 1+1 në lungo mare.Apartamenti është i kompletuar me tv, frigorifer

Apartament 1+1 Per Pushime Verore Në Vlorë

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

01.07.2020 (20:51): Apartament 1+1 në lungo mare.apartamenti është i kompletuar me tv, frigorifer,sobë,lavatriçe etj.Është i përshtatshëm për familje me 4 ose 5 persona. poshtë apartamentit ka super market dhe ehw.ju mi... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi Dhoma plazhi me qera ditore ne Vlore, prane Lungomare , te pershtatshme per 2 os

Dhoma Plazhi

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (20:51): Dhoma plazhi me qera ditore ne vlore, prane lungomare , te pershtatshme per 2 ose 3 persona, e kompletuar me guzhine.... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi pushimi🌊🌞 Jepet shtepi pushimi gazoniere 40m2.
Shtepia ndodhet ne pjesen me te frekuentua

Shtepi Pushimi🌊🌞

Qender | Vlore (0.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.07.2020 (20:49): Jepet shtepi pushimi gazoniere 40m2. shtepia ndodhet ne pjesen me te frekuentuar te qytetit 5 min nga bulevardi kryesor dhe 10-15 min nga lungomare e qytetit.shtepia i ploteson te gjitha kushtet per pushimi.e ... Lexo detajet..

28 Euro Dhoma Plazhi Dhoma plazhi ne Ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 p

Dhoma Plazhi

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.07.2020 (20:47): Dhoma plazhi ne ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 persona.per me shume informacione kontaktoni ne nr e tel:0698434037... Lexo detajet..

15 Euro Apartament me qera per plazh Vlore Apartament1+1 75 meter katror,i mobiluar ne menyre komode,me bobilie ,guzhine ku

Apartament Me Qera Per Plazh Vlore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

01.07.2020 (20:44): Apartament1+1 75 meter katror,i mobiluar ne menyre komode,me bobilie ,guzhine ku nuk mungon asnje nga paisjet e domozdoshme.gjendet nje dhome gjumi,me nje krevat dopio dhe nje tek si dhe hapsire e bollshme. am... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera ditore ne Lungomare Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore,

Shtepi Me Qera Ditore Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

01.07.2020 (20:23): Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore, dhome gjumi dyshe, banjo, ballkon, korridor. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka; lavatrice, kondicioner, te gjitha ... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament Komod me Qera ne Bregun e Detit, Mali i Robit DHOMA PLAZHI NE DURRES - Jepet me qera apartament 2 dhome e nje guzhine rreth 7

Apartament Komod Me Qera Ne Bregun E Detit, Mali I Robit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (20:11): Dhoma plazhi ne durres - jepet me qera apartament 2 dhome e nje guzhine rreth 70 metra katror. apartamenti i mobiluar, i pajisur me guzhine, me televizor dhe me antene satelitore. ndodhet ne katin e pare. kapa... Lexo detajet..

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.07.2020 (20:01): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim