shpij me qira ne shengjin  

 Online 121 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
40 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 10.07.2020)

30 Euro

Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ap... (Premium 01.08.2020)

30 Euro Eva`s Apartments Himara Eva`s Apartments ndodhet ne Himare,12 minuta larg plazhit.Ajo ofron WiFi falas,p

Eva`s Apartments Himara

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:57): Eva`s apartments ndodhet ne himare,12 minuta larg plazhit.ajo ofron wifi falas,parking falas,ajer te kondicionuar,tv ne apartament,dhome gumi te mobiluar,frigorifer,tualet dhe nje kuzhine te pergjithshme per te... Lexo detajet..

30 Euro Calliope Apartments Himare Ne Calliope Apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perba

Calliope Apartments Himare

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:56): Ne calliope apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perbashket me objektet barbecue ne dispozicion per ju ne asnje kosto shtese. studiot kane nje aneks kuzhine me nje tavoline ngrenie, nj... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma plazhi ne Himare Dhoma plazhi Vasilika ne Himare ndodhet 2 minuta ne kembe larg shetitores se Him

Dhoma Plazhi Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (15:55): Dhoma plazhi vasilika ne himare ndodhet 2 minuta ne kembe larg shetitores se himares dhe ofron te gjitha kushtet e duhura gjate pushimet tuaja. dhomat e plazhit jane ne formen e garsoniereve ku cdo dhome ka amb... Lexo detajet..

20 Euro Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera.
Gjendja e mobilur me pamje nga deti.

Jepet Shtepi Me Qera

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

03.07.2020 (15:54): Jepet shtepi me qera. gjendja e mobilur me pamje nga deti.... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:53): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

2,500 Leke apartament 1+1 per pushime verore në Vlorë Apartament 1+1 në lungo mare.Apartamenti është i kompletuar me tv, frigorifer

Apartament 1+1 Per Pushime Verore Në Vlorë

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

03.07.2020 (15:50): Apartament 1+1 në lungo mare.apartamenti është i kompletuar me tv, frigorifer,sobë,lavatriçe etj.Është i përshtatshëm për familje me 4 ose 5 persona. poshtë apartamentit ka super market dhe ehw.ju mi... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi pushimi ne Radhime Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Shtepi Pushimi Ne Radhime

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (15:16): Apartament me qira ne radhime. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. i mobiluar m... Lexo detajet..

30 Euro Apartment Resul Pushi Ksamil Apartment Resul Pushi ndodhet ne Ksamil,6minuta larg plazhit.Ofron parking falas

Apartment Resul Pushi Ksamil

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (15:11): Apartment resul pushi ndodhet ne ksamil,6minuta larg plazhit.ofron parking falas,wifi falas dhe ajer te kondicionuar.apartamentet jane te pajisura me tv,kuzhine,dhoma gjumi,tualet etj nr kontakti:069 614 8942... Lexo detajet..

25 Euro Ksamil Apartments for Rent Sela 5 minutes only far from the beach.
Apartment Facilities: Bedroom, Kitchen,Bathr

Ksamil Apartments For Rent Sela

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:07): 5 minutes only far from the beach. apartment facilities: bedroom, kitchen,bathroom, balcony. tv, air conditioner, cooker, fridge and all the stuff necessary in the kitchen to cook, parking, garden, ,barbeque, ... Lexo detajet..

3,500 Leke

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore... (Premium 12.07.2020)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 16.09.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.09.2020)

2,000 Leke DHOMA PLAZHI 1+1 ORIKUM .2000 LEKE NATA Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne Orikum.
E kompletuar .
Me kuzhine gatimi

Dhoma Plazhi 1+1 Orikum .2000 Leke Nata

Orikum | Vlore (14.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (14:45): Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum. e kompletuar . me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . me internet 0694583603 2000 leke nata ... Lexo detajet..

40 Euro apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe (5.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

03.07.2020 (14:43): Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +wifi+garage... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera ditore apartament banimi 1+1 Jepet me qera ditore per pushues: shtepi 1+1, 65m, kati 1, me verande, e komplet

Jepet Me Qera Ditore Apartament Banimi 1+1

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (14:39): Jepet me qera ditore per pushues: shtepi 1+1, 65m, kati 1, me verande, e kompletuar, prane tregut te orizit, vlore... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi pushimi🌊🌞 Jepet shtepi pushimi gazoniere 40m2.
Shtepia ndodhet ne pjesen me te frekuentua

Shtepi Pushimi🌊🌞

Qender | Vlore (0.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.07.2020 (14:39): Jepet shtepi pushimi gazoniere 40m2. shtepia ndodhet ne pjesen me te frekuentuar te qytetit 5 min nga bulevardi kryesor dhe 10-15 min nga lungomare e qytetit.shtepia i ploteson te gjitha kushtet per pushimi.e ... Lexo detajet..

180 Euro 🔴 Jepet super apartament 2+1 me qera me super verande me pamje fantastike ne Dhermi, Drimadhe 🔴 Domi Apartaments!!!

🔴 Jepet super apartament 2+1 me super verande m

🔴 Jepet Super Apartament 2+1 Me Qera Me Super Verande Me Pamje Fantastike Ne Dhermi, D

Dhermi | Himare
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (14:35): 🔴 domi apartaments!!! 🔴 jepet super apartament 2+1 me super verande me pamje fantastike pjese e hotelit domi apartments me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamenti eshte p... Lexo detajet..

40 Euro 🔴 Jepet me Qera Ditore Super Apartament 1+1 Jepet apartament me qera ditore ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 Dh

🔴 Jepet Me Qera Ditore Super Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (14:35): Jepet apartament me qera ditore ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. ... Lexo detajet..

20 Euro Apartament 1+1 me qera Vlore Lungomare Rruga: Shaban Demiraj Vlore.
Apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75 m².
2 minuta

Apartament 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (14:18): Rruga: shaban demiraj vlore. apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75 m². 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan me ushqime dhe vend parkimi. apartam... Lexo detajet..

25 Euro Gasoniere e mobiluar Jap Gasoniere te miremobiluar tek Mali i Robit, ngjitur PRESTIGE RESORT. Hyrja

Gasoniere E Mobiluar

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (14:09): Jap gasoniere te miremobiluar tek mali i robit, ngjitur prestige resort. hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati , 100 meter larg nga deri. siperfaqa e bollshme dhe me ballkon, eshte e pershtatshme per n... Lexo detajet..

60 Euro Vila Ria Ksamil E vendosur ne Ksamil, 2.7 km nga Parku Kombetar i Butrintit, Vila Ria ofron ajer

Vila Ria Ksamil

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (14:09): E vendosur ne ksamil, 2.7 km nga parku kombetar i butrintit, vila ria ofron ajer te kondicionuar dhe parkim falas private ne vend. strehimet vila ria perfshijne nje zone te shtroje, nje zone ngrenie dhe nje kuz... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

2,000 Leke Shtepia Shtepia ndodhet 3 minuta nga deti. Eshte shume qetesi ju garantoj

Shtepia

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (14:08): Shtepia ndodhet 3 minuta nga deti. eshte shume qetesi ju garantoj... Lexo detajet..

25 Euro Gasoniere e mobiluar Jap Gasoniere te miremobiluar tek Mali i Robit, ngjitur PRESTIGE RESORT. Hyrja

Gasoniere E Mobiluar

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (14:02): Jap gasoniere te miremobiluar tek mali i robit, ngjitur prestige resort. hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati , 100 meter larg nga deri. siperfaqa e bollshme dhe me ballkon, eshte e pershtatshme per n... Lexo detajet..

30 Leke Dhoma plazhi Radhim Jepen apartamente 1+1  me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi

Dhoma Plazhi Radhim

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:58): Jepen apartamente 1+1 me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi me marketin afer ofrojme mundesi akomodimi 5 -6 persona deti 2 - 3 minuta larg me kembe apartamentet jane me pamje nga rruga dhe ... Lexo detajet..

20 Euro DHOMA PLAZHI PRANE PISHAVE GOLEM KAVAJE JAPIM DHOMA PLAZHI ME TE GJITHE KOMODITETIN E DUHUR .

Dhoma Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (13:52): Prane pishave golem kavaje japim dhoma plazhi me te gjithe komoditetin e duhur ..me ambient gatimi,tv,frigo.wi-fi.parkim makinash uje 24 ore.kondicioner .....etje tel 0682187294... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ditore apartamenti ne golem Hyrja esht ne kat te dytr dhe ndodhet 80 metra larg detit afer hotel murizit. Es

Jepet Me Qera Ditore Apartamenti Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (13:50): Hyrja esht ne kat te dytr dhe ndodhet 80 metra larg detit afer hotel murizit. eshte i paisur me guzhin per gatim, free wi-fi, tv, uje drita pa limit, frigorifer, kondicioner, parkim te posacem. hyrja ka 3 kreva... Lexo detajet..

2,500 Leke Shtepi e Madhe Dhe Komode Me Qera, ne Malin e Robit! Jepet me qera apartament i madh dhe komod ne Malin e Robit vetem 5 minuta larg d

Shtepi E Madhe Dhe Komode Me Qera, Ne Malin E Robit!

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:49): Jepet me qera apartament i madh dhe komod ne malin e robit vetem 5 minuta larg detit, si edhe 200m larg hotel ujevara ose kompleksi fafa. apartamenti ka 2 dhoma dhe nje guzhine te kompletuar. ka 5 krevate dhe d... Lexo detajet..

75 Euro Seaside VIP Apartment in Saranda Seaside VIP Apartment in Saranda eshe e krijuar me merak, kenaqesi edhe pasion n

Seaside Vip Apartment In Saranda

Qender | Sarande (0.81 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

03.07.2020 (13:45): Seaside vip apartment in saranda eshe e krijuar me merak, kenaqesi edhe pasion nga pronaret te cilet jetojne shumicen e kohes jashte shtetit. veranda shume e madhe, ne forme gjysem rethi, ju ofron nje pamje pam... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi plazhi prane prestige resort mali i robit,golem Jepet shtepia e plazhit per qera nga 3 dite e siper
Shtepia eshte prane hotel

Shtepi Plazhi Prane Prestige Resort Mali I Robit,golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (11.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (13:45): Jepet shtepia e plazhit per qera nga 3 dite e siper shtepia eshte prane hotel camping mali i robit shume afer detit dhe komplekseve si prestige dhe kastrati . eshte e perbere nga nje kuzhine nje dhome gjumi,... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament Komod me Qera ne Bregun e Detit, Mali i Robit DHOMA PLAZHI NE DURRES - Jepet me qera apartament 2 dhome e nje guzhine rreth 7

Apartament Komod Me Qera Ne Bregun E Detit, Mali I Robit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:43): Dhoma plazhi ne durres - jepet me qera apartament 2 dhome e nje guzhine rreth 70 metra katror. apartamenti i mobiluar, i pajisur me guzhine, me televizor dhe me antene satelitore. ndodhet ne katin e pare. kapa... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente , Dhome double , Dhome triple me qera ditore /

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (13:41): Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost of ... Lexo detajet..

70 Euro Apartament pushimi ne Drimadhe Ofrojme apartamente me 1 dhome gjumi,2 dhoma gjumi,apartament duplex 4 dhoma gju

Apartament Pushimi Ne Drimadhe

| Vlore (35.13 Km nga qendra)
Dhoma | Kuzhine
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (13:33): Ofrojme apartamente me 1 dhome gjumi,2 dhoma gjumi,apartament duplex 4 dhoma gjumi,vend parkimi ,pishine,ambient i survejuar me kamera 24h. per me shume info na kontaktoni ne numrin 0692040123... Lexo detajet..

2,000 Leke Jepet shtepi plazhi me qera ditore 20 mij lek nata korrik 25 mij ne gusht Jepet shtepi plazhi me qera ditore 20 mij lek nata korrik 25 mij ne gusht

Jepet Shtepi Plazhi Me Qera Ditore 20 Mij Lek Nata Korrik 25 Mij Ne Gusht

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.07.2020 (13:11): Jepet shtepi plazhi me qera ditore 20 mij lek nata korrik 25 mij ne gusht... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim