shtepi me qera ne vlore  

 Online 90 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
40 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 10.07.2020)

30 Euro

Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ap... (Premium 01.08.2020)

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

Apartament Me Qera Ditore

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

04.07.2020 (14:13): Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... Lexo detajet..

30 Euro Dhoma me qera ne Sarande Japim dhoma me qera ne Sarande!Dhomat ndodhen 80m mbi dete.Jane te pajisura me k

Dhoma Me Qera Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (14:00): Japim dhoma me qera ne sarande!dhomat ndodhen 80m mbi dete.jane te pajisura me kondisioner,wifi dhe parkim.zona eshte e qete,ofron plazhe private,lokale edhe restorante.pamja eshte fantastike.... Lexo detajet..

3,000 Leke Himare, Jap me qera apartament 1+1+A Kati 2, 60 m² Himare, Jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te Himares,

Himare, Jap Me Qera Apartament 1+1+a Kati 2, 60 M²

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (13:36): Himare, jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te himares, i mobiluar , uje dhe drita 24 ore. per muajin shtator , cmimi eshte 3.000 leke nata 0697905125, 0672029208... Lexo detajet..

60 Euro 🔴 Apartament 1+1 "Vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit. Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi Rezidencial Vala Mar, i ndërtuar

🔴 Apartament 1+1 "vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (13:32): Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial vala mar, i ndërtuar së fundmi te gjiri i lalzit në durrës. i rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtr... Lexo detajet..

3,500 Leke Apartamente buz detit Apartamente 1+1 dhe 2+1 buz detit dhe pamje nga deti ne zonen e skeles dhe plazh

Apartamente Buz Detit

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (13:15): Apartamente 1+1 dhe 2+1 buz detit dhe pamje nga deti ne zonen e skeles dhe plazhit te vjeter . kondicioner wi-fi parkim i sigurt ambiente gatimi tv... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente , Dhome double , Dhome triple me qera ditore /

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (13:13): Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost of ... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 . E pershtashme deri ne 4 persona

Shtepi Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (13:12): Shtepi me qera 1+1 . e pershtashme deri ne 4 persona... Lexo detajet..

20 Euro Banesa me Qera golem Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Banesa Me Qera Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (12:59): Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all In,25ero,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (12:20): Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... Lexo detajet..

3,500 Leke

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore... (Premium 12.07.2020)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 16.09.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.09.2020)

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (12:20): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (12:20): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (12:20): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

1,800 Leke Jap me qera Apartment ne plazh (golem) Jepet Me Qera Apt 1+1 ne plazh ( Golem)e Mobiluar- Pallat I Ri Me Ashensor - Pe

Jap Me Qera Apartment Ne Plazh (golem)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

04.07.2020 (12:16): Jepet me qera apt 1+1 ne plazh ( golem)e mobiluar- pallat i ri me ashensor - perfekt kondicioner dhe guzhine per gatim hap esire e bolleshme tualet dhe parking poshte pallatit.... Lexo detajet..

20 Euro Plazhi Shtepia ndodhet 3 minuta large detit, zone e qete. Ju lutem te jeni korrekt. Fal

Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (12:08): Shtepia ndodhet 3 minuta large detit, zone e qete. ju lutem te jeni korrekt. faliminderit... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

🔴 Jepet Super Dhome Hoteli Me Qera Ditore Double Room

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (12:04): Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shum... Lexo detajet..

20 Euro 20 euro nata Jepet me qera Apartamenti 1+1 . Ne KATIN e 2. I mobiluar plotesisht. Vetem 2 mi

20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (11:48): Jepet me qera apartamenti 1+1 . ne katin e 2. i mobiluar plotesisht. vetem 2 min larg bregut te detit . midis diamma resort dhe grand blue fafa . cmimi 20 €/nata .per familjaret dhe pronotimet ulje . ... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera ne Shengjin Jepet me qera apartament (1+1) 65 m2 ne Qender te Shengjinit,prane Hotel Rafaelo

Shtepi Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe (4.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (11:44): Jepet me qera apartament (1+1) 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo ,kati i 4 me ashensor ,80 meter larg detit,i pershtatshem per 5-6 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,dh... Lexo detajet..

2,500 Leke Borsh Vetem 5 min.prane Bregdetit.
Jepen Dhoma te arreduara ne menyre Moderne.
Kusht

Borsh

Borsh | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (11:11): Vetem 5 min.prane bregdetit. jepen dhoma te arreduara ne menyre moderne. kushte shume te mira.ambient shume i qete. pamje fantastike.... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

35 Euro Vila Italia - Dhoma plazhi Lungomare Dhoma plazhi ne Lungomare 50 metra nga deti.

Ambjentet jane te pajisura me mo

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (10:49): Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi per prenotime telefononi ne numrin e telefonit. falemi... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Double Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (10:48): Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

75 Euro 🔴 Jepet me qera ditore apartament 2+1 Jepet me qera ditore 75 euro nata apartament 2+1 "Vala Mar Rezidenc" n

🔴 Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (10:48): Jepet me qera ditore 75 euro nata apartament 2+1 "vala mar rezidenc" ne hamallaj, gjiri i lalzit. apartamenti dispon nje siperfaqe 78 m2, 1 vend parkimi. ndodhet ne katin e 3 i cili organizohet nga nje sallon... Lexo detajet..

20 Euro Apartament per Plazh ne Durres Jepet me qera apartament 77 m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi

Apartament Per Plazh Ne Durres

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (09:59): Jepet me qera apartament 77 m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon, kuzhine gatimi , ballkon dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobiluar dhe ndodhet ne zonen me elitare... Lexo detajet..

15 Euro Apartament per Plazh ne Durres 15 euro / nata Jepet me qera apartament 48 m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi

Apartament Per Plazh Ne Durres 15 Euro / Nata

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (09:58): Jepet me qera apartament 48 m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon, kuzhine gatimi dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobiluar dhe ndodhet ne zonen me elitare te plazhit... Lexo detajet..

200 Euro 🔴 Jepet super apartament 2+1 me qera me super verande me pamje fantastike ne Dhermi, Drimadhe 🔴 Domi Apartaments!!!

🔴 Jepet super apartament 2+1 me super verande m

🔴 Jepet Super Apartament 2+1 Me Qera Me Super Verande Me Pamje Fantastike Ne Dhermi, D

Dhermi | Himare
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (09:57): 🔴 domi apartaments!!! 🔴 jepet super apartament 2+1 me super verande me pamje fantastike pjese e hotelit domi apartments me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamenti eshte p... Lexo detajet..

60 Euro Vuno, Plazhi Jale Miresevini ne fshatin Vuno.

Jepet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet pe

Vuno, Plazhi Jale

Jale | Himare (6.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (09:56): Miresevini ne fshatin vuno. jepet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet per pushimet juaj me relaxuse. shtepia 1+1 . me 1 dhome gjumi me krevat dopjo, plus krevat tek nese deshironi. 1 dhome pritje me k... Lexo detajet..

4,000 Leke Apartamente pushimi Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bas

Apartamente Pushimi

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (08:54): Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.apartamentet ndodhen te porti jahteve pa shkuar ne orikum.apartamentet ndodhen 50m larg detit, ka... Lexo detajet..

30 Leke Apartment pushimi Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 esht

Apartment Pushimi

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.07.2020 (07:09): Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 eshte e mjaftushme per 6 persona ka wifi ajer te kondisionuar ashensor per muajin korrik cmimi 30-35 per me teper info na k... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh, 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te persht

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (02:19): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh, 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshem per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet: dhome gjum... Lexo detajet..

25 Euro Golem, te Fafa Jepet apartament shume i bukur 
Arredim bashkohor 
Ngjitur me Fafan
25 euro/n

Golem, Te Fafa

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (00:43): Jepet apartament shume i bukur arredim bashkohor ngjitur me fafan 25 euro/nata ... Lexo detajet..

30 Euro Rradhime,Porti Jahteve Jepet apartamente shume kendesheme. 
Ambiente 1+1,dhe 2+1
Arredim modern 
Shu

Rradhime,porti Jahteve

Radhime | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.07.2020 (00:43): Jepet apartamente shume kendesheme. ambiente 1+1,dhe 2+1 arredim modern shume prane vijes bregdetare. 30-60 euro nata... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim