vende pune në berat 

 Online 12 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Asistente Dentare

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje ! Kerkoj pune si asistente dentare kam punur rreth 2 vite si asistente. Kam mbaruar shkollen e larte infermieri e pergjithshme....
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohen si Infermiere qofte ne institucionet shteterore,private qender shendetesore ,kompani rrobaqepsie.Kam mbaruar Fakultetin e Infermierise nga viti 2003-2007 ne Tirane me license.Komenti juaj fyes eshte kohe e humbur per mua,interesimi ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kerkoj Pun Ne Nje Supermarket Ose Ne Nje Dyqan Rrobash Si

Afer policis rruga koco brisku , Elbasan Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Te punoj si ndihmse shitese ose dicka e till...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Infermiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune infermiere ne klinike private ose shteteror....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/12/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/12/2019

Ju Lutem Me Ndihmoni Per Pune Si Puntore Shtepie. Faleminderit.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2020
Ju lutem me ndihmoni per pune si puntore shtepie. 3 - 4 here ne muaj ose 1 here ne jave. Pagesa me mareveshje. Per cdo gje mund te flasim ne kete numer. Ju lutem me ndihmoni. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Kerkoj Pune Si Ndihmese Ekonomiste,kasiere,shitese

Hazis Suçi, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pune ne fusha te ndryshme p.sh ndihmes ekonomiste,kasier,shitese ose dicka te ngjashme.Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznesi. Jam e afte te punoj ne grup si dhe e pergjegjshme per te realizuar detyrat qe me ngark...

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Ndihmese Ekonomist/e

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pune si ndihmese ekonomoste,arketare ose kasiere.Une pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim-Biznesi.Kam nevoj te fitoj eksperienc ne pune te tilla edhe te kem te ardhura me te mira.Jam e komunikueshme,korrekte,e sjellshme,...

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Isa Boletini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per tu punesuar si ekonomiste e jashtme. - Kam mbaruar studimet jashte per Banke dhe Finance. - Kam mbaruar me sukses Programin e Formimit Profesional te Praktikes se Kontabilitetit dhe Programin Financa 5. - Certifikate p...

Kerkoj Pune Part Time 14:00-18:00 Ose Ne Fundjave Full Time

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune part time 14:00-18:00 ose ne fundjave full time si asistente zyre ,asistente dentare ose dicka qe ka te beje me menaxhimin e rrjeteve sociale...
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Financiere

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/03/2024
Kerkoje pune ne pozicionin financiere ose ndihmes financiere ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Ndihmese Ekonomiste

Lagjia 17 stacioni trenit , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar bachelorin administrim biznes,master administrim publik Eksperience ne profesion nuk kam,kam punuar shitese vetem...

Kerkoj Pun Per Pasticiere. E Diplomuar Prej Dy Vitesh. Edhe Me Eksperienc

2 Palmat, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun per Pasticeri...
 • Profesioni: Pasticieri
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Kerkoj Pun Si Manaxhuese Ne Nje Biznes Si Ne Nje Restorant

Afer policis elbasan, Elbasan Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Jam nji studente ne vit te dyt per administrim biznes dhe inxhinieri ..dua te punoj me koh te pjesshme sepse sic e thash jam studente ..dua te jem manaxhuese ne nji supermarket ose ne nje restorant por jo te kem pun te ngarkuar tamam si manaxhuese s...
 • Profesioni: Manaxhuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/12/2019

Operator Call Center Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Jam studente aktualisht dhe jam ne kerkim te nje pune par time si operatore call center ne qytetin e Durresit.Nuk kam eksperienc,por kam aftesi te mira komunikuese....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim