inxhinieri agromjedis 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

12,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship per ekonomiste

Internship per ekonomiste

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Klientet tane ofrojne internship per ekonomiste. te interesuarit te dergojne ne adresen info@adviser.al dokumentacionin si me poshte : cv diplome liste notash Çertifikata profesionale Çertifikata te gjuheve te huaja do te kontaktohen personat e perzgjedhur. ...

12,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Trajnime ,Intership ,Punesim

Trajnime ,Intership ,Punesim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jeni te lodhur nga punet e rendomta dhe me pak te ardhura ?! deshironi qe te keni nje pune ne zyre dhe me shum benefite ?! mjafton te dini gjuhen anglisht dhe te keni vullnet te ndryshoni jeten tuaj !! per te gjith personat qe e shohin te ardhmen e tyre ne boten e web design apo web developer mund ...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.80 Km nga qendra)

B Design studio 02 sh.p.k shpall vend te lire arkitekt/e per praktike/internship . kriteret dhe aftesite e nevojshme : -te kete perfunduar/ne vazhdim te studimeve per arkitekture - te kete njohuri te mira te gjuhes italiane ( kriter i domosdoshem , aplikantet qe skane njohuri te kesaj gjuhe nuk ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship - Graphic Design

Internship - Graphic Design

Vore | Tirane (13.74 Km nga qendra)

B Bpc agency ofron mundesi internship ne pozicionin graphic design & menaxhim te mediave sociale, me mundesi punesimi ne perfundim te internship-it. -preferohet te njohe gjuhen angleze -te interesuarit te na kontaktojne ne mail: murat.topalli@bprocenter.com ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim