shkenca politike mundesi punesimi 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

12,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship per ekonomiste

Internship per ekonomiste

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Klientet tane ofrojne internship per ekonomiste. te interesuarit te dergojne ne adresen info@adviser.al dokumentacionin si me poshte : cv diplome liste notash Çertifikata profesionale Çertifikata te gjuheve te huaja do te kontaktohen personat e perzgjedhur. ...

12,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.80 Km nga qendra)

B Design studio 02 sh.p.k shpall vend te lire arkitekt/e per praktike/internship . kriteret dhe aftesite e nevojshme : -te kete perfunduar/ne vazhdim te studimeve per arkitekture - te kete njohuri te mira te gjuhes italiane ( kriter i domosdoshem , aplikantet qe skane njohuri te kesaj gjuhe nuk ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship - Graphic Design

Internship - Graphic Design

Vore | Tirane (13.74 Km nga qendra)

B Bpc agency ofron mundesi internship ne pozicionin graphic design & menaxhim te mediave sociale, me mundesi punesimi ne perfundim te internship-it. -preferohet te njohe gjuhen angleze -te interesuarit te na kontaktojne ne mail: murat.topalli@bprocenter.com ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim