vende pune per bioteknologji  

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Euro  Oferta - Stazhe Internship Ofrohet pozicion Internship/Praktike pune

Ofrohet pozicion Internship/Praktike pune

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Zyra ligjore "vision consulting" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar, e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion praktike/internship per individe te interesuar. pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjo...

10,000 Euro

Tirane
25,000 Leke  Oferta - Stazhe Internship Ekonomiste

Ekonomiste

Patos | Fier

B Pershndetje kerkoj te bej stazh ne profilin tim ekonomiste momentalisht jam ne master profesional administrim publik...

25,000 Leke

Fier
100 Leke  Oferta - Stazhe Internship Internship Ekonomik

Internship Ekonomik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Fare impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per internship ne ekonomi prane nje prej studiove ligjore & kontabel me prestigjioze, me eksperience disa vjecare ne konsulencen e investimeve te huaja ne shqiperi. tashme fare impresa, eshte pjese kyce e bizneseve italiane me paketat me te mir...

100 Leke

Tirane
700 Euro  Oferta - Stazhe Internship INTERSHIP PER STUDENT E UBT

INTERSHIP PER STUDENT E UBT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Alxher services hap vende vakante per studentet e agrokultures (ubt) kohezgjatja e intershipit eshte 1-vjecare dhe gjate te ciles ju paguheni. kerkohet : - te keni mbaruar vitin e pare te studimeve - te jeni njohes mesatar i gjuhes angleze per me shume informacion ju lutem kontaktoni ...

700 Euro

Tirane
0  Oferta - Stazhe Internship Pune/Praktike per Studente per 1-2 muaj

Pune/Praktike per Studente per 1-2 muaj

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Per te optimizuar proceset tona te projektimit eshte e nevojshme nje pune paraprake e vleresimit te te dhenave dhe hedhjes ne sistem te tyre. kohezgjatja do jete 1-2 muaj sipas ecurise. - profili fleksibel - eksperienca e punes nuk eshte e nevojshme - kerkohen dijeni bazike te gjuhes gjermane....

0

Tirane
2,000 Leke  Oferta - Stazhe Internship Trajnime per Deklarimet Tatimore E-Filing

Trajnime per Deklarimet Tatimore E-Filing

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B • njoftim per trajnim per palen e interesuar: 》studentet e fakultetit te ekonomis 》te diplomuarit ne profil ekonomik & te tjere 》 administratoret / pronarit te bizneseve. 》 etj... 》ekonomist per biznesin tuaj mbajtje kontabiliteti •》kontabiliteti fiskal & ligjor •...

2,000 Leke

Tirane
0  Oferta - Stazhe Internship TRAJNIME PA PAGESE PER AGJENT TURIZMI (SHITJE + MARKETING, KRIJIM VIDJOSH PROMOCIONALE, ETJ)

TRAJNIME PA PAGESE PER AGJENT TURIZMI (SHITJE + MARKETING, KRIJIM VIDJ

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofrojme trajnime pa pagese (part - time - 5 ore) per studente te cilet deshirojne te behen agjent turizmi. njohje me programet kompjuterike, programet e fluturimeve, hoteleri dhe organizim i grupeve turistike. trajnimi konsiston me pregatitjen e duhur qe duhet te kete nje agjent profesionist, duke u...

0

Tirane
100 Leke  Oferta - Stazhe Internship Joer.al hap konkursin per praktikant!

Joer.al hap konkursin per praktikant!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Praktikant në fushën e teknologjisë së informacionit dhe elektronikës. të interesuarit duhet të kenë njohuri në fushën e it-së dhe elektronikës. ambjentet e punes jane rinore, profesionale, me fryme inovatore dhe bashkepunimi në grup! të interesuarit të dërgojnë cv-në në...

100 Leke

Tirane
0  Oferta - Stazhe Internship Praktikant ne fushen e teknologjise

Praktikant ne fushen e teknologjise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Joer.al shpall konkurs per: praktikant ne fushen e teknologjise se informacionit dhe elektronikes. te interesuarit duhet te kene njohuri ne fushen e it-se dhe elektronikes ambjentet e punes jane rinore, profesionale, me fryme inovatore dhe bashkepunimi ne grup! te interesuarit te der...

0

Tirane
100,000 Leke  Oferta - Stazhe Internship Ofrohet pozicion praktike/internship

Ofrohet pozicion praktike/internship

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Zyra ligjore "vision consulting" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar, e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion praktike/internship per individe te interesuar. pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjo...

100,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim