punesimi kurse  475 njoftime

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Pikture/Vizatini

Kurse Pikture/Vizatini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Studio pikture ofron, per femije dhe te rritur kurse pikture e vizatimi per te zhvilluar dhe kuptuar me tej mbi talentin apo pasionin e tyre. kursi do te fokusohet dhe mbi nje program, i cili do perbehet nga tema te ndryshme javore ose mujore, si pershembull, zhvillimi i nje portreti, peisazhi, ngj...

1,000 Leke

Tirane
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Do you want to improve your grades? do you want to be able to interview for a job in english? do you want to study abroad, or take courses online? do you want to better understand family abroad? do you want to be able to read an english novel, or watch american television without the subtitles? w...

1,500 Leke

Tirane
59 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim ofrohen kurse te gjuhes italiane me mundesi punesimi super te garantuar😊..ne call centerat bashkepunuese... pa interviste futeni direkt ne praktike a1 ose a2 vetem 59 mije total niveli perfshin..nje nivel.. tekste komunikimi.. telemarketing ose 30 mije nese interesoheni vetem per te...

59 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ofroj kurse spanjisht ne te gjithe nivelet

ofroj kurse spanjisht ne te gjithe nivelet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Pershendetje. kam jetuar gjashte vjet ne spanje, flas dhe shkruaj shume mire gjuhen spanjolle. ofroj kurse per mbasdite nga ores 18.30 ose ne fund jave...

1,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie

Kurse rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale rrobaqepsie cel: 0693479770...

20,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Shahu per femije & te rritur

Kurse Shahu per femije & te rritur

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofrojme kurse shahu per femije & rritur , 2 here ne jave ,te henen dhe te premten, nga ora 16:45-18:00, per te mesuar sportin e mendjes nga profesioniste. vendodhja : astir. cmimi : 40 mij / leke ne muaj. cel & whatsapp : 0695662209....

4,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.65 Km nga qendra)

B Qendra e teknologjise link ofron trajnime profesionale ne: - c - java - web development (html, css, javascript, ajax & angular) - php - asp.net - ios dhe android development - python - linux - administrator rrjeti - ccna - specialist celularesh - teknik kompjuterash ne ofrojme...

20,000 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore

Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.11 Km nga qendra)

B Njoftim per kurs financa 5 si me poshte: ✓kursi eshte praktike dhe zhvillohet ne 3 profile subjekti. • subjekt tregtar • subjekt sherbimi • subjekt prodhimi & kosto ✓kohezgjatja: 5 seanca / 2 ore nje seance => 10 ore ne total. ✓ kosto totale = 3,500 leke...

3,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qender Pas Shkolle + Kopesht

Qender Pas Shkolle + Kopesht

| Tirane (2.21 Km nga qendra)

B Qender pas shkolle + kopesht " ela " ju mirepret - regjistrimet vazhdojne ; ofrojme : *per femijet 3 - 5 vjec ( jo parashkollor ) >orari 7:30 - 12:30 vetem 25 milek muaji kopesht pa dreke . *per femijet 6 - 12 vjec : > mesim pas shkolle , ( realizojme dhe projekte shkollore ) > kurs anglisht ...

2,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse gjuhe

Ofroj kurse gjuhe

Tjeter zone | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne 3 gjuhe te huaja per te gjitha nivelet. 1) anglisht 2) frengjisht 3)greqisht 0692287794...

3,000 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MATEMATIKE, FIZIKE PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

OFROJ KURSE MATEMATIKE, FIZIKE PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike, fizike per sistemin 9-vjecar dhe te mesem kursi zhvillohet ne ambientet e shtepise. ambient komod dhe i ngrohte. nje seance zgjat 60 minuta, dhe kushton 200 leke. ...

200 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse programimi dhe matematike

Kurse programimi dhe matematike

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse intensive ne gjuhe te ndryshme programimi dhe ne matematike per nxenes te shkollave fillore. ...

500 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie

Kurse rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Reticollection ofron kurse per rrobaqepsi ,paga:15000 lek ne muaj dhe mundesi punesimi cel:0693479770...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale SEKRETARI

SEKRETARI

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Programi i trajnimit per kursin e sekretarise kohezgjatja e kursit: 200 ore mesimore, 20 kredite administrim zyre, (koha, dokumentacioni dhe ambjentet). ndërtimi i strukturës së një ndërmarrjeje. varësitë dhe hierarkia organizative. veçoritë e punës në një zyrë. kodi i etikë...

5,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale me Metodat RUSE

Kurse profesionale me Metodat RUSE

Currilat | Durres

B Kurse individuale per thonj me metodat me te reja ruse, ne fund te kursit te gjitha kursantet pajisen me certifikate nga studioja jone. ne kurs zhvillohen: 1. perdorimi i frezes 2. pastrimi 100% i kutikulave 3. metoda russe per manikyr xhelin dhe xhelin 4. teknikat e limimit 5. teknikat e f...

17,000 Leke

Durres
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave: 1-12 kam eksperience ne mesimdhenie ne shkolle shteterore. kurset i zhvilloj individuale ose ne grup (sipas kerkeses suaj) cmimi: 500 lek/ora nr cel: 0675534490 ( whatsapp, viber)...

500 Leke

Tirane
4,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PERSONAL TRAINER ACADEMY

PERSONAL TRAINER ACADEMY

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Pecializohu ne"trajtimin e dhimbjeve te shpines me ane te aktivitetit fizik" me daten 2 qershor, ne shluj "universiteti marin barleti" do te zhvillohet kursi mbi temen: "trajtimi e dhimbjeve te shpines me ane te aktivitetit fizik". mythod academy albania zhvillon kursin e dyte per personal tr...

4,900 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Rrobaqepsie

Kurse Rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per rrobaqepsi cel:0693479770...

20,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te lendes gjuhe shqipe dhe letersi per maturantet dhe per nxenesit e klasave te 9-ta

Kurse te lendes gjuhe shqipe dhe letersi per maturantet dhe per nxenes

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private te lendes gjuhe shqipe dhe letersi per nxenesit e sistemit 9-vjeçar dhe per maturen shteterore...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas