321 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

120,000 Leke Goma 225 70r15 Shes 4 goma 225 70r15 ne gjendje shume te mire te 4-ta 140 mij leke. 2 goma jane

Shes pjese te perdorur - Goma 225 70r15

Gjirokaster
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Tjeter Karburanti

14.10.2019 (23:17):Shes 4 goma 225 70r15 ne gjendje shume te mire te 4-ta 140 mij leke. 2 goma jane yokohama dhe 2 brigestone prodhim 2008...Lexo detajet..

Kambio:

120,000 Leke

600 Leke Shes pjes per makina te ndrryshme Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmim

Shes pjese te perdorur - Shes Pjes Per Makina Te Ndrryshme

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Tjeter Karburanti

13.10.2019 (22:27):Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmimi =250 turbina golfi 4 ....5...cmimi=70 kriko xhami...cmimi=10 brava dere...cmimi=10 fshirse xhami ...cmimi=20 kuti vakumi......Lexo detajet..

Kambio:

600 Leke

3,000 Leke Zgara makine Zgara makine ne gjendje perfekte, ngjyra e zeze, me celes.

Shes pjese te perdorur - Zgara Makine

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

27.08.2019 (17:33):Zgara makine ne gjendje perfekte, ngjyra e zeze, me celes....Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

500 Leke Shes shirita fosforeshente per Kamione 500 Lek/copa, Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Le

Shes pjese te re - Shes Shirita Fosforeshente Per Kamione 500 Lek/copa,

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

25.08.2019 (00:28):Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 lek/copa, shiko fotot. mund te fiksohen me ngjitje ose me percina, jeni te mirëpritur te kontaktoni...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

250 Euro shitet  organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

25.07.2019 (14:08): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Oferta Per Impiante Gazi Oferta Per Impiante Gazi

Shes pjese te perdorur - Oferta Per Impiante Gazi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

12.07.2019 (11:14):Oferta per impiante gazi ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

15,000 Leke Shiten 2 grupe motorrosha... Lifan&yinxiang Shitet grupi motorrit lifa 72
Ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marsh

Shes pjese te perdorur - Shiten 2 Grupe Motorrosha... Lifan&yinxiang

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Benzin Karburanti

04.07.2019 (15:28):Shitet grupi motorrit lifa 72 ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marshin e 3 shitet grupi motorrit yinxiang 110 ne super gjendje me te gjitha sherbit te bera diten e djeshme..... fasho,,piston,,c...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

2,000 Leke CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506 CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506

RRIPA MOTORRI PER MAKINE MULTI V D

Shes pjese te re - Contitech  Multi V-ribbed Belts 6 Pk 2506

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (11:31):Contitech  multi v-ribbed belts 6 pk 2506 rripa motorri per makine multi v drive oe2525212-2f000 6 pk 2506 continental (contitech) epdm/ made in germany i pershtatshem per keto lloje makinash: - . ●audi>>...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,900 Leke  Kasetofon Me USB, SD Card, AUX Kasetofon me USB, SD Card, AUX
2.900 Leke 
TRANSPORTI NE TE GJITH SHQIPERINE

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Me Usb, Sd Card, Aux

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

26.05.2019 (13:42):Kasetofon me usb, sd card, aux 2.900 leke transporti ne te gjith shqiperine kujdes per instalimin e kasetofonit duhet te siguroheni qe mos ngaterroni fazat e lidhjeve sepse mund te jape problem me grupin...Lexo detajet..

Kambio:

2,900 Leke

800 Euro Shes pistona per kazan kamionash dhe per eskavatore Shes pistona  kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime t

Shes pjese te perdorur - Shes Pistona Per Kazan Kamionash Dhe Per Eskavatore

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

20.05.2019 (21:28):Shes pistona kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime te arsyeshme....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

5,500 Leke Shes bateri 80 Ah 6 muaj 6 muaj e perdorur shume pak. Pothuajse si e rw

Shes pjese te perdorur - Shes Bateri 80 Ah 6 Muaj

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.04.2019 (18:17):6 muaj e perdorur shume pak. pothuajse si e rw...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Leke

2,400 Euro Shes radio marrese Motorola Radio eshte baze per makine. Marka: Motorola. Me stacion baze te kompletuar me a

Shes pjese te perdorur - Shes Radio Marrese Motorola

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.02.2019 (18:52):Radio eshte baze per makine. marka: motorola. me stacion baze te kompletuar me antene baze dhe antene per cdo radio. 6 cope. cmimi eshte per te 6 copet bashke me bazen e kompletuar. ...Lexo detajet..

Kambio:

2,400 Euro

800 Euro Pompe per Eskavator Pompe nafte per eskavator
E re ne kuti

Shes pjese te perdorur - Pompe Per Eskavator

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2019 (16:10):Pompe nafte per eskavator e re ne kuti...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

250 Euro Digiprog 3  Digiprog 3 

SHITET (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta

Shes pjese te perdorur - Digiprog 3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.11.2018 (12:31):Digiprog 3 shitet (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

150 Euro VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018 VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018

VAS 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, au

Shes pjese te perdorur - Vas 5054a Full Chi Bluetooth 2018

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.11.2018 (12:31):Vas 5054a full chi bluetooth 2018 vas 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, audi, seat ,skota...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,000 Euro Pasat viti 98  Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 98

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

25.09.2018 (20:14):Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

350 Euro Shes  Shes nje "Thule Pacific 200" Roof top box per 295 Euro
Traversa monti

Shes pjese te perdorur - Shes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Karburanti

31.07.2018 (12:09):Shes nje "thule pacific 200" roof top box per 295 euro traversa montimi = 95 euro shiten bashke ose te ndara. volumi mbajtes 410 litra hapje nga te dyja krahet shitet per mos perdorim ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2018 (17:38):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

3,000 Leke Goma makine 4 goma Dounlop 205 /55 16.te perdorura

Shes pjese te perdorur - Goma Makine

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.03.2018 (14:20):4 goma dounlop 205 /55 16.te perdorura...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

5,000 Euro Shitet ziz rreth vitit 60 ose nderrohet me ndonje vw caddy apo vw passat apo nej makin tjeter pune. Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat    cady te jete siper vitit 2005

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitet Ziz Rreth Vitit 60 Ose Nderrohet Me Ndonje Vw Caddy A

Lezhe
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2018 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2018 (14:28):Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat cady te jete siper vitit 2005 ndersa passat siper vitit 2003. e gatshme per cdo lloj provet adresa lezhe lezhe albania. per me teper kontaktoni ne: 0682276774...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas