470 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (15:53):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,500 Leke ACS AUTO - American Auto Parts Durres Pjese Per makina Amerikane !

0694024309 (Viber, Whatcapp)

Ofron Me Porosi

Shes pjese te re - Acs Auto - American Auto Parts Durres

Durres
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (15:46):Pjese per makina amerikane ! 0694024309 (viber, whatcapp) ofron me porosi ! për 3-5 ditë pune. pjesë kembimi për autovetura amerikane **** instagram: american auto parts durres acs_american_au...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

25,000 Leke Goma Vere Briedgestone Turanza T 001  225 / 45 R 17-91 W 4 Cope Goma Vere te perdurura Briedgestone Turanza T 001 225 /45 R 17-91 W Viti

Shes pjese te perdorur - Goma Vere Briedgestone Turanza T 001 225 / 45 R 17-91 W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

28.06.2020 (14:05):4 cope goma vere te perdurura briedgestone turanza t 001 225 /45 r 17-91 w viti prodhimit 2017 profili 8,00 mm puthuajse te reja te sa po ardhura nga gjermania cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

12.06.2020 (20:47):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro Pasat viti 98 Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 98

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

10.06.2020 (11:39):Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro Oferta Per Impiante Gazi Oferta Per Impiante Gazi

Shes pjese te perdorur - Oferta Per Impiante Gazi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

08.06.2020 (18:07):Oferta per impiante gazi ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

7,000 Euro Cisterne Nafte/Benzine Shiten Cisterna Nafte/Benzine .Ne gjendje te shkelqyer /Vellimi i cisternave esh

Shes pjese te perdorur - Cisterne Nafte/benzine

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.05.2020 (01:16):Shiten cisterna nafte/benzine .ne gjendje te shkelqyer /vellimi i cisternave eshte 40 000 litra (40 ton) . shiten per arsye migracioni .te interesuarit mund te me kontaktojne ne viber/whats app ose mund te tel...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Euro

10,000 Leke pjese kembimi te perdorura ose te reja Pershendetje

shpatullat e poshtme 

makine Rexton 2700 viti 2005

Falemin

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjese Kembimi Te Perdorura Ose Te Reja

Permet
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

21.05.2020 (21:09):Pershendetje shpatullat e poshtme makine rexton 2700 viti 2005 faleminderit...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

12.03.2020 (17:54):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

250 Euro Shitet impjant gazi ultra gaz. Impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. Shitet impjant gazi ultra gaz. Impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. Impjanti e

Shes pjese te perdorur - Shitet Impjant Gazi Ultra Gaz. Impjanti Esht Vetem 6 Muaj I

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.02.2020 (14:57):Shitet impjant gazi ultra gaz. impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. impjanti esht montuar ne fush kruje prej nje kostoje prej 500€. impjanti shitet 250€ dhe nuk i mongon as 1 pjese....Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Shes pjese makine Range rover evoque 2010

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Makine

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (08:13):Range rover evoque 2010 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

350 Euro Shes Shes nje "Thule Pacific 200" Roof top box per 295 Euro
Traversa monti

Shes pjese te perdorur - Shes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Karburanti

13.01.2020 (23:42):Shes nje "thule pacific 200" roof top box per 295 euro traversa montimi = 95 euro shiten bashke ose te ndara. volumi mbajtes 410 litra hapje nga te dyja krahet shitet per mos perdorim ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

600 Euro Goma te reja dhe disce te 2018 Gomat jan 20 te ardhura nga suedia te reja me gjith disce

Shes pjese te re - Goma Te Reja Dhe Disce Te 2018

Lezhe
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Karburanti

19.12.2019 (20:58):Gomat jan 20 te ardhura nga suedia te reja me gjith disce...Lexo detajet..

Kambio:

600 Euro

2,000 Euro Shitet Freze Shitet freze 
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi 2000 Euro

Shes pjese te perdorur - Shitet Freze

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

28.11.2019 (09:54):Shitet freze ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

30 Euro TAPETE per MAKINA Prodhojme TAPETE per MAKINA me FORMA te SAKTA .... Jane CILESORE .....Me LOGO ..

Shes pjese te re - Tapete Per Makina

Lushnje
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

08.11.2019 (20:27):Prodhojme tapete per makina me forma te sakta .... jane cilesore .....me logo ....transporti per ne qytetin tuaj i paguar nga ne ..... presim mesazhet tuaja ne ............. - - fb - - ................. .........Lexo detajet..

Kambio:

30 Euro

500 Leke Shes shirita fosforeshente per Kamione 500 Lek/copa, Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Le

Shes pjese te re - Shes Shirita Fosforeshente Per Kamione 500 Lek/copa,

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

25.08.2019 (00:28):Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 lek/copa, shiko fotot. mund te fiksohen me ngjitje ose me percina, jeni te mirëpritur te kontaktoni...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

250 Euro shitet organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

25.07.2019 (14:08): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

15,000 Leke Shiten 2 grupe motorrosha... Lifan&yinxiang Shitet grupi motorrit lifa 72
Ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marsh

Shes pjese te perdorur - Shiten 2 Grupe Motorrosha... Lifan&yinxiang

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Benzin Karburanti

04.07.2019 (15:28):Shitet grupi motorrit lifa 72 ne super gjendje,ka nje problem te vogel me marshin e 3 shitet grupi motorrit yinxiang 110 ne super gjendje me te gjitha sherbit te bera diten e djeshme..... fasho,,piston,,c...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

2,000 Leke CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506 CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506

RRIPA MOTORRI PER MAKINE MULTI V D

Shes pjese te re - Contitech  Multi V-ribbed Belts 6 Pk 2506

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (11:31):Contitech  multi v-ribbed belts 6 pk 2506 rripa motorri per makine multi v drive oe2525212-2f000 6 pk 2506 continental (contitech) epdm/ made in germany i pershtatshem per keto lloje makinash: - . ●audi>>...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,900 Leke Kasetofon Me USB, SD Card, AUX Kasetofon me USB, SD Card, AUX
2.900 Leke 
TRANSPORTI NE TE GJITH SHQIPERINE

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Me Usb, Sd Card, Aux

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

26.05.2019 (13:42):Kasetofon me usb, sd card, aux 2.900 leke transporti ne te gjith shqiperine kujdes per instalimin e kasetofonit duhet te siguroheni qe mos ngaterroni fazat e lidhjeve sepse mund te jape problem me grupin...Lexo detajet..

Kambio:

2,900 Leke

800 Euro Shes pistona per kazan kamionash dhe per eskavatore Shes pistona kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime t

Shes pjese te perdorur - Shes Pistona Per Kazan Kamionash Dhe Per Eskavatore

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

20.05.2019 (21:28):Shes pistona kazani per kamione dhe eskavatore per mjete te ndryshme me cmime te arsyeshme....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

5,500 Leke Shes bateri 80 Ah 6 muaj 6 muaj e perdorur shume pak. Pothuajse si e rw

Shes pjese te perdorur - Shes Bateri 80 Ah 6 Muaj

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.04.2019 (18:17):6 muaj e perdorur shume pak. pothuajse si e rw...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Leke

2,400 Euro Shes radio marrese Motorola Radio eshte baze per makine. Marka: Motorola. Me stacion baze te kompletuar me a

Shes pjese te perdorur - Shes Radio Marrese Motorola

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.02.2019 (18:52):Radio eshte baze per makine. marka: motorola. me stacion baze te kompletuar me antene baze dhe antene per cdo radio. 6 cope. cmimi eshte per te 6 copet bashke me bazen e kompletuar. ...Lexo detajet..

Kambio:

2,400 Euro

800 Euro Pompe per Eskavator Pompe nafte per eskavator
E re ne kuti

Shes pjese te perdorur - Pompe Per Eskavator

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2019 (16:10):Pompe nafte per eskavator e re ne kuti...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

150 Euro VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018 VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018

VAS 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, au

Shes pjese te perdorur - Vas 5054a Full Chi Bluetooth 2018

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.11.2018 (12:31):Vas 5054a full chi bluetooth 2018 vas 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, audi, seat ,skota...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

250 Euro Digiprog 3 Digiprog 3 

SHITET (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta

Shes pjese te perdorur - Digiprog 3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

01.11.2018 (12:31):Digiprog 3 shitet (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2018 (17:38):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

3,000 Leke Goma makine 4 goma Dounlop 205 /55 16.te perdorura

Shes pjese te perdorur - Goma Makine

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.03.2018 (14:20):4 goma dounlop 205 /55 16.te perdorura...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

5,000 Euro Shitet ziz rreth vitit 60 ose nderrohet me ndonje vw caddy apo vw passat apo nej makin tjeter pune. Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat  cady te jete siper vitit 2005

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitet Ziz Rreth Vitit 60 Ose Nderrohet Me Ndonje Vw Caddy A

Lezhe
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2018 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2018 (14:28):Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat cady te jete siper vitit 2005 ndersa passat siper vitit 2003. e gatshme per cdo lloj provet adresa lezhe lezhe albania. per me teper kontaktoni ne: 0682276774...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas