Online 21 lexues | 3 njoftime ne pritje

18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiter Ps3 me cip 18000 leke

Shiter Ps3 me cip 18000 leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.64 Km nga qendra)

B Shitet ps3 me cip. hd 320 gb. 2 lojra te instaluara gta 5 dhe pes 13. kabull hdmi dhe usb dhe 2 leva. cmimi 18.000 leke...

18,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple 13" MacBook Air / 1.86GHz Intel Core / 256GB SSD / 3 Year Warranty

Apple 13" MacBook Air / 1.86GHz Intel Core / 256GB SSD / 3 Year Warran

Gjiri i Lalzit | Durres

B Ne kemi të gjitha sendet në dispozicion më poshtë mirësi të na kontaktoni për më shumë informacion Çfarë ndodh :: +17023425697 krejt origjinal i ri apple iphone 7 plus 128gb apple iphone 8 plus 128gb apple iphone x 128gb apple iphone xr 256gb apple iphone xs max 512gb ...

500 Euro

Durres
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone XR 64GB / 128GB / 256GB (UNLOCKED)

Apple iPhone XR 64GB / 128GB / 256GB (UNLOCKED)

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi të gjitha sendet në dispozicion më poshtë mirësi të na kontaktoni për më shumë informacion Çfarë ndodh :: +17023425697 krejt origjinal i ri apple iphone 7 plus 128gb apple iphone 8 plus 128gb apple iphone x 128gb apple iphone xr 256gb apple iphone xs max 512gb ...

400 Euro

Tirane
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SUPER OFERTE! DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR + HDD 1TB 249€

SUPER OFERTE! DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR + HDD 1TB 249€

Qender | Elbasan

B Super oferte...! si asnjehere me pare... set kamerash + dvr + hdd 1tb perfshihen: * 4 kamera 4 mp mini bullet ir 20m * 1 dvr xvr 4 channel tribrid * 1 hdd 1tb * 1 adapter 12v 2a ( per dvr) * 1 mouse (monitorim nga smart phone) cmimi: 249€ dergojme me posten adex ne te gjithe s...

249 Euro

Elbasan
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J5

Galaxy J5

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy j5 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 23'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

23,000 Leke

Durres
275 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A7

Galaxy A7

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy a7 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 275 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lg...

275 Euro

Durres
270 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A8

Galaxy A8

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy a8 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 270 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lg...

270 Euro

Durres
21,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J3

Galaxy J3

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel j3 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 21'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

21,000 Leke

Durres
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J4+

Galaxy J4+

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel j4 + 2018 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 18'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

18,000 Leke

Durres
29,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A5

Galaxy A5

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel a5 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 29'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

29,000 Leke

Durres
380 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A9 2018

Galaxy A9 2018

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. cel a9 2018 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 380 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lgj 13 plazh, rruga pavarsia nr. cel : 0672013331...

380 Euro

Durres
250 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike cakmak me kamer te fshehte

cakmak me kamer te fshehte

Qender | Shkoder

B Shitet cakmak me kamer te fshehte , mund te besh foto dhe video me rezulucionin me te mir 720x480 video dhe 1280x1024 foto , shoqerohet vetem me kabullin e karikimit , esht i ri ne qese , rajoni shkoder 25 mij lek , me garanci nr celulari 0688839014

250 Leke

Shkoder

Laptop PACKARD BELL (Easy Note)

Zone Periferike | Fier

B Me keto parametra: monitor: 15.6 inch procesor: intel pentium 1.60 ghz memorje: 512 mb ram wireless hard disk: 60 gb instaluar windows xp, office 2007 ...

9,000 Leke

Fier
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop per pjese

Laptop per pjese

Patos | Fier

B Shes keto laptope per pjese: hp pavilion dv7, 17 inch; hp pavilion dv 9000, 17 inch; hp pavilion dv 2000, 13 inch; compaq presario cq 4213, 13 inch; toshiba tecra a4, 15.6 inch; hp 630 , 15.6 inch; packard bell(easy note)15.6 inch; tastiere per laptop model k011718n1. ...

4,000 Leke

Fier
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3

Shitet Ps3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet ps3 me 2 leva dhe 10 lojra te instaluara...

150 Euro

Tirane
121,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke

Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke

Tjeter zone | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Ekrani - 60’’ edge led rezolucioni - 4k ultrahd (3840 x 2160 pixels) pmi - 1200hz figura - ips 4k , 4k upscaler, hdr pro audio - 2 x 10wdolby digital smart - po (webos 3.0),wi-fi ready procesor - quad core (1000 mhz) gpu - dual core (600mhz) bluetooth - jo marres - dvb-t/t2/c/s/ s2 por...

121,900 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PLAYSTATION VR

Shitet PLAYSTATION VR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet platforma playstation vr e cila lidhet me playstation 4 realiteti virtual i cili ne treg esht i kushtueshem mbi 450 mij leke shitet 200 mij leke te vjetra eshte 1 muaj i perdorur ne gjendje perfekte per me teper informacion me kontaktoni tek nr i telefonit...

2,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PlayStation3

PlayStation3

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.84 Km nga qendra)

B Playstation 3 super slime + 11 disqje + 2 leva punon me wi-fi ka youtube gjendja shume e mire cmimi 25000 i padiskutueshm ...

25,000 Leke

Tirane
160 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 3

Playstation 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Shitet playstation 3 , eshte ne gjendje mjafte te mire, nje doreze dhe fishat e duhura , ne memorie ka te instaluar ka 11 lojra ( pes2013,pes2018,call of duty,fifa street,minecraft,mafia2,fifa2018,gta 4 , blur, dragonball . ...

160 Euro

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Playstation 3 (me 11 lojra plus) ne gjendje te mire

Shes Playstation 3 (me 11 lojra plus) ne gjendje te mire

Qender | Lezhe

B Shes playstation 3 te përdorur, ne gjendje shume te mire. shoqeruar me te brenda çmimit jane dhe 11 lojra te ndryshme te cilat jane blere vecmas me pare.e sjellë nga zvicra ...

120 Euro

Lezhe
2,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4

Shitet Ps4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 500gb , me pak se 5 muaj i perdorur , gjendja funksionale 10/10...

2,900 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PS3

PS3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shes playstation 3 me 2 leva 500 gb.ne gjendje perfekte ....

15,000 Leke

Tirane
26,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PS3 slim 320GB

PS3 slim 320GB

| Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Sony ps3 slim 320 gb. produkti eshte i blere jashte shqiperise. arsyeja e shitjes eshte sepse nuk e perdor njeri ne shtepi. produkti eshte i ri sepse nuk eshte perdorur asnjehere. vjen bashke me levat edhe kabllot. kontaktoni ne nr 0698930939...

26,000 Leke

Tirane
220,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet salle ps3 ps4

Shitet salle ps3 ps4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shitet salle ps3 ku perfshihen: 3 ps3 me chip (6 muaj te perdorur) me lojra te instaluara dhe 6 leva 1 ps4 slim i blere para 3 muajsh akoma brenda garancise 1 leve pothuajse te re 4 tv 42 polsh 4 kolltuqe lekure dysh 1 frigorifer per pije pc server bashke me tavolinen e vet shirita led me t...

220,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet karte grafike

Shitet karte grafike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet karte grafike nvidia quadro 4000 (e perdorur) e pershtatshme per punime inxhinierike dhe gamimg.... cmimi diskutueshem nr 0692600007...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim