Online 26 lexues | 3 njoftime ne pritje

8,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes paisje profesionale call centeri

Shes paisje profesionale call centeri

| Tirane (1.14 Km nga qendra)

B • 50 postacione operative • 50 karrige super commode • 50 kompjutera • 1 server workstation • rackmount me system ventilimi, me 3 switch,3 patch panele • kapacite tmaksimal per 80 postacionepune • tavoline sale formacioni/mbledhjesh • tavoline recepsioni per dy persona • m...

8,000 Euro

Tirane
650 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET iPHONE X ( I ZI ) SI I RI ( gjendja 10/10 ) 650 Euro

SHITET iPHONE X ( I ZI ) SI I RI ( gjendja 10/10 ) 650 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet iphone x ( i zi ) si i ri ( gjendja 10/10 ) 650 euro gjendja bateris: 99% akesesore origjinal nuk bej nderrime me telefona te tjere. cel: 0675707777...

650 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone XS Max

iPhone XS Max

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super oferte! iphone xs max....

600 Euro

Tirane
36,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 7 32Gb gold

Shitet iphone 7 32Gb gold

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet iphone 7 32gb gold vetem 3 muaj i perdorur pa asnje shenje perdorimi. batery health 98% cmimi 350 mij lek i diskutueshem...

36,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP DELL INSPIRON INTEL CORE i7

LAPTOP DELL INSPIRON INTEL CORE i7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Laptop dell inspiron 5480 processor intel core i7 6600u gjeneracioni i 6-te ram 8go ddr4 hard disk 256 go ssd windows 10 pro ecran 14" led full hd blere ne 2017 ne gjendje shum te mire shitet me canten mbrojtese origjinale ...

350 Euro

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet laptopi

shitet laptopi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet laptopi toshiba satellite pro super gjendje.... info: 17.3 inch hd processor i3 - 2310@ 2.1ghz ram 4 ddr 3 hdd 320 gb vga intel 3000 hd + karikuse originale toshiba tel: 0675326663 Çmimi 28.000 leke...

28,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie

Kamera Sigurie

Brryli | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Kamera sigurie analoge ccctv hdd dhe ahd dom dhe outside camera me cmim special shitje.te interesuarit te shkruajne ne viber 0676329451 dhe ne whatup 0674814589.faleminderit....

5,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet play station 4 model cuh 1216a

Shitet play station 4 model cuh 1216a

Qender | Elbasan

B Shitet play station 4 i ri, i pa perdorur model cuh 1216a i ardhur nga jashte. shitet per arsye mos perdorimi. tel 0672832470...

35,000 Leke

Elbasan
45,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Aparat Nikon D3200

Aparat Nikon D3200

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra)

B Nikon d 3200 lens:18-105mm, 24.2 megapixel, 1080p full hd, 60 fps flow motion, 11 pika autofokusi, vjen me cante (case logic)bateri ,karikues dhe nje memorycard 16gb, gjendja :10/10, numri i shkrepjeve 9831 cmimi i dikutueshem....

45,000 Leke

Tirane
2,350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion HP Z440

Okazion HP Z440

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Workstation hp z440 intel- xeon cpu e5- 1620 v3 @ 3.50ghz 3.50ghz pny nvidia quadro m4000 8 gb gddr5 256-bit graphics card hp 8gb ddr4 2133 mhz so-dimm memory module (ecc) m.2 internal ssd 512gb 2x wd 4tb red right o monitor eizo 24' cel: 0676094339 ...

2,350 Euro

Tirane
31,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 32 GB Black Mate

Iphone 7 32 GB Black Mate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Iphone 7 ne gjendje perfekte ios i fundit upgrade 12.1.2 i pahapur teknikisht. shoqerohet sebashku me garanci 1 muaj ,karikues, xham mbrojtes gjithashtu edhe dy kllefa nje i zi dhe nje kaf. telefoni ka pasur vetem nje pronar. cmimi i padiskutueshem...

31,900 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes

Shes

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes samsung galaxy note 9 vietnam prodhimi jo 100 origjinal super cilesi super cmim me kufje karikues dhe kllef ...

100 Euro

Tirane
12,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ANTMINER BITCOIN

ANTMINER BITCOIN

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shiten 61 njesi miner antminer per bitcoin te kompletuara me te gjith ushqyesit kabllot e ushqimit dhe te rrjetit gati per pune ...

12,000 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Karta Grafike ,,ZOTAC 1050 ti OC(4GB) 1 muaj te perdorura,,te pershtatshme per cdo loje

Shiten Karta Grafike ,,ZOTAC 1050 ti OC(4GB) 1 muaj te perdorura,,te p

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Karta grafike zotak 1050 ti oc -edition...

150 Euro

Tirane
2,999 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Byzylyk inteligjent i zi

Byzylyk inteligjent i zi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Orë inteligjente e zezë. mund të lidhet me aparatet smartphone ios dhe android nëpërmjet një aplikacioni. Është rezistente ndaj ujit. monitoron hapat e bëra gjatë ditës dhe orët e gjumit. ju informon edhe mbi thirrjet apo mesazhet e humbura. 📍transport kudo. pagesa cash. Çmimi:2999...

2,999 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Mini GPS Tracker/GPS

Mini GPS Tracker/GPS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Specifikimet e artikullit gjendja e produktit : artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. ...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET HP COMPAQ

SHITET HP COMPAQ

Qender | Elbasan

B Shitet hp compaq ram》 2.00 gb 32 bit processor》 intel(r) pentium(r) d cpu 3.00 ghz cmimi》4000 lek i diskutueshem...

4,000 Leke

Elbasan
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike STATA -PROGRAM  STATISTIKE

STATA -PROGRAM STATISTIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes software stata 14 stata eshte nje pakete e plote dhe e integruar e softuerit qe siguron te gjitha te dhenat e tua te shkencave - manipulimi i te dhenave, vizualizimi, statistikat dhe raportimi i riprodhueshem. stata è un pacchetto software completo e integrato che fornisce tutte le vostre e...

50 Euro

Tirane
400,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITEN PRINTERA

SHITEN PRINTERA

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shiten printera te modeleve te ndryshme bardhe e zi : hp3015, laser jet, dell 2330 dn, ricoh aficio 201, hp 3005 , hp 1005. printerat jane shume pak te perdorur. cmimi eshte i diskutueshem. per me teper informacion : cel : 0696058830 ...

400,000 Leke

Tirane
1,700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps3 me cip

ps3 me cip

Don Bosko | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Shitet sall e kompletuar 5 komp ps3 35 leva orgjinale 3 tv lg hd 42 me tavolina dhe kolltuqe te posatcme dhe nje frigorifer si ne foto...

1,700 Euro

Tirane
390 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7 128gb

Iphone 7 128gb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Iphone 7 128gb.celulari eshte ne gjendje perfekte.i perfshir karikuesi origjinal,cover dhe xham mbrojtes....

390 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ngrofse me gaz

shitet ngrofse me gaz

Don Bosko | Tirane

B E perdorur vetem nje muaj....

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Ekran per Samsung J5 2016

Shiten Ekran per Samsung J5 2016

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B 100% i testuar! testoni ekranin para se ta montoni! te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim:ekrani nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte i instaluar me pare . paketimi:paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni p...

5,000 Leke

Tirane
34,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung Galaxy S8

Shitet Samsung Galaxy S8

Don Bosko | Tirane

B Shitet samsung galaxy s8 pak i perdorur si i ri pa shenja perdorimi,gjendja 10/10.telefoni ka 4 gb ram dhe 64 gb rom lejon karte memorje, octa core ekran 5.8 inch,kamera para 8 mp dhe kamera mbrapa 12 mp ekran super amoled capacitive touchscreen, 16m colors gorilla glass 5,bateri lion 3000 mah.telef...

34,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Blackberry z10

Blackberry z10

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Blacberry z10 i sapo ardhur nge belgjika ...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim