Objekt Biznesi me Qera 1000+ Objekt Biznesi me Qera

 Online 109 lexues | 2 njoftime ne pritje

340 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient biznesi, 85m2 Mbrapa Oslo 21 Dhjetori

Ambient biznesi, 85m2 Mbrapa Oslo 21 Dhjetori - Tirane

Bulevardi Zogu 1, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ambient biznesi super cilesor per zyra, i sapo bere ne perfundim rikontruktimi, ( ne foto eshte drejt perfundimit), ne kat te dyte, me izolim akustik, dhe parket. i pershtatshem per biznese trajtimi dhe kujdesi personal, klinika, zyra etj. cdo gje eshte e sapo bere te gjitha te reja ne qeske! te dhenat: 85m2 dhoma: 3 tualet: 1 ballkon: 1 koridor: 1 kondicioner izolim total akustik dritare me 3 xhama dyshemeja: parket gjerman cdo dhome ka dritare dhe ndricim natyral vendodhja : kati 2te paradhenie: 2 muaj cmimi: 340 euro tel ose whats app : 069 22 38 499...

340 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Turdiu Center ,Apartament 2+1 Me Qira Per Zyre

Turdiu Center ,Apartament 2+1 Me Qira Per Zyre - Tirane

Rruga Barrikadave, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Tek turdiu center ,qender biznesi e lokalizuar ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqje prej 98 m2 .apartamenti eshte i sapoperfunduar .kjo qender ofron komoditet dhe fleksibilitet ne zhvillimin e aktivititeteve te biznesit .cmimi 500 euro eshte super okazion .telefononi ne nr.0672049666 per te bere nje vizite ne prone ose ne ambjente te ngjashme . ...

500 Euro

Tirane
7,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Godine 6 Kateshe me Qira ne Autostrade Tirane - Durres

Godine 6 Kateshe me Qira ne Autostrade Tirane - Durres - Tirane

Autostrada Tirane -durres, Zone Periferike | Tirane

B Ne autostraden tirane -durres prane city park dhe me akses direkt ne rrugen dytesore me pamje nga autostrada jepet me qira nje godine 5 kateshe . godina ka katin -1 i cili mund te sherbeje per parking , punishte etj , dhe 5 katet e tjera per show room , zyra e etj . godina eshte e pajisur me ashensor, ka 2 hyrje, nje siperfaqe ndertimi prej 500 m2/kat dhe rreth 2000 m2 truall i cili eshte i rrethuar. ne pjesen e perparme disponon 20-25 vende parkimi .per informacione te tjera mund te na kontaktoni .kontaktoni ne nr 0676022312 ...

7,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient biznesi 128 m2 te Komuna e Parisit

Jepet me qera ambient biznesi 128 m2 te Komuna e Parisit - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 128 m2 te komuna e parisit prane kristal center. ambienti ndodhet ne katin e 2 buze rruges kryesore. disponon fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. cmimi:1000 euro/muaj per me teper kontaktoni ne nr. 0698872214...

1,000 Euro

Tirane
25,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Astir ,epet dyqan me qera

Astir ,epet dyqan me qera - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Dyqani ka nje siperfaqe totale 60 m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambjente te ndara nga njera tjetri. ato mund te bashkohen pasi kan thjeshte nje fasade gipsi te holle. dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi por vecanerisht munde te shfrytezohet per bar kafe , qender interneti etj per informacione me te hollesishme na kontaktoni ne numrin 0684073991...

25,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me Qera Ambient Biznesi 60 m2 afer Spitalit Amerikan 3

Jepet me Qera Ambient Biznesi 60 m2 afer Spitalit Amerikan 3 - Tirane

Rruga E Kavajes, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Jepet me qera ambient biznesi per servis makinash me siperfaqe 60 m2 afer spitalit amerikan 3. me 1 tualet,me cepen buze rruges. cmimi:30.000 leke per me teper kontaktoni ne nr 0694273145 ...

30,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera dyqan Kati -1, 680 m˛ 2.500 Euro (Komuna e Parisit)

Tirane, jap me qera dyqan Kati -1, 680 m˛ 2.500 Euro (Komuna e Parisi - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Disponojme ambjent ne nje zone te preferuar dhe te qete, tek rruga sulejman delvina, ne zonen e komunes se parisit. ambjenti ndodhet ne katin -1 ne pozicion strategjik me pamje nga rruga, ka nje siperfaqe te bollsme prej 680 m2 dhe latesi 3.4 m, me dy hyrje te dedikuara, i investuar, i veshur me fasade xhami, i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. ambjenti disponon nje tualet dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. ambjenti mund te perdoret per cfardolloj biznesi. opsion ideal per investim. ambjenti marketohet per qera ne vleren 2500 euro. per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355694271682...

2,500 Euro

Tirane
665 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent komercial

Ambjent komercial - Tirane

Bulevardi Zhan Dark, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Ambient me qera 70m2 ne katin 0 me fasad xhami,pershtatshem per cdo lloj biznesi.objekti ndodhet ne rruge kryesore tek bulevardi zhan dark! ...

665 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Rruga E Elbasanit

Ambjent, Rruga E Elbasanit - Tirane

Rruga Pjeter Budi, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, 50 m nga drejtoria e higjienes, ne kryqezimin e rrugeve “qemal guranjaku” dhe “pjeter budi”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 25 m2. ambjenti eshte aktualisht dyqan rrobash dhe disponon: • tualeti • buze rruge • fasade xhami • mundesi te ndryshme shfrytezimi • pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! 0692150853...

300 Euro

Tirane
1,100 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient per qira prane Gardes

Ambient per qira prane Gardes - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ambient per qira ne rr. ibrahim rugova (prane gardes). ambienti eshte organizuar ne kater dhoma, dy tualete, korridor, nje depo dhe dy ballkone. i pamobiluar. pallati ka sherbim ruajtje 24 ore dhe ka hapesira parkimi prane nderteses. duke qene se ndodhet ne katin e dyte te pallatit, ky ambient eshte shume i pertatshem per zyra, studio, klinika, qendra estetike, (si e tille ka funksionuar dhe me pare) etj....

1,100 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Bllok, Jepet Ambjent Per Zyra Me Qira !

Ne Bllok, Jepet Ambjent Per Zyra Me Qira ! - Tirane

Blloku, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ne bllok jepet me qira ambjent per zyra ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon i madh , 5 dhoma, 2 tualete, 2 ballkon me pamje nga rruga. orientimi eshte veri - lindje. kontakto tani ardin ne numrin e telefonit: +3550676023888 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

2,000 Euro

Tirane
230 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Zogu I Zi jepet dyqan me qira

Tek Zogu I Zi jepet dyqan me qira - Tirane

Zogu I Zi , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Tek zogu i zi jepet dyqan me qira 30m2 me verande .ambjenti eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si zyra,klinike dentare ,dyqan apo bar lloto.kontakto tani arjolin ne numrin e telefonit: +3550676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

230 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Mine Peza Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Komercial

Tek Mine Peza Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Komercial - Tirane

Mine Peza, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ngjitur me prokurorine e tiranes jepet me qira ambjent komercial ne rrugen kryesore 94m2. ambjenti eshte open space me fasade xhami qe e ben te favorshem per cdo lloj biznesi,si klinika, dyqan rrobash, apo zyra..kontakto tani arjolin ne numrin e telefonit: +3550676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. ...

500 Euro

Tirane
55,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent biznesi 50 m2 per klinike, zyre avokatie, noterie, qender estetike, etj

Jepet me qera ambjent biznesi 50 m2 per klinike, zyre avokatie, noteri - Tirane

Rruga Ded Gjo Luli, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Jepet ambjent 50 m2 me qera i cili ndodhet ne qender te tirane, ne krah te restorant piazza. ambjenti eshte i sapo ndertuar ne menyre bashkohore, me vetrate xhami, me tualet brenda, kondisioner dhe ndricim modern. eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme, klinike detare, zyre avokatie, noterie, qender estetike, furre buke, dhe biznese te ndryshme. ...

55,000 Leke

Tirane
380 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Xhamlliku Jepet Me Qira Ambjent +Verande

Tek Xhamlliku Jepet Me Qira Ambjent +Verande - Tirane

Xhamlliku, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Tek xhamlliku jepet me qira ambjent 90m2 +verande 70m2. ambjenti eshte buze rruge dhe ofron nje biznes te sigurt . disponon dokumentacion te plote hipotekor . zona ku ndodhet ambjenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

380 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 52 m˛ 350 Euro (Tefta Tashko Koco)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 52 m˛ 350 Euro (Tefta Tash - Tirane

Rruga Tefta Tashko-koco, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar te rruga “tefta tashko koco”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 52 m2. ambejnti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • fasade xhami • 6 m lartesi • i investuar • mundesi te ndryshme shfrytezimi • pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355698778507...

350 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me Qera Dyqan 50m2 ne Astir

Jepet me Qera Dyqan 50m2 ne Astir - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2 ne astir. dyqani disponon 1 tualet,fasad xhami. dyqani ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. cmimi:600 euro i diskutushem per me teper kontaktoni ne nr:0694273145...

300 Euro

Tirane
1,400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent,Unaza E Re

Ambjent,Unaza E Re - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Jepet me qera ambjent ne nje zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar,ne unaze te re,perballe 2 rotondove.ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale prej 319.6 m2. ambjenti disponon: • dokumentacion te rregullt hipotekor • hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •2 tualete • fasade xhami • opsion ideal investimi • per ta vizituar na kontaktoni!

...

1,400 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent me qira,per zyre te Selvia

Ambjent me qira,per zyre te Selvia - Tirane

Rruga Saraceve , Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Te rr.saraceve jepet zyre me qira ne katin e 2 te nje pallati te ri .zyra ka siperfaqje bruto prej 77 m2 me vetrat xhami dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.ambjenti mund te pershtatshet per callcenter ,zyra konsultimi apo trajnimesh.cmimi 350 euro .per me teper kontaktoni ne nr.0672049666...

350 Euro

Tirane
900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera lokal

jepet me qera lokal - Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Prane Optika Roma, Brryli | Tirane

B Id e prones : 4271089 rruga hoxha tahsim, prane optika roma, jepet me qera lokal, siperfaqe 220 m2 plus verande, lokali ndodhet buze rruge, eshte totalisht i kompletuar ne gjendje pune, me klientele te rregullt, ambjenti ka dy hyrje-dalje, lokali ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe me facilitete te shumta, cmimi 900 euro +355 69 606 2112 per me shume informacion ( foto + video + adresa google maps ) klikoni linkun me poshte dhe vendosni id e prones ne panelin e kerkimit per te shikuar rastin ne fjale: http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4271089-coffee-bar-220-m2-veranda-hoxha-tahsim-street-tirane/...

900 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  jepet me qera ambient 2 kate

jepet me qera ambient 2 kate - Tirane

Tek Unaza Re, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Id e prones : 4271090 tek unaza re, jepet me qera ambient 2 kate, bashk ose tek e tek buze rruge, kati 1, 60 m2, i rregulluar totalisht, me fasad xhami, 1 tualet, kati i 2 60 m2, i rregulluar totalisht, 1 tualet fasade xhami, kati 1 cmimi 400 euro. kati 2 cmimi 300 euro. +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4271090-office-space-in-the-new-ring-tirana/...

300 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Don Bosko, jepet me qera 1+1

Don Bosko, jepet me qera 1+1 - Tirane

Don Bosko, Perballe Vizion , Don Bosko | Tirane

B Id e prones : 4271093 don bosko, perballe vizion + buze rruges, jepet me qera apartamnt 1+1 i pershtatshem per zyre, ne pallat te ri teper cilesore, sip. 70 m2, kati dyte, me garazhe poshte pallatit, tualet, ballkon i madhe, k-bufe e re. jepet me qera 350 euro me garazhe +355 69 606 2112 per me shume informacion ( foto + video + adresa google maps ) klikoni linkun me poshte dhe vendosni id e prones ne panelin e kerkimit per te shikuar rastin ne fjale: http://dreamalbania.al/sq/property/for-rent-id-4271093-apartment-1-1-don-bosko-tirane/...

350 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Bllok,  jepet me qera Ambjent Zyre

Bllok, jepet me qera Ambjent Zyre - Tirane

Bllok, Rruga Ibrahim Rugova, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Id e prones : 4261095 bllok, rruga ibrahim rugova, prane restorant serendipity, jepet me qera ambjent zyre, siperfaqe 150 m2, kati i 2, bosh, 5 ambjente, 2 tualete, 3 ballkone, 5 kondicioner, parket, orientim lindje-perendim. cmimi 1000 euro i diskutueshem +355 69 606 2112 per me shume informacion ( foto + video + adresa google maps ) klikoni linkun me poshte dhe vendosni id e prones ne panelin e kerkimit per te shikuar rastin ne fjale: http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4261095-office-space-block-ibrahim-rugova-street-tirana/ ...

1,000 Euro

Tirane
375 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Rruga E Kavajes

Ambjent, Rruga E Kavajes - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ambjenti gjendet ne nje prej zonave me te preferuara dhe te frekuentuara ne rrugen e kavajes,te kompleksi delijorgji prane qendres globe . eshte i pozicionuar ne katin e dyte me siperfaqe totale prej 70 m2. ambjenti eshte i organizuar mjaft mire , ka nje tualet dhe lokacion mjaft te favorshem qe mundeson zhvillimin e nje sere aktivitetesh. per ta vizituar na kontaktoni +355 69 5610929...

375 Euro

Tirane
1,400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Fusha e aviacionit, jepet me qera magazine

Fusha e aviacionit, jepet me qera magazine - Tirane

Fusha E Aviacionit, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Id e prones : 4281016 fusha e aviacionit, jepet me qera magazine, me siperfaqe 350 m2 + oborr 350 m2, ndertim cilesore me panele sanduic, i shtruar me beton, e rregulluar totalisht, 1 tualet, zyre e shtruar me parket, lartesia 5.5 m e gjatesi 25 m, cmimi 1400 euro. per me shume informacion ( foto + video + adresa google maps ) klikoni linkun me poshte dhe vendosni id e prones ne panelin e kerkimit per te shikuar rastin ne fjale: http://dreamalbania.al/sq/property/for-rent-id-4281016-magazine-field-aviation-tirane/...

1,400 Euro

Tirane
85,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Magazine me qera Sauk

Magazine me qera Sauk - Tirane

Rruga Ibrahim Shalqizi, Albania, Sauk | Tirane

B Jepet me qera magazine open space 270 m2, e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti me qellim magazinimin e mallrave ,produkteve. magazina ka nje ambjent zyre ,tualet,eshte pa lageshtire dhe ka mundesi parkimi mjetesh tonazhit te ndryshem. per nje vizit ne prone apo informacione shtese jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e telefonit +355692038811...

85,000 Leke

Tirane
310 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  jepet me qera dyqan

jepet me qera dyqan - Tirane

Astiri, Kompleksi Molla, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Id e prones : 4271092 astiri, kompleksi molla, jepet me qera dyqan, 84 m2, kati perdhe, i rregulluar totalisht, bosh, me vetrat xhami, 1 tualet me aspirim, i pershtacem per biznes, cmimi 40000 leke. +355 69 606 2112 per me shume informacion ( foto + video + adresa google maps ) klikoni linkun me poshte dhe vendosni id e prones ne panelin e kerkimit per te shikuar rastin ne fjale: http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4271092-office-space-astir-apprentice-complex-tirana/...

310 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Ish Restorant Durrsi Jepet Ambjent 150m2 Me Qera

Tek Ish Restorant Durrsi Jepet Ambjent 150m2 Me Qera - Tirane

Ish Restorant Durresi, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tek ish restorant durrsi jepet ambjent 150m2 me qera , ideal per cdo lloj biznesi si supermarket ,call center etj. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh me fasade xhami . organizimi eshte ne openspace . zona ne te cilen ndodhet ofron mundsi shume te mira biznesi . kontakto tani suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

700 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Rruga “Tefta Tashko Koco”

Ambjent, Rruga “Tefta Tashko Koco” - Tirane

Rruga Tefta Tashko Koco, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne rrugen “tefta tashko koco” perballe gjimnazit ismail qemali. informacion mbi ambjentin: • kati 1 •siperfaqja e ambjentit : 84 m2. ambjenti eshte i mobiluar dhe disponon: •tualeti • i investuar • aktualisht eshte lokal • mund te pershtatet edhe si biznes tjeter •zone e preferuar • pozicion i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355698778507...

550 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi 400 m˛ 800 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 400 m˛ 800 Euro (Autostrada Tirane - Tirane

Autostrada Tirane-elbasan, Zone Periferike | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne autostraden tirane-durres te citroen-i. informacion mbi ambjentin: • 3 kate • siperfaqja e ambjentit : 400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • i investuar • punimet me moderne te koheve te fundit • fasade xhami • hapesire parkingu per makinat • pozicion gjeografik i favorshem • i pershtatshem per zyra dhe per biznese te ndryshme. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355693310905...

800 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Pasticeri Venecia, Jepet Me Qira 370m2 Ambjent Unik Per Zyra !

Tek Pasticeri Venecia, Jepet Me Qira 370m2 Ambjent Unik Per Zyra ! - Tirane

Pasticeri Venecia, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Mbrapa stadiumit qemal stafa , siper poligonit te qitjes jepet me qira 400m2 ambjent komercial per zyra ne katin 4 . ambjenti eshte i organizuar ne nje kate te tere i perbere nga : 4 dhoma, 2 sallone konferencash dhe 4 tualete, gjithashtu dhe 3 ballkone. orientimi i ambjentit eshte veri-lindje-jug-perendim. eshte nje nder zonat me qendrore dhe me te qeta te tiranes e pershtatshme per perfaqesi diplomatike dhe zyra. kontakto tani elsonin ne numrin e telefonit: +3550676088400 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

4,000 Euro

Tirane
6,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Komuna E Parisit Jepet Me Qira Universiteti New York

Komuna E Parisit Jepet Me Qira Universiteti New York - Tirane

Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Komuna e parisit jepet me qira universiteti new york. godina organizohet ne 4 kate plus papafingo , ka 32 dhoma ,12 tualete ,ka oborr dhe parkim . ndodhet ne rrugen kryesore te komunes se parisit dhe eshte i pershtatshem per shume biznese si banka, shkolla, institucione etj. kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ...

6,500 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Don Bosko Jepet Me Qira Lokal I Kompletuar .

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Lokal I Kompletuar . - Tirane

Don Bosko, Don Bosko | Tirane

B Ne don bosko jepet me qira lokal i kompletuar.ambjenti eshte me fasade xhami , jepet i kompletuar ka dhe verande eshte shume i farvoshem per shume bisnese.kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizit ne prone ose ne prona te ngjashme....

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas