alfa romeo 147 1.9 jtd 2005  628 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,500 Leke GOLF 5 AUX Nese nuk e keni opsionin e AUX duhet ta aktivizoni me VCDS
OFROJME TRANSPORT

Shes pjese te re - Golf 5 Aux

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

27.02.2021 (14:01):Nese nuk e keni opsionin e aux duhet ta aktivizoni me vcds ofrojme transport...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

390 Euro Pakete kambio Automatike Mercedez Benz B Class Pakete kambio Automatike per Mercedez Benz B Class.
Makina qe e ka pas ka qene

Shes pjese te perdorur - Pakete Kambio Automatike Mercedez Benz B Class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

25.02.2021 (23:55):Pakete kambio automatike per mercedez benz b class. makina qe e ka pas ka qene e vitit 2006 me motor 1.8 cdi (naftë) Çmimi : 390 i diskutueshëm ...Lexo detajet..

Kambio:

390 Euro

250 Euro Shes disqe Audi nr 19 Shes disqe Audi nr 19

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Audi Nr 19

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.02.2021 (12:26):Shes disqe audi nr 19...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Autopjese Kerkoj pjese elektonike per passat viti 2013, importuar nga kanda

Kerkoj te blej pjese te re - Autopjese

Tirane
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

24.02.2021 (10:54):Kerkoj pjese elektonike per passat viti 2013, importuar nga kanda...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

60 Euro Kasetofon audi Kasetofon audi

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Audi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

23.02.2021 (20:21):Kasetofon audi ...Lexo detajet..

Kambio:

60 Euro

500 Euro Blej katalizator. Shes katalizator. Katalizator. Katalit. blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg.
na dergoni fotot d

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Katalizator. Shes Katalizator. Katalizator. Katalit.

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

21.02.2021 (23:30):Blejm katalizator per riciklim me cmimet me te mira ne treg. na dergoni fotot dhe kodet e katalitit dhe ju japim cmimin. cmimet jepen ne baz te katallogut europian....Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

8,000 Leke Pjese kembimi Parakolp te perdorur

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

21.02.2021 (14:28):Parakolp te perdorur...Lexo detajet..

Kambio:

8,000 Leke

1,000 Leke pjese per citroen c4 1.6 nafte Kemi cdo pjese per citroen c4 dhe citrone c4 kupe nafte 1.6

linja citroen c4

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Citroen C4 1.6 Nafte

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2021 (21:43):Kemi cdo pjese per citroen c4 dhe citrone c4 kupe nafte 1.6 linja citroen c4 pasqyra citroen c4 kriko xhami citroen c3 grupi timonit citroen c4 pompa e naftes citroen c4 injetore cotroen c4 motor 1.6 n...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

220 Euro Shes impiant gazi Shes impiant gazi
Cmimi: 220€ (i diskutueshem)

Shes pjese te perdorur - Shes Impiant Gazi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.02.2021 (18:53):Shes impiant gazi cmimi: 220€ (i diskutueshem)...Lexo detajet..

Kambio:

220 Euro

35,000 Leke Disqe Nr 18 Benz Audi VW Origjinal Disqe 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf5 6 7 Passat Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Benz Audi Vw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

13.02.2021 (10:17):Disqe 18 inch benzi audi volkswagen golf5 6 7 passat etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

35,000 Leke

16,000 Leke 4 Goma 225/45/18 Dunlop 4 Goma 225 45 18 Dunlop

Shes pjese te perdorur - 4 Goma 225/45/18 Dunlop

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

13.02.2021 (10:17):4 goma 225 45 18 dunlop ...Lexo detajet..

Kambio:

16,000 Leke

14,000 Leke Goma 205/55/16 Goma 205 55 16

Shes pjese te perdorur - Goma 205/55/16

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

13.02.2021 (10:17):Goma 205 55 16...Lexo detajet..

Kambio:

14,000 Leke

14,000 Leke 4 Goma 195/65/15 Dunlop 4 goma 195 65 15 Dunlop

Shes pjese te perdorur - 4 Goma 195/65/15 Dunlop

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

13.02.2021 (10:17):4 goma 195 65 15 dunlop...Lexo detajet..

Kambio:

14,000 Leke

123,456,789 Euro SHITET Motorr Honday Santafe 2.2 nafe me 87🐀km

Shes pjese te perdorur - Shitet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

12.02.2021 (18:41):Motorr honday santafe 2.2 nafe me 87🐀km...Lexo detajet..

Kambio:

123,456,789 Euro

20,000 Leke shiten disqe r 17 Shiten disqe 205 45 17 me 4 dadicek . cmimi 200 mij i pa disk.

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe R 17

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Karburanti

12.02.2021 (13:21):Shiten disqe 205 45 17 me 4 dadicek . cmimi 200 mij i pa disk. ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

2,500 Leke  AUX ose Bluetooth, Vendosje AUX në kasetofona Ford 2000-2006 Vendosim AUX ose Bluetooth në kasetofonin tuaj
Për Ford Fiesta dhe Fusion
Mo

Shes pjese te perdorur - Aux Ose Bluetooth, Vendosje Aux Në Kasetofona Ford 2000-2

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

11.02.2021 (13:52):Vendosim aux ose bluetooth në kasetofonin tuaj për ford fiesta dhe fusion modeleve 3500 rds dhe 4500 rds pas modifikimit kasetofoni komandohet njësoj dhe me butonat e timonit. Çmimi për aux - 2500 le...Lexo detajet..

Kambio:

2,500 Leke

60,000 Leke Shitet kupol per Mistubish Shitet kupol per Mitsubish L200 ne gjendje shume te mire. Cmimi 60.000 lek te re

Shes pjese te perdorur - Shitet Kupol Per Mistubish

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.02.2021 (15:27):Shitet kupol per mitsubish l200 ne gjendje shume te mire. cmimi 60.000 lek te reja. vendodhja tirane. per me shume info me kontaktoni ne nr e tel 0685149775...Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

300 Euro Shes Turbine Shes Turbine te re per kamion Man 1922,e blere ne Greqi. Per me teper kontaktoni

Shes pjese te re - Shes Turbine

Berati
Shes pjese te re Motivi
1990 Viti
Nafte Karburanti

09.02.2021 (09:18):Shes turbine te re per kamion man 1922,e blere ne greqi. per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne whatsapp ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

100 Leke Shitet Pedan Kamioni OKAZION!!! Shitet Pedan Kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper telefononi

Shes pjese - Shitet Pedan Kamioni

Berati
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

09.02.2021 (00:09):Okazion!!! shitet pedan kamioni ne gjendje shume te mire.per me teper telefononi ne numer 069 53 86 338...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

220 Euro Shitet portë bagazhi xtrail 2014-2020 komplet pa xhamin Portë bagazhi nissan xtrail 2014-2020 komplet pa xhamin . Ngjyrë e bardhë per

Shes pjese te perdorur - Shitet Portë Bagazhi Xtrail 2014-2020 Komplet Pa Xhamin

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Karburanti

07.02.2021 (19:50):Portë bagazhi nissan xtrail 2014-2020 komplet pa xhamin . ngjyrë e bardhë perlë ...Lexo detajet..

Kambio:

220 Euro

180 Leke Shitet volant + freksion caddy 1.9 shum pak i perdorur si freksion gjendje te mire

Shes pjese te perdorur - Shitet Volant + Freksion Caddy 1.9

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

07.02.2021 (15:26):Shum pak i perdorur si freksion gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio:

180 Leke

5,000 Leke KIT Faze per volcwagen Polo 2004 ,benzine 1.4 Shes pajisje motori K I T faze komplet dy ripat,pompe uji per Volcwagen Polo 1.4

Shes pjese te re - Kit Faze Per Volcwagen Polo 2004 ,benzine 1.4

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

07.02.2021 (14:03):Shes pajisje motori k i t faze komplet dy ripat,pompe uji per volcwagen polo 1.4 benzine 2004. cmimi 5000 leke(te reja)....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

390 Euro Pakete Kambio Automatike Mercedes Benz B Class Pakete kambio Automatike per Mercedez Benz B Class.
Makina qe e ka pas ka qene

Shes pjese te perdorur - Pakete Kambio Automatike Mercedes Benz B Class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

06.02.2021 (10:46):Pakete kambio automatike per mercedez benz b class. makina qe e ka pas ka qene e vitit 2006. Çmimi: 390€ i diskutueshëm telefon +355697978888...Lexo detajet..

Kambio:

390 Euro

18,000 Leke Okazion !!! Disqe 18 Inxh bashk me goma 80 % Disqe 18 bashk me 5 goma 80%

Shes pjese te perdorur - Okazion !!! Disqe 18 Inxh Bashk Me Goma 80 %

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

06.02.2021 (09:22):Disqe 18 bashk me 5 goma 80% ...Lexo detajet..

Kambio:

18,000 Leke

200 Euro 4 disqe citroen ne gjedje shume te mire Disqet jane si te pa perdorurura ne gjendje shume te mire, cmimi i aresyeshem

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Citroen Ne Gjedje Shume Te Mire

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

05.02.2021 (23:34):Disqet jane si te pa perdorurura ne gjendje shume te mire, cmimi i aresyeshem...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

50 Euro timona benci 2016-2020 airbeg tapa disqesh Shiten timona te kompletuar me airbag te rinj fabrike per te gjitha llojet e ma

Shes pjese te re - Timona Benci 2016-2020 Airbeg Tapa Disqesh

Fier
Shes pjese te re Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

05.02.2021 (23:34):Shiten timona te kompletuar me airbag te rinj fabrike per te gjitha llojet e makinave mercedes benc duke filluar nga 2016-2020 ��shiten tapa disqesh origjinale per mercedes ��shiten edhe airbag per mer...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

500 Leke Shitet kjoske Shitet 500 mi lek

Shes pjese te perdorur - Shitet Kjoske

Kukes
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Tjeter Karburanti

04.02.2021 (15:45):Shitet 500 mi lek ...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

400 Euro Paket kambio Automatike Mercedez Benz B Class. Pakete kambio Automatike per Mercedez Benz B Class.

Makina qe e ka pas ka qen

Shes pjese te perdorur - Paket Kambio Automatike Mercedez Benz B Class.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

04.02.2021 (14:03):Pakete kambio automatike per mercedez benz b class. makina qe e ka pas ka qene e vitit 2006. telefon +355697978888...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

10,000 Leke Kompresor DAEWOO Kompresor per Daewoo
Cmimi 10000 leke
Tel 0682288952

Shes pjese te perdorur - Kompresor Daewoo

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.02.2021 (23:52):Kompresor per daewoo cmimi 10000 leke tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

260 Euro Timon +kasetafon per Vw Passat Passat 2010
Timoni +Airbag.     260 euro 
Kasetafoni.         15

Shes pjese te perdorur - Timon +kasetafon Per Vw Passat

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

01.02.2021 (23:52):Passat 2010 timoni +airbag. 260 euro kasetafoni. 150 euro klima. 100 euro...Lexo detajet..

Kambio:

260 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas