fiat ducato  412 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 23 lexues | 1 njoftime ne pritje

100 Euro

Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
1 Kilometra

29.01.2020 (20:50):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro Kerkoj veshje te dyerve mercedes c 200 viti 2010 Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

29.01.2020 (20:50):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro Pjes Kerkoj 4 dyer dhe kofanon per fiat punto ngjyr jeshile

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjes

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Karburanti

29.01.2020 (19:04):Kerkoj 4 dyer dhe kofanon per fiat punto ngjyr jeshile...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

29.01.2020 (17:40):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

29.01.2020 (16:00):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Chrysler 300c 2005 -06 ,pjese kembimi Diponoj pjese kembimi si: motorr 2.7LV6 ,kambio,pjese xhenerike,disqe etj

Shes pjese te perdorur - Chrysler 300c 2005 -06 ,pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

29.01.2020 (12:20):Diponoj pjese kembimi si: motorr 2.7lv6 ,kambio,pjese xhenerike,disqe etj ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

29.01.2020 (09:36):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

3,000 Leke Sedilje autobuzi Shiten 21 sedilje
Cmimi 3000 leke te reja/copa

Shes pjese te perdorur - Sedilje Autobuzi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Karburanti

29.01.2020 (09:06):Shiten 21 sedilje cmimi 3000 leke te reja/copa ...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

28.01.2020 (20:40):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

10,000 Leke Parafrango Parafrango per volvo V40-2002

Shes pjese te perdorur - Parafrango

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Benzin Karburanti

28.01.2020 (17:39):Parafrango per volvo v40-2002 ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

28.01.2020 (16:12):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro KATALIZATOR FILTRA PARTIKULAR ME GARANCI 2 VJET Shesim katalizator + filtra partikular original te ardhur nga gjermania montimi

Shes pjese te perdorur - Katalizator Filtra Partikular Me Garanci 2 Vjet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

28.01.2020 (15:21):Shesim katalizator + filtra partikular original te ardhur nga gjermania montimi falas garanci e sigurt me 2 vite garanci ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

300 Euro SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE.
STOPAT

Shes pjese te perdorur - Shiten Stopa Origjinale Valeo Per Audi A6 C7 2011-2016 Bashk

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

28.01.2020 (14:22):Shiten stopa origjinale valeo per audi a6 c7 2011-2016 bashke me pakete. stopat jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

28.01.2020 (13:20):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

28.01.2020 (11:40):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

200 Leke Interesohem per motorr makine nissan primera Me duhet motorr makine nissan primera viti 2004 1.6 bezin gaz

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Interesohem Per Motorr Makine Nissan Primera

Vlore
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

28.01.2020 (09:15):Me duhet motorr makine nissan primera viti 2004 1.6 bezin gaz ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

40 Leke Kerkoj motorr kia 2.0 benzin Kerkoj motorr kia 2.0 benzin 96

Shes pjese te perdorur - Kerkoj Motorr Kia 2.0 Benzin

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
1996 Viti
Benzin Karburanti

28.01.2020 (09:15):Kerkoj motorr kia 2.0 benzin 96...Lexo detajet..

Kambio:

40 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.01.2020 (16:55):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

27.01.2020 (16:13):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

27.01.2020 (15:41):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

27.01.2020 (14:59):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

50 Euro Smart 2003 Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

26.01.2020 (19:09):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

200 Euro AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36 AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Per Bmw F32 F33 F36

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.01.2020 (13:51):Airbag timoni per bmw f32 f33 f36...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

1,000 Euro Opel Astra 1.7 nafte per pjes Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec Opel Astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. Pj

Shes pjese te perdorur - Opel Astra 1.7 Nafte Per Pjes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

26.01.2020 (08:56):Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec opel astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. pjeset e makines jane te gjitha ne gjendje funksionale pervec pjeses se pasme sic e shihni dhe ne foto .per me shume info kontakt ne...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

26.01.2020 (07:40):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

100 Euro Disqe alumini per golf 5 Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura NBA Italia cmimi 100 euro

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe Alumini Per Golf 5

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1993 Viti
Nafte Karburanti

26.01.2020 (06:51):Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura nba italia cmimi 100 euro ...Lexo detajet..

400 Euro OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017 OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017.FENERET

Shes pjese te perdorur - Okazion!!shiten Fener Origjinale Halogen Hella Per Audi A6 C

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

25.01.2020 (22:00):Okazion!!shiten fener origjinale halogen hella per audi a6 c7 2011-2017.feneret jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte pa gervishtje....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

25.01.2020 (13:39):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (10:40):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

25.01.2020 (10:33):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,250 Leke Llampa H7 H4 led Okazion 8000lm 6000k Llampa H7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . Porosi jashte Tiranes ne cmim i sht

Shes pjese te perdorur - Llampa H7 H4 Led Okazion 8000lm 6000k

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.01.2020 (18:34):Llampa h7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . porosi jashte tiranes ne cmim i shtojme dhe posten _______ mos lexo poshte ____________ 6222 bentley , 14 bmw , 5354 seri 3 , 5 seri 5 , 2 seri 7 , 1 x-modele , 4 br...Lexo detajet..

Kambio:

1,250 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas