pjese kembimi per renault megane steishon  548 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014 PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A3 2.0 Nafte Viti 2014

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (20:10):Pjese per audi a3 2.0 nafte viti 2014 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (18:29):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (18:11):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

0 S class w221 5.5 Pjes per s class 5.5 4Matic

Shes pjese te perdorur - S Class W221 5.5

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

28.11.2020 (13:50):Pjes per s class 5.5 4matic...Lexo detajet..

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (11:20):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (11:17):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

28.11.2020 (10:23):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

28.11.2020 (10:16):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz B-180 CDI (W246) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: B-180 CDI (W246)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz B-180 Cdi (w246) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (09:13):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: b-180 cdi (w246) viti: 2013 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

28.11.2020 (09:00):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

28.11.2020 (02:52):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

300 Leke 4 Disqe Nr 17 Bmw origjinal Disqe 17 inch Bmv origjinal seria 3

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Nr 17 Bmw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

27.11.2020 (22:09):Disqe 17 inch bmv origjinal seria 3 ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Leke

30 Leke Shiten per pjese kembimi BMW 525 Shiten per pjese kembimi BMW 525 ne Tirane.(Vore)

Shes pjese te perdorur - Shiten Per Pjese Kembimi Bmw 525

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

27.11.2020 (22:04):Shiten per pjese kembimi bmw 525 ne tirane.(vore)...Lexo detajet..

Kambio:

30 Leke

2,800 Euro BMW 530D E60 per pjese Shitet BMW E60 530D e zeze per pjese. Vit prodhimi Dhjetor 2003.

Motorri dhe

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Bmw 530d E60 Per Pjese

Pogradec
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

27.11.2020 (22:03):Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

1,000 Leke Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni # Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Shes pjese te perdorur - Kasetofonë Të Të Gjithë Llojeve - Tel, Sms, Whatsapp, Vi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.11.2020 (21:56):Kasetofonë të të gjithë llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

27.11.2020 (13:10):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.11.2020 (13:08):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

1,800 Euro Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A6 Viti 2007 Kamio Automat Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

27.11.2020 (10:13):Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

26.11.2020 (21:31):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

50,000 Leke Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike me letr

Shes pjese te perdorur - Jap Opel Korsa 1.2 Benzine Per Pjese, Eshte Ne Gjendje Te Mi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

26.11.2020 (19:25):Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike me letra te rregullta e sapo karamboluar me ziinxhire...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

1,000 Leke Pjese kembimi Opel - Fiat -Toyota Auto Ledi Ju Ofron pjese kembimi Origjinale (te perdorura) te importuara nga ita

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Opel - Fiat -toyota

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

26.11.2020 (18:08):...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Euro Disponojme cdo lloj pjese per bmw x6 3.0 xd 2011 Shiten lookM bmw x6

Shes pjese te perdorur - Disponojme Cdo Lloj Pjese Per Bmw X6 3.0 Xd 2011

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

26.11.2020 (17:30):Shiten lookm bmw x6...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,111 Euro Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me KARROTREC 24h

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.11.2020 (17:22):Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me karrotrec 24h ...Lexo detajet..

Kambio:

1,111 Euro

20,000 Leke Shitet motorr per golf 4 Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire

Shes pjese te perdorur - Shitet Motorr Per Golf 4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin Karburanti

26.11.2020 (16:45):Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

20,000 Leke Shitet motorr per golf 4 Shitet motorr per golf 4 per pjese ,motori eshte ne gjendje te mire 1.8 benzine

Shes pjese te perdorur - Shitet Motorr Per Golf 4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Benzin Karburanti

26.11.2020 (16:40):Shitet motorr per golf 4 per pjese ,motori eshte ne gjendje te mire 1.8 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

50,000 Leke Kasetafon per ww Kasetafon per ww

Shes pjese te perdorur - Kasetafon Per Ww

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

26.11.2020 (10:33):Kasetafon per ww...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

3,100 Euro Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi). Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Suzuki Wagon V.p 2006 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

25.11.2020 (17:53):Suzuki wagon v.p 2006 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

3,100 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

25.11.2020 (16:46):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

100 Euro pjes kembimi peugeot kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Peugeot

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

25.11.2020 (08:53):Kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,700 Euro Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi). Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Fiat Punto V.p 2002 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

24.11.2020 (14:43):Fiat punto v.p 2002 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

1,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas