pjese per toyota  412 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro

Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
1 Kilometra

25.01.2020 (15:02):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (17:42):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Euro Kerkoj veshje te dyerve mercedes c 200 viti 2010 Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

25.01.2020 (15:02):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

25.01.2020 (13:51):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

25.01.2020 (13:39):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

900 Euro MOTORR AUDI  Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

25.01.2020 (13:38):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (13:36):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (10:40):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

25.01.2020 (10:33):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (10:26):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.01.2020 (10:18):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

24.01.2020 (22:45):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,250 Leke Llampa H7  H4 led Okazion 8000lm 6000k Llampa H7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . Porosi jashte Tiranes ne cmim i sht

Shes pjese te perdorur - Llampa H7 H4 Led Okazion 8000lm 6000k

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.01.2020 (18:34):Llampa h7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . porosi jashte tiranes ne cmim i shtojme dhe posten _______ mos lexo poshte ____________ 6222 bentley , 14 bmw , 5354 seri 3 , 5 seri 5 , 2 seri 7 , 1 x-modele , 4 br...Lexo detajet..

Kambio:

1,250 Leke

11 Euro Toyota  Toyota Rav4, viti 2004, motor 2.2 nafte, gjendja shum e mir, shitet per pjese os

Shes pjese te perdorur - Toyota

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

24.01.2020 (18:07):Toyota rav4, viti 2004, motor 2.2 nafte, gjendja shum e mir, shitet per pjese ose e gjitha. ...Lexo detajet..

Kambio:

11 Euro

2,000 Leke Toyota land cruiser Shiten pjes per toyota land cruiser makina i ka cdo pjes funksionale ne gjendje

Shes pjese te perdorur - Toyota Land Cruiser

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
1997 Viti
Nafte Karburanti

24.01.2020 (17:53):Shiten pjes per toyota land cruiser makina i ka cdo pjes funksionale ne gjendje perfekte duke filluar motorr 3.0,kambio,pasqyra,2 serdilet e para,5 disqe alumini,2trasmesionet,2diferenciale,2simiakset,sustat,pa...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

24.01.2020 (12:46):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

23.01.2020 (08:59):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

23.01.2020 (07:51):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

22.01.2020 (21:28):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

22.01.2020 (21:16):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

22.01.2020 (19:32):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

22.01.2020 (18:02):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

400 Euro OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017 OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017.FENERET

Shes pjese te perdorur - Okazion!!shiten Fener Origjinale Halogen Hella Per Audi A6 C

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

22.01.2020 (14:27):Okazion!!shiten fener origjinale halogen hella per audi a6 c7 2011-2017.feneret jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte pa gervishtje....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

300 Euro SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE.
STOPAT

Shes pjese te perdorur - Shiten Stopa Origjinale Valeo Per Audi A6 C7 2011-2016 Bashk

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

22.01.2020 (09:17):Shiten stopa origjinale valeo per audi a6 c7 2011-2016 bashke me pakete. stopat jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

1,000 Euro Opel Astra 1.7 nafte per pjes Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec Opel Astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. Pj

Shes pjese te perdorur - Opel Astra 1.7 Nafte Per Pjes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

22.01.2020 (07:36):Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec opel astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. pjeset e makines jane te gjitha ne gjendje funksionale pervec pjeses se pasme sic e shihni dhe ne foto .per me shume info kontakt ne...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

21.01.2020 (20:49):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

21.01.2020 (18:29):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

2,000 Euro Chrysler 300c 2005 -06 ,pjese kembimi Diponoj pjese  kembimi si: motorr 2.7LV6 ,kambio,pjese xhenerike,disqe etj

Shes pjese te perdorur - Chrysler 300c 2005 -06 ,pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

21.01.2020 (17:38):Diponoj pjese kembimi si: motorr 2.7lv6 ,kambio,pjese xhenerike,disqe etj ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

500 Euro Shes 2 disqe 21 Per Ml 350 origjinal dhe 3 goma dimerore Shes 2 disqe origjinal per Ml 21 dhe 3 goma dimerore te reja

Shes pjese te perdorur - Shes 2 Disqe 21 Per Ml 350 Origjinal Dhe 3 Goma Dimerore

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Karburanti

21.01.2020 (15:48):Shes 2 disqe origjinal per ml 21 dhe 3 goma dimerore te reja...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

100 Euro She's disqe alumini per golf 5 She's disqe alumini per golf 5 per goma 15 te Sapo ardhur nga italia flm

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - She's Disqe Alumini Per Golf 5

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1994 Viti
Nafte Karburanti

21.01.2020 (14:22):She's disqe alumini per golf 5 per goma 15 te sapo ardhur nga italia flm...Lexo detajet..

175,000 Leke BMW SERIA 3, E46 Shitet per pjese kembimi BMW SERIA 3, E46, Motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe fil

Shes pjese te perdorur - Bmw Seria 3, E46

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

20.01.2020 (22:20):Shitet per pjese kembimi bmw seria 3, e46, motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe filtrat e motorit 4000 km qe nga koha e nderrimit, kamjo automatike, vaj dhe filtra kamjo 4000 km nga koha e nderrimit, desqe alumini...Lexo detajet..

Kambio:

175,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas