pjesi kembimi makinash  470 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 41 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

03.07.2020 (14:32):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

03.07.2020 (14:08):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

100,000 Leke Makine Lexus IS200 Shes Lexus IS200 e vitit 2002. Makina eshte e aksidentuar, pjeset motorrike i ka

Shes pjese te perdorur - Makine Lexus Is200

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

03.07.2020 (12:51):Shes lexus is200 e vitit 2002. makina eshte e aksidentuar, pjeset motorrike i ka ne gjendje pune dhe mund te riparohet ose per pjese kembimi....Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

03.07.2020 (11:53):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

03.07.2020 (10:09):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

02.07.2020 (18:55):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

02.07.2020 (16:03):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

02.07.2020 (14:47):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

150 Leke Kerkoj centraline fiat doblo malibu.16 1.6 v benzina viti 2001 Kerkoj centraline fiat doblo gjithe linjen.Viti 2001,16 1.6v Benzine.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Centraline Fiat Doblo Malibu.16 1.6 V Benzina Viti 20

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin Karburanti

02.07.2020 (14:04):Kerkoj centraline fiat doblo gjithe linjen.viti 2001,16 1.6v benzine....Lexo detajet..

Kambio:

150 Leke

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

02.07.2020 (13:41):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.07.2020 (13:38):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100,000 Leke Mercedez-Benz A-Class 169-160/2011 Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: A-CLASS 160 (W169)
V

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz A-class 169-160/2011

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

02.07.2020 (10:36):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: a-class 160 (w169) viti: 2011 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

10,000 Leke Pjese kembimi per BMW X5 Pjese kembimi per BmW X5 ne gjendje te mire .Per cdo pjese te deshiruar na konta

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Bmw X5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

01.07.2020 (12:37):Pjese kembimi per bmw x5 ne gjendje te mire .per cdo pjese te deshiruar na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

01.07.2020 (11:30):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

01.07.2020 (10:27):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

50 Euro Shitet celes makine Mercedes Benz Shitet celes makine Mercedes Benz per arsye mos perdorimi cmimi 60 euro i disku

Shes pjese te perdorur - Shitet Celes Makine Mercedes Benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

30.06.2020 (23:15):Shitet celes makine mercedes benz per arsye mos perdorimi cmimi 60 euro i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

30.06.2020 (19:43):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

2,000 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirane
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

30.06.2020 (19:11):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

30.06.2020 (17:48):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100,000 Leke Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270 CDI (W211)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedez Benz E 270 Cdi/2005 (w211)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

30.06.2020 (13:30):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Leke Depozite uji per opel meriva 2004 benzine Depozite uji per OPEL MERIVA 2004 BENZINE

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Depozite Uji Per Opel Meriva 2004 Benzine

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

30.06.2020 (10:53):Depozite uji per opel meriva 2004 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

30.06.2020 (10:28):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

30.06.2020 (10:15):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

85 Euro Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8 Verzioni I fundit i auto diagnostifikimin per VW Audi Seat Shkoda VCDS 17.8 esht

Shes pjese te perdorur - Auto Diagnostifikim Vag Com Vcds 17.8

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Nafte Karburanti

29.06.2020 (16:27):Verzioni i fundit i auto diagnostifikimin per vw audi seat shkoda vcds 17.8 eshte ne gjuhen angleze kontaktini ne viber vatcap +381637584819...Lexo detajet..

Kambio:

85 Euro

1,000 Leke Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekemb Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 0035

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, Sms, Wh

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

29.06.2020 (14:28):Airbag timoni për volkswagen golf 5 - passat - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #golf5 #passat #volkswagengolf5 #volkswagenpassat #pjes...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

3,000 Euro Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi). Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Daihatsu Terios V.p 2004 (pjese Kembimi).

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

29.06.2020 (11:01):Daihatsu terios v.p 2004 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Euro

25,000 Leke Goma Vere Briedgestone Turanza T 001  225 / 45 R 17-91 W 4 Cope Goma Vere te perdurura Briedgestone Turanza T 001 225 /45 R 17-91 W Viti

Shes pjese te perdorur - Goma Vere Briedgestone Turanza T 001 225 / 45 R 17-91 W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

28.06.2020 (14:05):4 cope goma vere te perdurura briedgestone turanza t 001 225 /45 r 17-91 w viti prodhimit 2017 profili 8,00 mm puthuajse te reja te sa po ardhura nga gjermania cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

170 Euro shiten Disqe alumini 17 inch shiten Disqe alumini per wolsvagrn 17 inch 
170€ i diskutishem

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe Alumini 17 Inch

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.06.2020 (13:19):Shiten disqe alumini per wolsvagrn 17 inch 170€ i diskutishem...Lexo detajet..

Kambio:

170 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

26.06.2020 (11:15):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

26.06.2020 (10:24):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas