Furniture and Electro Households 1000+ Mobilje dhe Elektroshtepiake

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

125 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolina stola alumin   0697762018

tavolina stola alumin 0697762018 - Tirane

Naim Frasheri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 5 tavolina me 10 stola alumin 125 euro kompleti (1 tavolin+2 stola) 0697762018...

125 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Peshore Elektronike 5 000lek    0697762018

Peshore Elektronike 5 000lek 0697762018 - Tirane

Naim Frasheri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Peshore elektronike 5 000lek [ pa i perdorur ] 0697762018...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Pajisje per SHISHQEBAP (deri 100cop),profesionale,GREKE , IRI , 100 euro  0697762018

Pajisje per SHISHQEBAP (deri 100cop),profesionale,GREKE , IRI , 100 eu - Tirane

Naim Frasheri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pajisje per shishqebap (deri 100cop),profesionale,greke , iri , 100 euro 0697762018...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet banak reklamues per dyqane per telefona , bizhu ,per dyqan ushqimor etj

shitet banak reklamues per dyqane per telefona , bizhu ,per dyqan ushq - Tirane

Rruga Shemsi Haka, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Banak reklamues i larte160 cm gjatesi 100 cm gjeresi 86cm me xham te temperuar 8mm...

30,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake minibar

minibar - Tirane

Rruga Haki Shehu, Tirana, Albania, Sauk | Tirane

B Eshte ne gjendje te shkelqyeshe nuk eshte i perdorur. numri per te na kontaktuar 0682578528 dhe ne whatsapp 0686410401. leke 1500. eshte e gjithe pjesen poshte ....

1,500 Leke

Tirane
1,800 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ping pongu

Tavoline ping pongu - Tirane

Spiro Xega , Laprake | Tirane

B Shes tavoline ping pongu ne gjendje shume te mire. cmimi 1800 i diskutueshem. te interesuarit te me kontaktojne ne nr e cel 0673211360. vendodhja eshte prapa pallateve garden city , afer casa italias. ne bllokun e shtepive private,prane shinave ose ndryshe ne josif pashko afer furres thethi ose kishes. ju faleminderit....

1,800 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion !!! Kend

Okazion !!! Kend - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet kend okazion. kendi eshte perdorur shume pak dhe eshte ne gjendje si i ri. me 4 ngjyra : pana, jeshil, portokalli dhe blu. me kembe druri . shume i rehatshem. i pershtatshem dhe per te fjetur 2 persona. per me shume ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit 0693584706 . cmimi 50.000 leke...

50,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kalorifer elektronik me petrol Indoor Paraffin Kerosene Heater

Kalorifer elektronik me petrol Indoor Paraffin Kerosene Heater - Tirane

Kinostudio, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Kalorifer blere ne vicenza, italia, por eshte prodhuar ne belgjike. cmimi: 8.000 lek stufa eshte perdorur shume pak. arsyje shitje:trasferimi. karterikstike ne anglisht: -offers the latest in sophisticated electronic timer and thermostatic controls -has the unbeatable economy of paraffin heater running costs -burner output, efficiency, fuel consumption and ability to heat without regular maintenance are major benefits -fuel is electronically injected into the burner, mixed with air and burned with 99.9% efficiency -a powerful fan-assisted convection system provides a uniform and rapid distribution of warm air -"save key" turns heater off automatically when desired temperature reached,will re-ignite if temperature falls. pershkrimi ne italishten: stufa a petrolio sre 300 a controllo elettronico. grazie all'elettronica ed al display si può regolare la temperatura ambiente a piacere ottimizzando anche i consumi di combustibile. il timer 24 ore permette di impostare l'accensione e lo spegnimento senza ulteriori preoccupazioni. la ventilazione contribuisce a diffondere il calore in modo rapido e confortevole. dotata di rilevatore co2 che controlla costantemente il livello di monossido e di ossigeno nell'ambiente. alimentazione: petrolio poten...

8,000 Leke

Tirane
8,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje te shkelqyera, pothuajse jo te perdorura

Shes mobilje te shkelqyera, pothuajse jo te perdorura - Tirane

Rruga E Bogdaneve, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mobiljet ishin perdorura vetem disa muaj, eshte ne gjendje te shkelqyer. shes 5 krevatet tek, 4 krevatet marinari, 3 dollapet, 13 dysheket italiane, 13 jasteket te bere ne greqi, 5 tavolina,6 karrige prej druri dhe 12 karrige plastike, mobilje per korridorin, nje stol i vogel i bute, 10 jorgan dhe 20 kompleta tek carcaf italiane....

8,000 Euro

Tirane
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice - Tirane

Prane Lokal Artistit, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shesim 1lavatrice rreth dy muaj e perdorur, e bler me garanci dy vjecare...

2,500 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat dopio, Krevat bebe,Dollap, Komodine, Divan tresh dhe kolltuk tek

Krevat dopio, Krevat bebe,Dollap, Komodine, Divan tresh dhe kolltuk te - Tirane

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten mobile shtepie: dhome gjumi qe perfshin dollap komodine krevat + dyshek dopio, krevat per femije si dhe divan +kolltuk....

35,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake DIVAN KEND I PUNUAR ME DORE NE MENYRE ARTIZANALE CILESI E GARANTUAR

DIVAN KEND I PUNUAR ME DORE NE MENYRE ARTIZANALE CILESI E GARANTUAR - Tirane

Rruga Ramazan Demneri, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Divan kend i permasave 3m me 2.40 krahu i djathte cilesi e garantuar derrasa e stazhonuar 36 muaj sfungjer cilesi superiore 6000 garanci 12 muaj per cdo dem aksidental qe mund te ndodhi cmimi pak i diskutueshem mund te vini ne dyqan e ta shifni nga afer ...

1,000 Euro

Tirane
17,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat femijesh me tundje/ pa tundje

Krevat femijesh me tundje/ pa tundje - Tirane

Bulevardi Zhan D’ark, Brryli | Tirane

B krevat femijesh me tundje/ pa tundje dhe sirtare ne gjendje shume te mire me te dhenat si me poshte. - materiali mdf - dyshek - carcafe + mbrojtese dysheku - jorgan...

17,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. shitet 45.000lek ne gjendje shume te mire. ...

45,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhom femijesh

Dhom femijesh - Tirane

Ali Visha, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shihni fotot...

350 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap e shes

Dollap e shes - Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Eshte nje dollap i vjeter po ne gjendje te mire me dru ahu po e shes per ta zevendesuar....

5,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletuar

Shitet dhome gjumi e kompletuar - Tirane

Tirane, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Shitet dhome gjumi e kompletuar me dollap 6 fletesh, krevat dopjo me trine, 2 komodino me sirtar, 1 komo me 6 sirtare, dhe nje pasqyre. dhoma eshte e perdorur vetem 1 muaj. jane ne gjendje perfekte. numer kontakti 0695199147...

43,000 Leke

Tirane
38,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhomë gjumi dhe orendi

dhomë gjumi dhe orendi - Tirane

Robert Zhvarts Tek Furra Dumrea, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes dhome gjumi dhe frigorifer candy me dy kate. plus tavoline mesi dhe tavoline per kompiuter...

38,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi - Durres

Golem, Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet per arsye mos perdorimi te baneses...

40,000 Leke

Durres
1,800 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake iphone 5s

iphone 5s - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 5s marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

1,800 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje zyre

Mobilje zyre - Tirane

Rruga :frosina Plaku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shesim mobilje zyre ne gjendje shume te mire. perfshihen : 3 tavolina shoqeruar me 3 karrige,si edhe 2 rafte. ...

500 Euro

Tirane
95 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ekspres Kafeje

Ekspres Kafeje - Tirane

Brryli, Brryli | Tirane

B Me ekspresin gjysem automatik delonghi mund te pergatisni lehtesisht kafen tuaj ne ambjentet e shtepise ose te zyres. ekspresi eshte i ri, shume i thjeshte per tu perdorur nga te gjitha moshat pasi ndizet menjehere me ane te butonave perkates. ka filtra per nje ose dy filaxhane kafeje. lehtesisht i levizshem, ne dite pushimi mund ta rifusni serisht ne kuti dhe ta merrni me vete kudo qe te shkoni. perdoret me kafe pluhur por mundet te perdoret edhe me bustina kafeje. ne 100 g kafe nga me e mira ne treg qe kushton 240leke mund te nxirrni rreth 6 kafe nga (17g) per 1 person. eshte gjithmone e juaja, nuk ju detyron njeri te konsumoni sa me shume kafe sic bejen kompanite e kafeve. mund ta merrni kudo me vete ,gjithashtu edhe mund ta rishisni me vone....

95 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe korent dhe gaz, furre me korent 12.000 leke

Sobe korent dhe gaz, furre me korent 12.000 leke - Tirane

Veli Dedi, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet sobe gatimi me furre, 2 vatra gazi dhe 2 vatra korenti ne gjendje shume te mire, si e re....

12,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kervat

Kervat - Tirane

Marteniteti Ri, Brryli | Tirane

B Shes kervat dopje....

15,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi.

Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe sht - Tirane

Elbasan, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Karrige dhe tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi. cilesi e larte me cmimet me te uleta ne treg me garanci 1 vjecare. mos vononi.... 069 84 77 800...

30 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Kondicioner

Shes Kondicioner - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shes 1 kondicioner 12. ne gjendje shume te mire. per me teper info na kontaktoni ne numri cel:0696452811 ...

25,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet figorifer kollone

Shitet figorifer kollone - Tirane

Mihal Grameno, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Figoriferi eshte ne gjendje shune te mire ,shitet per arsye mosperdorimi.cmimi i diskutueshem...

30,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dyer te brendshme

dyer te brendshme - Durres

Rruga Hafiz Podgorica, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Dyer te brendshme me rimeso lisi ...

8,000 Leke

Durres
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje kuzhine

mobilje kuzhine - Durres

Rruga Hafiz Podgorica, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Mobilje kuzhine permasat 3.5x2.5 m + frigorifer inkaso 2katesh + aspirator + lavapjate...

60,000 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Aspirator per biznese

Aspirator per biznese - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shitet aspirator me tuba dhe motorr komplet 15.000 leke tel:0685546450...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas