furniture and electro households 

 Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje

6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi dhe set tavoline ngrenieje

Dhome gjumi dhe set tavoline ngrenieje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet dhome e kompletuar gjumi ne gjendje shume te mire .dhoma e gjumit eshte italiane e stilit neoklasik,ngjyre e kombinueshme lehtesushte. karakteristikat e dhomes jane keto; dollapi me 6 kanata permasat e te cilit jane : 255x215x60cm (gjatesixlartesixgjeresi) 2 komodina anesore me dy sertar...

50,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan gjendje e re

Divan gjendje e re

Laprake | Tirane

B Shes divan te bere me porosi, garantohet cilesia e larte e sfungjerit. divani i pershtatet c'do mobiljeje ne sallon duke qen se ngjyra e tije bezhe ja lejone kete. eshte perdorur vetem2 here per arsye se divani eshte mbajtur ne dhomen e dyte te shtepise e cila ka qene e pa banuar. divani k...

15,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bolitor

Bolitor

Qender | Elbasan

B Bolitor profesional i paperdorur asnjehere shitet per arsye mbyllje biznesi...

120,000 Leke

Elbasan
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Qender | Elbasan

B Frigorifer banak pak i perdorur...

20,000 Leke

Elbasan
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION! 2 kondicionere + 2 shtreter +1 komo =300€

OKAZION! 2 kondicionere + 2 shtreter +1 komo =300€

Brryli | Tirane

B 2 kondicionere te perdorur ne gjendje shume te mire(12 btu dhe 9btu) 2 shtreter tek per femije ne gjendje shume te mire ( bashke me dysheke) 1 komo e pershtatur per studim + sirtare per te vendosur veshje te gjitha se bashku per vetem 300 euro. ( shitet dhe secila me vete me cmim te diskutue...

300 Euro

Tirane
11,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer

Shitet frigorifer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer ariston 230 litra i blere ne itali ne gjendje shume te mire....

11,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
330 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 1 year used all staff from 3+1apart,electronics

1 year used all staff from 3+1apart,electronics

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B 3 air conditioners 1200$ television 300$ microwave=30$ electric kettle 5$ dishes (plates, utensils, pots, cups)50$ dining table + 6 chairs 160$ coffee table 30$ carpet 2= 25$ each sofa + chair 200$ a set of children's furniture: 2 beds 1.5 • 2, 2 wardrobes double, chest of draw...

330 Dollar

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap /krevat 160x190 / 2 komodina

Dollap /krevat 160x190 / 2 komodina

Don Bosko | Tirane

B Shitet dhoma e gjumit shume pak e perdorur eshte punuar ne menyre te tille qe te jet e lehte ne transport dhe montim si dhe rezistente ndaj peshave (me kuti ) krevati eshte standart dopio 160x190 dyshek 160x190 dollapi eshte 220x250 dy komodina cmimi 40000 lek i diskutueshem numri eshte a...

4,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere ne gjendje te mire perdorimi dhe cmime te arsyeshme ...

8,000 Leke

Korce
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Cilesi e mire per perdorim,mobilje pothuaj si te reja,ju mirepresim......

15,000 Leke

Korce
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane ne shitje

Divane ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Divane lekure, te perdorur per nje vit. mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 leke te reja. kater ne gjendje. 🙂...

6,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje salloni per shitje.

Mobilje salloni per shitje.

Laprake | Tirane (3.45 Km nga qendra)

B Shes mobilje per sallon. mobiljet shiten te gjitha bashke dhe perfshin: - tavoline ngrenie me 6 karrige - divane me kend - 2 tavolina mesi (nje nga tavolinat nuk eshte ne foto). - 2 kolltuqe - tavoline televizori + faqe muri televizori nuk eshte ne shitje. me kontaktoni per me shume ...

1,500 Euro

Tirane
49,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten per aresye emigrimi : Frigorifer, lavatrice  Tv & divan

Shiten per aresye emigrimi : Frigorifer, lavatrice Tv & divan

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten per aresye emigrimi : frigorifer, lavatrice & divan jane shume pak te perdorura, krejt te reja me cmime : - frigorifer me ajer, 320 litra = 49 000 leke - lavatrice elektrolux , 7 kg, 1000 xhiro = 29 000 leke - tv filips 43’ smart = 44 000 leke - divan super (brunes) = 49 000 leke...

49,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes tharse rrobash Miele te perdorur kg 5

Shes tharse rrobash Miele te perdorur kg 5

Gjiri i Lalzit | Durres

B Eshte ne gjendje te mire pune 20 mije leke te reja ose 200 mij leke te vjetra. ...

20,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim