dhoma gjumi te perdorura vlor 

 Online 80 lexues | 8 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibari permasa 2 metra

Shitet minibari permasa 2 metra

Tjeter zone | Tirane

B Shitet minibari permasa 2 metra...

15,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane ne shitje

Divane ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Divane lekure, te perdorur per nje vit. mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 leke te reja. kater ne gjendje. 🙂...

6,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
33,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi e kompletuar

Dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dhome gjumi e kompletuar perbehet: raft rrobash ne 4 kanata , krevat dopio bashke me dyshekun, 2 komodinat dhe komo me pasqyre. cmimi 33.000 leke te reja...

33,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET SOBE,LAVASTOVILJE DHE TAVOLINE ME 6 KARRIGE

SHITET SOBE,LAVASTOVILJE DHE TAVOLINE ME 6 KARRIGE

Qender | Durres

B Lavastovilja osht e pa perdorur fare, soba osht ne gjendje shume te mkre dhe tavolina me 6 karrige osht njesh.. nmr tel 0692690179...

550 Euro

Durres
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje kuzhine

Mobilje kuzhine

Qender | Lezhe

B 1.5 meter e pershtatshme per nje kuzhine te vogel cmimi i arsyeshem materiali i pakonsumuar me lavaman funksional...

13,000 Leke

Lezhe
146 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet tavoline ngrenie me hapje dhe me 4 karrige te perfshira ne cmim. e disponojme ne disa ngjyra, me permasa 110-70 cm ndersa ne hapje 150-70 cm. cmimi 146 euro...

146 Euro

Tirane
11,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim bufe

Shesim bufe

Qender | Durres

B Shesim bufe per dhome ndenje 2.40 gjeresi , 1.90 lartesi. pagesa me disktukim. faleminderit per mirekuptimin! ...

11,000 Leke

Durres
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION DERI  30/11/2019

OKAZION DERI 30/11/2019

Don Bosko | Tirane

B Shitet 1- kend divanesh 2- tavoline mesi 3- minibar + mbajtese tv...

400 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION

OKAZION

Don Bosko | Tirane

B Okazion !!! shitet: 1- kend divanesh 2- tavoline mesi 3- minibar + mbajtese tv...

500 Euro

Tirane
90 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes frigorifer banak

Shes frigorifer banak

Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)

B Shes frigorifer banak, marka hyundai. shume pak i perdorur....

90 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
186 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Divan

Shitet Divan

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet divane tresh me sistem depozitimi per sende. permasat: 230 cm gjatesi . disponojme disa ngjyra. cmimi 186 euro...

186 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divane she tavoline buke

Shes divane she tavoline buke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shesim divane dhe tavoline buke me 6 karrige ne gjendje shume te mire. tavolina e bukes e blere 120.000 te reja e cila hapet deri ne 3 metra. divanet ne gjendje shume te mire blere ne vitin 2018 me cmimin 130.000 leke te reja. te dyja bashke se bashku me nje tavoline mesore shiten 100.000 leke...

100,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Laprake | Tirane

B Ofroni shërbimet e mëposhtme: rifinancim * kredi për përmirësimin e shtëpisë * inventor * kredi automatike * konsolidimin e borxhit * linjë kredie * hipotekë të kredisë së dytë * komerciale * kredi personale * kompani kredie ndërkombëtare kredie * ne ofrojmë kredi me interes të ulë...

100 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
130 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Finlux

Lavatrice Finlux

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice finlux 6 kg garanci 6 muaj. transport brenda tiranes. cmimi 130 euro...

130 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim