dollape gjumi për rrobat 

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
90 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina dhe karrige per Lokale

Tavolina dhe karrige per Lokale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten karrige dhe tavolina per lokale me ulje cmimi sezonale. cmimi 90 euro...

90 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
392 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobiljet e perdorura si; Kende, Guzhina,Divane , Kolltuqe.

Shiten mobiljet e perdorura si; Kende, Guzhina,Divane , Kolltuqe.

Tjeter zone | Tirane

B Gjendje shume te mire. na shkruani per modele te tjera . na shkruani ne whats app. nr tel; 0683312510...

392 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice e markes candy e bardhe ne gjendje pune ...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejm punime druri si dyr.dritare.guzhina.dhoma gjumi.parkete. dhe dyr tamburat.etj ...

350 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 17 karrike dhe 7 tavolina

Shiten 17 karrike dhe 7 tavolina

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitetn 17 karrike cmimi 17 milek copa shum cilesore.6 tavolana suprin1 meteroshe druri dhe mbajtese gize 65 milek copa dhe nje tavolin katerore 30 milek.jan shum cilesore te blera te ardeni....

70,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim