ikea ne tirane 

 Online 7 lexues | 3 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Orendi Shtepie

Orendi Shtepie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten , nje sobe me gaz , nje krevat tek me dysheke i cili ka nje syrtar me shine ne fund me dysheke tek ,nje tavolin tv dhe nje varse rrobash te gjitha 15000 leke te rrinj nr i cel 0695282194...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion! Per arsye emigrimi shesim te gjitha mobilet dhe paisjet e dhomes se pritjes!

Okazion! Per arsye emigrimi shesim te gjitha mobilet dhe paisjet e dho

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Per arsye emigrimi shesim te gjitha mobilet dhe paisjet e dhomes se pritjes. te gjitha jane te reja dhe te paperdorura. -kolltuqe lekure luksoze + tavolinen e tyre te mesit. (set) -komplet minibaresh me 4 pjese dhe tavolinen e mesit me 8 karrige (te gjitha set). - 2 ambazhur dhe nje ambazhur to...

5,000 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Qender | Lushnje

B Okasion.shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.lavatest ..dy kolltuqe meshine ..pasqyre..tavoline pune..kaske per tharje flokesh. paisjet shiten te gjitha 60000 leke..ose te ndara sipas kerkeses....

60,000 Leke

Lushnje
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje shtepiake

Mobilje shtepiake

Qender | Fier

B Dua te shes mobilje si dollap per dhomen e femijes, mobilje per mbajtese kepucen, mbajtese krevati dopjo 160x200, mobilje kuzhine, kondicioner, mobilje per kompletim biznesi...

200,000 Leke

Fier
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibari permasa 2 metra

Shitet minibari permasa 2 metra

Tjeter zone | Tirane

B Shitet minibari permasa 2 metra...

15,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Parket  laminat ne shitje shum pak i perdorur me gjys cmimi siq esht ne treg

Parket laminat ne shitje shum pak i perdorur me gjys cmimi siq esht n

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kam parket jo shum te perdorur jan rreth 43 metra katror shitet me gjys cmimi qe esht ne treg per cmimin ato qe jan te interesuar mund ta shohin vet live dhe bejm vlersimin e tij ...

3,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline zyre, "ADORE"

Tavoline zyre, "ADORE"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tavoline zyre "adore" shume pak e perdorur, ne forme l-je...

13,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie

Paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje te parukeris , lavatest ,poltron ,tavolin per thonje ,paisje per avull per fytyren ,rafte mbajtse ,pasqyra ,karrel,dush te vogel ne gjendje shume te mire pune ,pjaster ,mash per kacurrela (350 mij te vjetra) ...

35,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejm punime druri si dyr.dritare.guzhina.dhoma gjumi.parkete. dhe dyr tamburat.etj ...

350 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim