kapele burrash ejt 

 Online 7 lexues | 2 njoftime ne pritje

15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice furre me pjanur fier

Shiten lavatrice furre me pjanur fier

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier ...

15,000 Leke

Fier
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Firigorifer

Firigorifer

Zone Periferike | Tirane

B Shitet frigorifer i pa perdorur. gjendja 10/10. shitet 35000 lek te reja. cmimi i diskutueshem....

35,000 Leke

Tirane
160 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice bosch ne gjendje perfekte...

160 Euro

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake krevat tek material drru

krevat tek material drru

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet i perdorur por ne gjendje te mire 0692227012...

8,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet krevat marinar material drru

shitet krevat marinar material drru

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet i perdor por ne gjendje te mire 0692227012...

16,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet mobilje per televizor

shitet mobilje per televizor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet e perdorur ne gjendje te mire...

6,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet tavoline qe hapet edhe paloset me sirtar

shitet tavoline qe hapet edhe paloset me sirtar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet e perdorur ...

6,000 Leke

Tirane
350 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi italiane

dhome gjumi italiane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet dhoma e gjumit italiane , dollap me 3 kanata, dy komodina, komo me 3 sirtare , koke krevati ....

350 Leke

Tirane
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap me 4 kanata i perdorur

Dollap me 4 kanata i perdorur

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Dollap i perdoruru 250/170 me 4 kanata ...

150 Euro

Tirane
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Biblioteke

Shitet Biblioteke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet biblioteke, permasat 180cm me 120cm. cmimi 12 mije lek i diskutueshem. ...

12,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim