krevata dy katesh 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme

Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te m

Qender | Korce

B Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme ...

15,000 Leke

Korce
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat tek MDF me dyshek

Shitet krevat tek MDF me dyshek

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet nje krevat tek materiali mdf ne gjendje shume te mire, sebashku me dyshekun. cmimi 70 mij lek te vjetra....

7,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Biblioteke

Biblioteke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biblioteke me kapje ne mur permasat 210x40 skelet metalik me mbajtese druri te stazhionuar 180 mije lek...

18,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer 50 mij leke.

Shitet frigorifer 50 mij leke.

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet frigorifer 1 katesh me cmim okazion 50 mij leke...

5,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet komplet 2 divane dhe 1 kolltuk

Shitet komplet 2 divane dhe 1 kolltuk

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion, shitet dy divana dhe nje kolltuk ne gjendje shume te mire me cmim 70 mije leke te vjetra....

7,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibar

Shitet minibar

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet minibar ne forme kendi, gjendje shume e mire dhe cmimi okazion 80 mije leke te vjetra....

8,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dollap me 3 kanate

Shitet dollap me 3 kanate

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet dollap me 3 kanate ne gjendje shume te mire, cmimi 90 mij leke te vjetra....

9,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 tavolina dhe 2 karrige

Shiten 2 tavolina dhe 2 karrige

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 2 tavolina te vogla dhe 2 karrige 55 mij leke te vjetra....

5,500 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige dhe tavolina

Shiten karrige dhe tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.14 Km nga qendra)

B Shiten 19 karrige dhe 3 tavolina te markes nova, shum pak te perdorura ...

40,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Fresku/Linze | Tirane (4.37 Km nga qendra)

B Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme edhe per veranda shtepie. kan edhe nje pale mbulesa rezerve. tavolinat jane te pajisura me xham...

55,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
330 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 1 year used all staff from 3+1apart,electronics

1 year used all staff from 3+1apart,electronics

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B 3 air conditioners 1200$ television 300$ microwave=30$ electric kettle 5$ dishes (plates, utensils, pots, cups)50$ dining table + 6 chairs 160$ coffee table 30$ carpet 2= 25$ each sofa + chair 200$ a set of children's furniture: 2 beds 1.5 • 2, 2 wardrobes double, chest of draw...

330 Dollar

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes karrige te perdorura per nje perjudhe kohe relativisht te shkurter.karriget jane ne gjendje shume te mire dhe shiten me nje cmim te arsyeshem.per cdo informacion te hollesishem mund tna kontaktoni si me poshte. tel: 0676737449...

1,500 Leke

Tirane
800 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje te lekures

Shes mobilje te lekures

Qender | Sarande

B Shes mobile te lekures, pak te perdorura dhe ne gjendje te mrekullueshme. jane prodhim italian, te lekures ngjyre oker i mbyllur. kompleti perbehet prej nje dyulese dhe kater kolltuqe. druri eshte i gdhendur, me nitne te bakrit. te gjitha kane syze ne pjesen e poshtme. ideale per lounge te hoteleve ...

800 Euro

Sarande
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi per femije

Shes dhome gjumi per femije

| Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Dhome gjumi per femije. dollap tavoline studimi me syrtar dhe 2 krevate ne gjendje shume te mire...

18,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend  L

Kend L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet kend me permasa 220 x 190 ne gjende shume te mire! +355694089258...

200 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje dhe elektroshtepiake ne gjendje shume te mire,cmime te trajtushme

Mobilje dhe elektroshtepiake ne gjendje shume te mire,cmime te trajtus

Qender | Korce

B Shiten mobilje ,set kolltukesh ,dhoma gjumi matrimoniale,femijesh ,tavolina ,ne gjendje shume te mire ,me cmime te arsyeshme,kontaktoni ne nr e tel,cmime te trajtueshme....

25,000 Leke

Korce
400,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dhome gjumi matrimoniale dhe Dhome Gjumi  femijesh - te markave te njohura Italiane .

Shes Dhome gjumi matrimoniale dhe Dhome Gjumi femijesh - te markave t

Vasil Shanto | Tirane

B Shes ne oferte dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi femijesh italiane , kend kolltuqesh , televisor , tavoline buke me 6 karrige .cmimi eshte i dikutueshem dhe shiten vec e vec sipas nevojave tuaja. jeni te mirepritur ti vizitoni dhe te kenaqeni me blerjen tuaj ne oferte. per cdo kerke...

400,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divane she tavoline buke

Shes divane she tavoline buke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shesim divane dhe tavoline buke me 6 karrige ne gjendje shume te mire. tavolina e bukes e blere 120.000 te reja e cila hapet deri ne 3 metra. divanet ne gjendje shume te mire blere ne vitin 2018 me cmimin 130.000 leke te reja. te dyja bashke se bashku me nje tavoline mesore shiten 100.000 leke...

100,000 Leke

Tirane
2,200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Elektroshtepiake me shumice

Elektroshtepiake me shumice

Zone Periferike | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Pershendetje shes elektroshtepiake me shumice nga france. ka me shume se 100 elektroshtepiake. per ti blere duhet ti mirni ketu ne france.me kontaktoni per me shume informacione ...

2,200 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim