merrjep ajpedat numer telit 

 Online 10 lexues | 2 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Orendi Shtepie

Orendi Shtepie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten , nje sobe me gaz , nje krevat tek me dysheke i cili ka nje syrtar me shine ne fund me dysheke tek ,nje tavolin tv dhe nje varse rrobash te gjitha 15000 leke te rrinj nr i cel 0695282194...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Blejm dhe shesim mobilje te perdorura. (shiten te gjith kendet ne fotot e meposhtme) ...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Mobilje te perdorura me çmime shum te lira duke filluar nga 30 - 100...

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
38,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje dhe elektroshtepiake

Shes mobilje dhe elektroshtepiake

Zone Periferike | Fier

B Shes nje frigorifer samsung 20 mije leke te reja ,nje tavoline mesi 4 mij leke te reja, nje mbajtese kepucesh 4 mije leke te reja , nje tapet dhe 2 rrugica, tapeti eshte si modeli rrugices ne foto 10 mije leke te reja ..te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit....

38,000 Leke

Fier
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Zone Periferike | Fier

B Shes dollap me 6 kanata cmimi 150 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim