minibar per tv  914 Njoftime

 Online 45 lexues | 2 njoftime ne pritje

12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi klasike italiane

Dhome gjumi klasike italiane

Don Bosko | Tirane

B Shes dhome gjumi italiane model klasik ne gjendje shume te mire.dhoma ka krevatin me share, dollapin,2 komedina she komeone me pasqyre. shitet per arsye ndrrim mobilimi....

30,000 Leke

Tirane
500,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shesim dhome gjumi!

shesim dhome gjumi!

| Tirane (1.59 Km nga qendra)

B Shesim dhome gjumi gjermane ne gjendje shume te mire,me garderobe me tre ndaje, gjashte kanate, dy komedina, krevati dopjo....

500,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet mobilje i mirembajtur si e re vetem per 3500 lek....

3,500 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet komplet divanesh klasike me dru masiv

Shitet komplet divanesh klasike me dru masiv

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Set klasik me ngjyre kremi, ku permbahet nje divan tresh, nje divan dysh dhe nje kolltuk tek - dru masiv me ornamente/gdhendje dhe nje tavoline druri masiv me ornamente/gdhendje....

750 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan me nje pupe

Divan me nje pupe

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet divani me nje pupe. hapet behet krevat dopio.me vend per rroba poshte, i bere me porosi me sfungjer luks,...

15,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
129 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake super oferte

super oferte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.55 Km nga qendra)

B Ofrojme dyer te brendshme. me permasa te ndryshme ,me ngjyra sipas deshires. modele te ndryshme dyersh qe ndodhen ne showroomin tone . per me shume informacione kontaktoni ne 0686054494....

129 Euro

Tirane
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline.

Tavoline.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet tavoline e re vetem per 1500lek nuk me pershtatet me ambjentin....

1,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shes mobilje te tipeve te ndryshme,moda te reja dhe ne.gjendje shume.te mire per perdorim ,pajisje te ndryshme elektroshtepiake dhe parukierie,cmime te konsiderushme ju mirepresim!!...

15,000 Leke

Korce
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Konplet divanesh

Konplet divanesh

Zone Periferike | Kavaje

B Shiten per arsye emirgrimi. komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur....

6,500 Leke

Kavaje
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletuar

Shitet dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Dhoma e gjumit me te gjithe mobiljet perberese eshte ne shitje me nje cmim oferte. mobiljet jane te reja te perdorura me pak se 6 muaj dhe jane mirembajtur shume mire. ne cmim perfshihen: 1.korniza e krevatit me dimensione 160x200 2.trina mbeshtetese e krevatit, 3.dy komodinat anesore, 4.dy dol...

20,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline Zyre

Tavoline Zyre

Currilat | Durres

B Shitet tavoline zyre me permasa 2.40 e gjate dhe 82 e gjere e paisur me gjashte sirtare. pothuajse e re shume pak e perdorur cmimi i diskutueshem kontaktoni: 0693852199 ...

25,000 Leke

Durres
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Mobilje te perdorura me çmime shum te lira duke filluar nga 30 - 100...

3,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejme divane me porosi

Bejme divane me porosi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Bejme divane me porosi kemi modele te ndryshme dhe te panjohura per tregun shqipetar...per me shume informacione kontaktoni ne whats up...

300 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie dhe 5 karrike

Tavoline ngrenie dhe 5 karrike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Eshte tavoline ngjyre pana dhe 5 karrike lekure...

20,000 Leke

Tirane
36,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire....

36,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavastoviglie profesionale

Lavastoviglie profesionale

Shkembi Kavajes | Durres

B Lavastoviglie profesionale per restorante. ne gjendje pune. firma fabar, italiane. ...

50,000 Leke

Durres
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET PIKTURE E IBRAHIM KODRES

SHITET PIKTURE E IBRAHIM KODRES

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Pikture autentike e piktorit ibrahim kodra e punuar ne milano ne viten 1996. e dhuruar nga vete ai mikut te tij me dedikim personal dhe firme . e ruajtur ne kushte perfekte dhe e shoqeruar ne kornize . +355694701011...

1,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shiten mobilje ,set kolltukesh ,dhoma gjumi matrimoniale,femijesh ne gjendje shume te mire me cmime te arsyeshme,kontaktoni ne nr e tel,cmime te trajtueshme...

15,000 Leke

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim