mobilje portokalli 

 Online 8 lexues | 11 njoftime ne pritje

10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per lokal

Frigorifer per lokal

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer lokali gjendje shum te mire. ...

10,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shes televizor vtex marke italjane 32 inch hd me dekoder te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese i kap te gjitha stacjonet esht akoma ne qese bashk me kutine 16.000 leke...

16,000 Leke

Tirane
21,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet televizor fuego 32 inch smart tv version android instalon cdo aplikacjon si ne telefon memorie 8 gb wireless te integruar dekoder dvb-t2 te integruar ska nevoje per aparat shtese televizori eshte pothuajse i ri shoqerohet me kutine perkatese cmimi 21.000 leke te reja cel. : 069...

21,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Qender | Lezhe

B Kemi kater divane teke si ne foto dhe tre divane treshe ne gjendje te mire dy nga divanet treshe hapen dhe behen krevat ...

35,000 Leke

Lezhe
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh!

Komplet divanesh!

Qender | Lezhe

B Shes complet divanesh te perber nga 1 divan 3vendesh (esht pak i demtuar) nga 1 divan me 2 vende dhe nje kolltuk!...

25,000 Leke

Lezhe
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 Shtreter per djem ne gjendje shum te mire

Shiten 2 Shtreter per djem ne gjendje shum te mire

Qender | Shkoder

B Shes 2 shtreter per djem ne gjendje shume te mire sebashku me aksesoret e dhomes qe jane ne foto....

30,000 Leke

Shkoder
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap rrobash dhe komo ne shitje

Dollap rrobash dhe komo ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet dollap rrobash me 6 kanate (gjeresi 40 cm) shume i mirembajtur me permasa 252 x 206 x 55. cmimi i dollapit 25000 leke , bashke me te shitet dhe nje komo ne te njejten ngjyre me 3 sirtare (lartesi 22 cm) shume e mirembajtur me permasa 113 x 74 x 44. cmimi i shitjes 9000 leke...

25,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige 20 cope gjendje

Shiten karrige 20 cope gjendje

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten 20 cope karrike druri gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner per arsye mosperdorimi

Shitet kondicioner per arsye mosperdorimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet kondicioneri per arsye mosperdorimi funksional ne cdo aspekt 200 milek te vjetra i diskutueshem...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet dollap

shitet dollap

Kodra e Diellit | Tirane

B Ne gjendje te mire ...

5,000 Leke

Tirane
62,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake moilje ne okazion

moilje ne okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Shitet set kolltuqesh 4 tek dhe 1 tresh cmimi 25000 leke i disk. minibar cmimi 25000 leke i disk. tavoline mesi 5000 leke tavoline ngrenjeje cmimi 12000 leke abazhur 5000 leke. te gjitha te diskutueshme ne cmim...

62,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura

Mobilje te perdorura

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shes kolltuqe per arsyje mos perdorimi kush eshte i interesuar te me kontaktoj...

30,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dere entief

Shitet dere entief

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shitet dera entief permasat 196 me 92 cm..cmimi 60 mij lek...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divane 3+2+1

Shiten divane 3+2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten dy divane dhe nje kolltuk, 3+2+1. divanit tresh pasi i hiqen jastiket perfitohet nje gjeresi 90 cm e pershtatshme per fjetje. cmimi 8000 leke...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolin studimi

tavolin studimi

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)

B Gjendje shume te mire ...

7,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh

Komplet divanesh

Qender | Kukes

B Shitet komplet divanesh i perdorur shum pak. divanet jane ne gjendje shum te mire sic e shikoni dhe ne foto dhe jane nje divan tresh qe hapet dhe behet krevat dopjo, nje divan dysh, dhe 2 kolltuqe. ...

40,000 Leke

Kukes
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shes frigorifer

shes frigorifer

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shes frigorifer dykatesh me ajer gjendja shume e mire. çmimi 25000 leke i diskutueshem.....

25,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje ne okazion

mobilje ne okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Shiten kolltuqe 4 tek dhe nje tresh ne gjendje shume te mire çmimi 25000 i diskutueshem minibar pothuajse i ri çmimi 25000 leke tavoline mesi cmimi 5000 leke tavoline ngrenjeje cmimi 12000 leke abazhur cmimi 3000 leke cmimet te negociueshme...

70,000 Leke

Tirane
170 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Lacatriçe samsung 7 kg...

170 Euro

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kend bashke me jasteke shoqerues

Shes kend bashke me jasteke shoqerues

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Shes divane - kend bashke me jasteke shoqerues. cmimi 40.000 lek...

40,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim