mobilje te thjeshta 

 Online 36 lexues | 0 njoftime ne pritje

140 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN SETE TAVOLINE + 4 KARRIGE

SHITEN SETE TAVOLINE + 4 KARRIGE -

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B 🤩shiten sete tavoline + 4 karrige🤩 🔔setet jane ne gjendje shume te mire 🔔jane shume pak te perdorura pothuajse te reja 🔔shiten per arsye te nje arredim tjeter te lokalit 🔔jepen me nje cmim shume te lire okazion nxitoni te telefononi setet jane ne nje ngjyre qe i...

140 Euro

Tirane
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten dritaret okazion

shiten dritaret okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet dritaret e perdorura okazion cmimi diskutohet ne vend. 0692227012...

100 Euro

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat + suste

Krevat + suste

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet *krevat dopjo (koke) *suste cmimi 70 mije leke te vjetra ...

7,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Lavatrice Hyndai 7 kg, 1200 rrotullime, A+++

Shitet Lavatrice Hyndai 7 kg, 1200 rrotullime, A+++

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice e perdorur vetem 2 vjet nga familjare dhe e mirembajtur. shitet per arsye zhvendosjeje me shtepi dhe nuk na duhet....

27,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Tende okazion

Shitet Tende okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet e perdorur. cmimi diskutohet ne vend 0692227012...

7,000 Leke

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Samsung 18000 BTU

Shitet Kondicioner Samsung 18000 BTU

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kondicioner samsung 18000 btu ne gjendje pune dhe i mirembajtur....

300 Euro

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 4 Dyer Druri te brendshme shtepie

Shiten 4 Dyer Druri te brendshme shtepie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shiten te perdorura. cmimi okazion 0692227012...

7,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake kolltuqe dhe tavolina ,pupa

kolltuqe dhe tavolina ,pupa

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 4 kolltuqe dysh ,4 pupa dhe 2 tavolina...

5,000 Leke

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 2 divane te perdorur , jan perdorur shum pak per arsye mos banimi. nje nga divanet esht me hapje me krevat te cilen mund te perdoret per ambjente te vogla. dimesionet 210 cm i madhi & 150 cm i vogli me hapje me krevat. ...

18,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake 3 stola Bari me piston inox te reja

3 stola Bari me piston inox te reja

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Stola bari me piston te reja, ne qese te ardhura pga italia 1 cop 4500 leke te reja 3 cop 12000 leke te reja...

5,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Frigorifer Samsung NO FROST Digital Inverter

Shitet Frigorifer Samsung NO FROST Digital Inverter

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer samsung me kapacitet 322 litra, me 10 vjet garanci motori nga fabrike dhe me kompresor digital inverter per kursim te larte enegjie. i blere te neptun disa vite me pare me vleren 70 mije leke te reja. nuk ka pesuar asnje defekt, pra nuk eshte riparuar asnjehere. kapaciteti ngrires...

35,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitje pajisje elektroshtëpiake

Shitje pajisje elektroshtëpiake

Plepa | Durres

B Shes pajisje elektroshtëpiake frigorifer + lavatrice + televizor pranojmë ofertën nga kushdo që është i interesuar. ...

25,000 Leke

Durres
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 dyer duralumin dhe 1 druri

Shiten 2 dyer duralumin dhe 1 druri

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten 2 dyer duralumini me pasqyre nga brenda dhe 1 dere druri .cmimi 80 mi dera ...

8,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake kolltuqe dhe tavolina ,karrike

kolltuqe dhe tavolina ,karrike

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten kolltuqe dysh me pupa dhe tavolin mesi-shiten 4 komplete tavolina druri me karrike....

5,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Frigorifer dhe Lavatriçe

Shes Frigorifer dhe Lavatriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes,frigorifer i madh“liebherr” 180x72x72 metalik dhe pa asnje dëmtim nga jashtë Çmimi 20000 lek. dhe lavatriçe “samsung “me pompë të re . gjendje pune shumë të mirë.Çmimi 15000lek shiten për arsye,blerje elektroshtëpiake të reja. Çmimi total(bashkë): 30000lek i pa...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Kondicionere

Shiten Kondicionere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 kondicionere ne gjendje sh te mire pune .1. marka fuji 24 tbu cmimi 30.000 lek dhe 2. marka hyundai 12 tbu cmimi 20.000 lek ...

50,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe

Kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten 4 kolltuqe ne gjendje te mire, dhe shume te rehatshem. cmimi: 150 mij. per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit. ...

15,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolin Televizori

Tavolin Televizori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B Tavolin televizori me rrotullim, me bazament, me ndarje xhami, ne gjendje shume te mire....

6,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kuzhine te kompletuar

Shes kuzhine te kompletuar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Kuzhine + lavapjat +furre inkaso +pjanure 2 korent ,2 gas. 2.5*60 përmasat. vetëm pjesa e poshtme e kuzhinës....

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim