modele kendeshlanguageenglish 

 Online 56 lexues | 0 njoftime ne pritje

43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi dhe set tavoline ngrenieje

Dhome gjumi dhe set tavoline ngrenieje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet dhome e kompletuar gjumi ne gjendje shume te mire .dhoma e gjumit eshte italiane e stilit neoklasik,ngjyre e kombinueshme lehtesushte. karakteristikat e dhomes jane keto; dollapi me 6 kanata permasat e te cilit jane : 255x215x60cm (gjatesixlartesixgjeresi) 2 komodina anesore me dy sertar...

50,000 Leke

Tirane
39,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi italiane pak te perdorur.rimeso druri

Shes dhome gjumi italiane pak te perdorur.rimeso druri

Don Bosko | Tirane

B Shes nje dhome gjumi italiane pak e perdorur e kompletuar....

39,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten kolltuqe

shiten kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten tre sete kolltuqe per lokale material dru ne gjendje te mire bashke me tavolin cmimi eshte te te treja setet komplet...

25,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Banak

Shitet Banak

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet banak ne gjendje shume te mire materiali dru dhe me mermer siper ...

90,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi per arsye nderrim arredimi.dhoma permban dollap ,komodin me pasqyre dhe dy komodina te vogla.dhoma shitet bashke me krevatin(dhurat dysheku)...

20,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divane she tavoline buke

Shes divane she tavoline buke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shesim divane dhe tavoline buke me 6 karrige ne gjendje shume te mire. tavolina e bukes e blere 120.000 te reja e cila hapet deri ne 3 metra. divanet ne gjendje shume te mire blere ne vitin 2018 me cmimin 130.000 leke te reja. te dyja bashke se bashku me nje tavoline mesore shiten 100.000 leke...

100,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Cilesi e mire per perdorim,mobilje pothuaj si te reja,ju mirepresim......

15,000 Leke

Korce
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION! 2 kondicionere + 2 shtreter +1 komo =300€

OKAZION! 2 kondicionere + 2 shtreter +1 komo =300€

Brryli | Tirane

B 2 kondicionere te perdorur ne gjendje shume te mire(12 btu dhe 9btu) 2 shtreter tek per femije ne gjendje shume te mire ( bashke me dysheke) 1 komo e pershtatur per studim + sirtare per te vendosur veshje te gjitha se bashku per vetem 300 euro. ( shitet dhe secila me vete me cmim te diskutue...

300 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Qender | Elbasan

B Dhome gjumi thuajse e re, materiali i cilesise se larte... cmimi i blerjes 300.000 leke te reja..... cmimi i shitjes 70.000 leke te reja.... nr kontakti 0698473545...

70,000 Leke

Elbasan
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dhome gjumi matrimoniale dhe Dhome Gjumi  femijesh - te markave te njohura Italiane .

Shes Dhome gjumi matrimoniale dhe Dhome Gjumi femijesh - te markave t

Vasil Shanto | Tirane

B Shes ne oferte dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi femijesh italiane , kend kolltuqesh , televisor , tavoline buke me 6 karrige .cmimi eshte i dikutueshem dhe shiten vec e vec sipas nevojave tuaja. jeni te mirepritur ti vizitoni dhe te kenaqeni me blerjen tuaj ne oferte. per cdo kerke...

400,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan gjendje e re

Divan gjendje e re

Laprake | Tirane

B Shes divan te bere me porosi, garantohet cilesia e larte e sfungjerit. divani i pershtatet c'do mobiljeje ne sallon duke qen se ngjyra e tije bezhe ja lejone kete. eshte perdorur vetem2 here per arsye se divani eshte mbajtur ne dhomen e dyte te shtepise e cila ka qene e pa banuar. divani k...

15,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bolitor

Bolitor

Qender | Elbasan

B Bolitor profesional i paperdorur asnjehere shitet per arsye mbyllje biznesi...

120,000 Leke

Elbasan
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Qender | Elbasan

B Frigorifer banak pak i perdorur...

20,000 Leke

Elbasan
11,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer

Shitet frigorifer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer ariston 230 litra i blere ne itali ne gjendje shume te mire....

11,000 Leke

Tirane
330 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 1 year used all staff from 3+1apart,electronics

1 year used all staff from 3+1apart,electronics

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B 3 air conditioners 1200$ television 300$ microwave=30$ electric kettle 5$ dishes (plates, utensils, pots, cups)50$ dining table + 6 chairs 160$ coffee table 30$ carpet 2= 25$ each sofa + chair 200$ a set of children's furniture: 2 beds 1.5 • 2, 2 wardrobes double, chest of draw...

330 Dollar

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap /krevat 160x190 / 2 komodina

Dollap /krevat 160x190 / 2 komodina

Don Bosko | Tirane

B Shitet dhoma e gjumit shume pak e perdorur eshte punuar ne menyre te tille qe te jet e lehte ne transport dhe montim si dhe rezistente ndaj peshave (me kuti ) krevati eshte standart dopio 160x190 dyshek 160x190 dollapi eshte 220x250 dy komodina cmimi 40000 lek i diskutueshem numri eshte a...

4,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim