njoftimefalas moni bare 

 Online 28 lexues | 4 njoftime ne pritje

8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer duralumin

Dyer duralumin

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten dy dyer duralumini jan me pasqyre nga brenda -gjatsia 2m me 66 cm .. cmimi 80 mij...

8,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes biblioteke te perdorur

Shes biblioteke te perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes biblioteke te perdorur. material mdf, ne gjendje shume te mire. me hapesira per libra dhe dosje. permasat jane 200x200. ...

25,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe me dru

Sobe me dru

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shitet sobe me dru vetem 1 dimer e perdorur ,shitet bashke me tubat dhe kaloriferin qe shperndan nxehtesin .tel 0695673065 whatssap viber.cmimi 150 mij te vjetra. ...

15,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Gjenerator profesional

Gjenerator profesional

Don Bosko | Tirane

B Lombardy italy professional gasoline generator. gjenerator i madh 3 fazor. i paperdorur. kontaktoni ne nr e tel per me shume informacione. cmimi eshte i diskutueshem. ...

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Motopompe

Motopompe

Don Bosko | Tirane

B Motopompe ne gjendje shume te mire. eshte perdorur per pak kohe. cmimi eshte i diskutueshem. kontaktoni ne nr tel me poshte....

10,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kundrabufe

Kundrabufe

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ateher e shesim nje kundrabufe per arsye qe na u prish shtepia nga termeti dhe tani dua ta shes me gjysem çmim faleminderit...

50,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET TV GOODMANS LD3266D LCD TV 32'' LCD

SHITET TV GOODMANS LD3266D LCD TV 32'' LCD

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet tv goodmans ld3266d lcd tv 32'' lcd television .... pa telekomande 32 ; widescreen; lcd; hd ready product properties . built-in digital tv tuner / freeview yes. digital tuner type dvb-t. energy saving trust n/a. features. built-in dvd / hdd / vcr no. no . screen. type lcd. 32 i...

7,000 Leke

Tirane
1,800 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tenxhere inoxi

Tenxhere inoxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Tenxhere inoksi, e paperdorur, 5 litershe,24 cm e thelle. ...

1,800 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend per sallon

Shitet kend per sallon

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet kend per dhome ndenje/sallon. ne gjendje shume te mire. permasa 280*280, behet krevat dopio kur hapet. cmimi i negociueshem....

35,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te ndryshme - kontakt whatsapp

Mobilje te ndryshme - kontakt whatsapp

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Te gjitha mobiljet jane prodhim slloven, te nje cilesie te larte dhe ne gjendje shume te mire 1. nje krevat tek me permasa 200x90 + zgare + dyshek + komodine me permasa 40x55x45 - 13.000 lek 2. garderobe (lartesi 260 x gjeresi 360) - 35.000 lek 3. nje krevat tek me mbeshtetje me permasa 190x80 +...

50,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION !! Shitet TV LG 32''

OKAZION !! Shitet TV LG 32''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor lg super gjendje shum pak i perdorur, mashesia: 32" (pol) Çmimi i diskutueshem....

13,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanash (3+2+1+1)

Komplet divanash (3+2+1+1)

Zone Periferike | Durres

B Shes kompletin e divanave, pothuajse te pa perdorura. cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. te interesuarit te me kontaktojne ne whats ose n nr e tel 0682391240 ...

40,000 Leke

Durres
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice furre me pjanur

Shiten lavatrice furre me pjanur

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier .. riparime...

15,000 Leke

Fier
2,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frulator kennex

Frulator kennex

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Frulator kennex. 400 wat. 1.5 liter. me tre shpejtesi. ...

2,500 Leke

Tirane
500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim kolltuqe lekure

Shesim kolltuqe lekure

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shesim kolltuqe lekure ngjyre blu ne gjendje te mire. seti perbehet nga1 kolltuk 3 vendesh, 1 kolltuk 2 vendesh dhe 2 kolltuqe teke. seti perbehet gjithsej nga 4 kolltuqe te pershtateshme per ambjente shtepie ose zyra....

500 Euro

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobiljet dhe elektroshtepiaket

Shes mobiljet dhe elektroshtepiaket

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Lavatrice samsung 8 kg sobe beko me 3 vjet garanci kend tavoline ngrenie mobilie televizori krevate tek 3 cope ...

0 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Dhome Gjumi Italiane

Shitet Dhome Gjumi Italiane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Cmimi 350 mije leke...

35,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat i ri, i paperdorur.

Shitet krevat i ri, i paperdorur.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet krevat i ri, i paperdorur me pare. madhesia e krevatit 180x210, madhesia e dyshekut 160x200. krevati shitet per arsye madhesie. ...

28,000 Leke

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat dhe dollap ne gjendje shume te mire te blere 1 muaj me pare.30.000 whtsp 693069657

Shitet krevat dhe dollap ne gjendje shume te mire te blere 1 muaj me p

Qender | Durres

B Krevat+ dollap akull te rinj 30.000 lek...

300 Euro

Durres
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Kondicionere

Shiten Kondicionere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 kondicionere ne gjendje sh te mire pune .1. marka fuji 24 tbu cmimi 30.000 lek dhe 2. marka hyundai 12 tbu cmimi 20.000 lek ...

50,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim