nzzk7 w_wheovyvmws v4kw9 mlksop dcqmmsuf4q hupdgygfg0cm8oyspwu lbuylsb 

 Online 5 lexues | 4 njoftime ne pritje

300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten 3 tavolina 300 euro

shiten 3 tavolina 300 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Te tre tavolinat jane nje linje me permasa 240x120 cm 180x120 cm 140x100 cm...

300 Euro

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dere alumini

Dere alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte cmim i diskutushem ...

7,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per lavatrice ose tharese

Mobilje per lavatrice ose tharese

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Mobilje per lavatrice ose tharese ne gjendje te re ngjyre e bardhe permasat 65 me 160 cmim i diskutushem...

100,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten tavolina karrige kompiutera

shiten tavolina karrige kompiutera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Kariget e zeza 2000 leke copa - jane 5 cope karriget pink 1500 leke copa - 6 cope tavolin mbledhje ose post pune per 6-8 persona 200 euro tavolin mbledhje ose post pune per 4-6 persona 150 euro tavoline pot pune 70 euro te gjitha tavolinat jane nje linje dy dollape nga 100 euro sipas deshires...

1,500 Euro

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 5 dyer entief me tamburato

Shiten 5 dyer entief me tamburato

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten 5 dyer material entief me tamburato gjendje super -4 cope jane model i njejte kan kto permasa 3 cope dhe 1 cope kurse kasat jane 3 cope 203me 82 - kurse tjetra 207 me 88 cm.kurse dera e zeze 196cm me 92 cm tel -whatsap ....

7,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shesim : 1- krevate+dyshek+jorgane femijesh ( 13 cope ) 2- karrige druri femijesh ( 25 cope ) 3- nje tavoline rrimbullake dhe nje tavoline drejtkendore 4- nje tapet femijes ( 7m gjatesi dhe 3m gjeresi ) 5- nje raft per te vendosur librat ose lodrat e femijeve per me shume mund te kontaktoni...

80,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Frigorifer i markës tecnotek italiane, shumë pak muaj i përdorur. në gjendje shumë të mirë....

10,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes pajisje elektroshtepiake te perdorura

Shes pajisje elektroshtepiake te perdorura

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shes pajisjet elektroshtepiake si : lavatrice 7kg candy, pianur me 2 pllaka elektrike dhe dy pllaka me gaz, furre incaso candy, aspirator. pajisjet jane te perdorura por shume te mirembajtura. ...

35,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte pothuajse e re cmim i diskutushem ...

15,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Dhome gjumi ne gjendje te mire dhe pa asnje demtim cmim i diskutushem ...

300,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TAVOLINE ZYRE E PERDORUR

TAVOLINE ZYRE E PERDORUR

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Tavoline zyre e perdorur ....

5,500 Leke

Tirane
65,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie me 6 karike lekure + Minibar

Tavoline ngrenie me 6 karike lekure + Minibar

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Me 6 karike lekure + minibar minibari - material mdf lyrje . ne gjendje shumë të mirë. Çmimin i diskutushem. ...

65,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES KEND ,PJANURE,LAVASTOVILJE 45 CM, MINIBAR,TAVOLINE TELEVIZORI TAVOLINE PER KENDIN

SHES KEND ,PJANURE,LAVASTOVILJE 45 CM, MINIBAR,TAVOLINE TELEVIZORI TAV

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B Pajisjet jane te perdorura ne gjendje te mire...

70,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet lavastovilje ..

Shitet lavastovilje ..

Qender | Fier

B Shitet lavastovilje .. 150 mije leke...

15,000 Leke

Fier
3,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet bombel gazi e madhe

shitet bombel gazi e madhe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet e perdorur po funksionale deri ne kete moment e kam perdorur ne shtepine time shitet 30 mije leke te vjetra numer kontakti 0692227012...

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet makine qepese

shitet makine qepese

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet ne gjendje pune cmimi 100 mije leke te vjetra numer kontakti 0692227012...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet pianure Ariston me 4 vatra gazi , okazion 40mije lek

shitet pianure Ariston me 4 vatra gazi , okazion 40mije lek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet e perdorur por ne gjendje pune cmimi 40 mije lek te vjetra numer kontakti 0692227012...

4,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Tende okazion 50 mije leke te vjetra

Shitet Tende okazion 50 mije leke te vjetra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet e perdorur numer kontakti 0692227012...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dritare duralumini (3 cope)

Dritare duralumini (3 cope)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shiten te perdorura ne gjendje funksionale cmimi 60 mije leke per cope numer kontakti 0692227012...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme Shtepie (4 COPE)

Dyer te brendshme Shtepie (4 COPE)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Cmimi per cope eshte 80mije leke te vjetra permasa 200*80cm (kasa 18cm) numer kontakti 0692227012...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim