quartz fashion r 

 Online 48 lexues | 3 njoftime ne pritje

13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION !! Shitet TV LG 32''

OKAZION !! Shitet TV LG 32''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor lg super gjendje shum pak i perdorur, mashesia: 32" (pol) Çmimi i diskutueshem....

13,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanash (3+2+1+1)

Komplet divanash (3+2+1+1)

Zone Periferike | Durres

B Shes kompletin e divanave, pothuajse te pa perdorura. cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. te interesuarit te me kontaktojne ne whats ose n nr e tel 0682391240 ...

40,000 Leke

Durres
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice furre me pjanur

Shiten lavatrice furre me pjanur

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier .. riparime...

15,000 Leke

Fier
2,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frulator kennex

Frulator kennex

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Frulator kennex. 400 wat. 1.5 liter. me tre shpejtesi. ...

2,500 Leke

Tirane
500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim kolltuqe lekure

Shesim kolltuqe lekure

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shesim kolltuqe lekure ngjyre blu ne gjendje te mire. seti perbehet nga1 kolltuk 3 vendesh, 1 kolltuk 2 vendesh dhe 2 kolltuqe teke. seti perbehet gjithsej nga 4 kolltuqe te pershtateshme per ambjente shtepie ose zyra....

500 Euro

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobiljet dhe elektroshtepiaket

Shes mobiljet dhe elektroshtepiaket

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Lavatrice samsung 8 kg sobe beko me 3 vjet garanci kend tavoline ngrenie mobilie televizori krevate tek 3 cope ...

0 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Dhome Gjumi Italiane

Shitet Dhome Gjumi Italiane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Cmimi 350 mije leke...

35,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat i ri, i paperdorur.

Shitet krevat i ri, i paperdorur.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet krevat i ri, i paperdorur me pare. madhesia e krevatit 180x210, madhesia e dyshekut 160x200. krevati shitet per arsye madhesie. ...

28,000 Leke

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat dhe dollap ne gjendje shume te mire te blere 1 muaj me pare.30.000 whtsp 693069657

Shitet krevat dhe dollap ne gjendje shume te mire te blere 1 muaj me p

Qender | Durres

B Krevat+ dollap akull te rinj 30.000 lek...

300 Euro

Durres
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Kondicionere

Shiten Kondicionere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 kondicionere ne gjendje sh te mire pune .1. marka fuji 24 tbu cmimi 30.000 lek dhe 2. marka hyundai 12 tbu cmimi 20.000 lek ...

50,000 Leke

Tirane
2,790 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Boks per muzike

Boks per muzike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸boks me bluetooth. 🔸degjoni muzike kudo. 🔸super bas +zeri hd. 🔸kanale radio 🔸bateri te rikarikueshme 1200 mah. 🔸permasat 31 cm i lart x 20 cm i gjer. 🔸mundesi lidhjeje me smartphonin tuaj nepermjet bluetoothit & aux. ndrrimi i kengeve nga distanca duke perdorur celularin...

2,790 Leke

Tirane
8,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Set me 2 radio-marrese profesionale. 💡Marka Boafeng.

Set me 2 radio-marrese profesionale. 💡Marka Boafeng.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ☎📞📟set me 2 radio-marrese profesionale. 💡marka boafeng. 🏍transport falas 🎖cmimi 8,5oo leke 📞kontakt o695667888 🔎shume te dobishme ne #ndertim #magazina #gjueti #transport #ruajtje #turizem #alpinizem #kamping +degjoni muzike radio etj: 🔸parametrat: ⚬distanca 10km ...

8,500 Leke

Tirane
166 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka

Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet

Laprake | Tirane

B Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka si samsung lg fuxhi fuxhitsu fuego midea sanyo sampo aux mitsubishi etj servis te pergjithshem shum...

166 Euro

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dere druri

Shitet dere druri

Vore | Tirane

B Shitet dere druri ngjyre kafe. ne gjendje shum te mire. shitet per arsye ndryshimit te planit. cmimi 150 mije lek te vjetra....

15,000 Leke

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kundrabufe

Kundrabufe

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ateher e shesim nje kundrabufe per arsye qe na u prish shtepia nga termeti dhe tani dua ta shes me gjysem çmim faleminderit...

0 Leke

Tirane
25 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake okazion

okazion

Laprake | Tirane

B Karrige banaku,per bare,restorante,fast food,pizzeria,jane blere,80 mij copa,po thuajse te reja,jane 7 cope 25 euro copa,cmimi diskutushem,...

25 Euro

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake okazion

okazion

Laprake | Tirane

B Furre per byrek dhe pizza,me tulle shamoti,greke,ne gjendje shum te mire,me gjithe bombul gazi,...

25,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Kolltuke

Shiten Kolltuke

Don Bosko | Tirane

B Shiten kater kolltuke 1-vendesh dhe nje kolltuk 2 vendesh. ne gjendje shume te mire....

45,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Mobilje

Shiten Mobilje

Qendra | Berati

B Librari tavoline tapet cmimi i arsyeshem...

35,000 Leke

Berati
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes dhome gjumi, dysheku nuk perfshihet. ne gjendje shume te mire, permasat dollapi 240x270x60 komoja 120x80x50 krevati 160x190 (kornize dhe zgare) komodina 2 cope 60x40x50 cmim i negociueshem,...

35,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim