rafte metalike ne shitje 

 Online 55 lexues | 3 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shes mobilje te tipeve te ndryshme,moda te reja dhe ne.gjendje shume.te mire per perdorim ,pajisje te ndryshme elektroshtepiake dhe parukierie,cmime te konsiderushme ju mirepresim!!...

15,000 Leke

Korce
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
90 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina dhe karrige per Lokale

Tavolina dhe karrige per Lokale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten karrige dhe tavolina per lokale me ulje cmimi sezonale. cmimi 90 euro...

90 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Divane 3+2 dhe dy kolltuqe...

15,000 Leke

Tirane
690 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Elektroshtepiake te reja

Elektroshtepiake te reja

Vore | Tirane

B Shiten elektroshtepiake te reja; furre me korent zanussi, aspirator fratelli onofri dhe pianure fratelli onofri per mbyllje biznesi. shiten dhe te ndara....

690 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
99 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Gjermane

Lavatrice Gjermane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice gjermane me kazan inoxe komplet boje porcelani qe nuk ndryshket, shum cilesore. garanci deri ne 6 muaj cmimi 99 euro i padiskutueshem. ...

99 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes lavatriçe AEG gjermane, nè volumin 6 kg.

Shes lavatriçe AEG gjermane, nè volumin 6 kg.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Lavatriçja èshtè pèrdorur vetèm 4 muaj dhe funksionon shumè mirè. nèse ju intereson kontaktoni nè 0692113524 faleminderit! ...

12,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibari permasa 2 metra

Shitet minibari permasa 2 metra

Tjeter zone | Tirane

B Shitet minibari permasa 2 metra...

15,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet FRIGORIFER BANAK

shitet FRIGORIFER BANAK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet frigorifer banak ne kushte shume te mira pune...

60,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Blejm Dyer dritare  hidrosanitare

Shesim Blejm Dyer dritare hidrosanitare

Tjeter zone | Tirane

B Shesim dhe blejm hidrosanitare , dyer , dritare te reja dhe te perdorura. dyqan i gjendet te dogana afer telecom . cmimet variojn sipas modelit qe kerkoni. nga 60mij copa dhe cmime te tjera ...

6,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten mobilje ne gjendje shume te mire, materiali endief, shume pak te perdorura! dhoma e gjumit e kompletuar me dyshek dormeo! cmimi 200.000 leke te reja! ...

200,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten mobilje zyre, okazion per kete jave. 2 tavolina pune me sirtare + 2dollape, ngjyre dru dhe zeze+ 2 karrige lekure 2 tavolina pune + 2 rrafte+ komo me kapak xhami+tavoline recepsioni+tavoline mesi+2 karrige lekure...

50,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Der e blinduar

Der e blinduar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes dy dyer te blinduara te perdorura ne gjendje shume te mire. permasat 200,5x89,5x17 dhe 18(trashesia e murit kjo e ndryshueshme sipas murit) cmimi:dy dyer 250 mije lek ...

25,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te perdorura

Dyer te perdorura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten dyer te brendshme te perdorura cmimi 6000 leke te reja...

6,000 Leke

Tirane
180,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhomë gjumi e papërdorur.

Dhomë gjumi e papërdorur.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes dhomë gjumi të papërdorur sepse nuk përshtatet me organizimin e dhomës. Çdo gjë është e paketuar. dhoma është paguar 200 000 lekë më zbritje....

180,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kondicioner

Shes kondicioner

Sauk | Tirane

B Kondicioner makita 18btu ne gjendje shume te mire i sapo hequr per arsye nderrimi me 24 btu...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim