rrafte rrobash 

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Blejm dhe shesim mobilje te perdorura. (shiten te gjith kendet ne fotot e meposhtme) ...

5,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes paisjet e parukerise

Shes paisjet e parukerise

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shes per arsye emigrimi paisjet e parukerise.perfshihen,lavatest,poltrona,mobilje,pasqyra,bolier,tavolina e thonjve,tavoline e vogel,dy abazhure, karrelo ndihmes,seti i furcave,gersheret ,tharesja piastra,masha,te gjitha profesionale.te gjitha jane shume pak te perdorura .te gjitha mjetet e duhura p...

120,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Qender | Lushnje

B Okasion.shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.lavatest ..dy kolltuqe meshine ..pasqyre..tavoline pune..kaske per tharje flokesh..etj..paisjet shiten te gjitha 60000 leke..ose te ndara sipas kerkeses....

60,000 Leke

Lushnje
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat per femije

Krevat per femije

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet krevat i kompletuar ne gjendje shume te mire dyshku eshte ortopedik i ri cmimi 12000 i padiskutueshem nr. kontakti: 0693528790/0696120720 ...

12,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Mobilje te perdorura me çmime shum te lira duke filluar nga 30 - 100...

3,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe me korrent

Sobe me korrent

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.35 Km nga qendra)

B Shitet sobe finlux ne gjendje shume te mire tel. 0693528790/0696120720 cmimi : 12 000 leke...

12,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet

Shitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.35 Km nga qendra)

B Shitet sobe finlux ne gjendje shume te mire 120 mije leke shitet lavatrice telefunken ne gjendje te shkelqyer 200 mije leke ...

13,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Der e blinduar

Der e blinduar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes dy dyer te blinduara te perdorura ne gjendje shume te mire. permasat 200,5x89,5x17 dhe 18(trashesia e murit kjo e ndryshueshme sipas murit) cmimi:dy dyer 250 mije lek ...

25,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline Zyre

Tavoline Zyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre permasat 1.4m gjatesi me 80cm gjeresi ne gjendje te mir pervec disa gervishtjeve te vogla cmim i arsyeshem...

8,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
99 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sete tavolinash duke filluar nga 99€ seti!

Sete tavolinash duke filluar nga 99€ seti!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Disponojme tavolina dhe karrige te ndryshme te reja dhe te perdorura. kontakt ->0693161480...

99 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje zyre ne shitje okazion

Mobilje zyre ne shitje okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B 2 tavolina nga te cilat 1 drruri dhe 1 xhami te gjitha me kembe hekuri te bera me porosi dy komedina te bera me porosi per tavolinat e drurit 2 karrige statike te marra tek nova nje muaj te perdorura 1 karrige me rrota te marra tek nova 1 muaj te perdorura 40000 leke...

40,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
27,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Dollap kaf 8000 lek dollap blu 7000 lek tavoline studimi 2000 lek komo +pasqyre 5000 lek krevat tek+dyshek 5000 lek ...

27,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
550 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer ne super gjendje

Dyer ne super gjendje

Currilat | Durres

B Jane 4 dyer gjithesej dhe njera nga keto eshte me xham,jane super gjendje dhe para 4 vitesh i bleva me porosi....

550 Euro

Durres
180 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Dyer te brendshme

Shiten Dyer te brendshme

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 3 dyer te brendshme thuajse te reja te pa perdorura. jane ngjyre pane e embel me doreza cilesore shiten me cmim te arsyeshem...

180 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavostovilje Candy

Lavostovilje Candy

Qender | Kavaje

B Shitet lavostovilje candy...

100 Euro

Kavaje
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme dhe dritare (se bashku me grrilat)

Dyer te brendshme dhe dritare (se bashku me grrilat)

Zone Periferike | Durres

B Shes 5 dyer te brendshme te gjitha te nje permase (100 mij leke te vjetra copa) dhe tre dritare ( 100 mij leke te vjetra copa bashk me grrilat) si ne foto. per me shume informacione na kontaktoni ne nr e tel: 00355682391240...

10,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim