shesblej kuzhina 

 Online 32 lexues | 2 njoftime ne pritje

27,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet kend

shitet kend

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet kendi 2.80 x 2.80 cmimk: 270 mije leke nr tel: 0683312510...

27,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibari permasa 2 metra

Shitet minibari permasa 2 metra

Tjeter zone | Tirane

B Shitet minibari permasa 2 metra...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
180,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhomë gjumi e papërdorur.

Dhomë gjumi e papërdorur.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes dhomë gjumi të papërdorur sepse nuk përshtatet me organizimin e dhomës. Çdo gjë është e paketuar. dhoma është paguar 200 000 lekë më zbritje....

180,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION DERI  30/11/2019

OKAZION DERI 30/11/2019

Don Bosko | Tirane

B Shitet 1- kend divanesh 2- tavoline mesi 3- minibar + mbajtese tv...

400 Euro

Tirane
130 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Lavatrice samsung 7kg 1200 xhiro klasi a++ energy gjendje perfekte teknike ofrojme transport falas brenda tiranes garanci 6muaj ...

130 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
37,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje dhe dollap kepucesh

Shes mobilje dhe dollap kepucesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)

B Shes mobilje dhe dollap kepucesh, material akrilik. njera ka permasat 120 cm lartesi x140 cm gjatesi x 35 cm gjeresi. kombinim ngjyre e bardhe me te zeze. mobilja tjeter ka permasa 72 cm gjatesi x 200 cm lartesi x 20 cm gjeresi. punim akrilik, ngjyre e bardhe. me pasqyre. jane ne gjendje shume te mi...

37,000 Leke

Tirane
130 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Privileg

Lavatrice Privileg

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice privileg 7 kg / 1600 xhiro. eshte ne gjendje shume te mire me 6 muaj garanci, transport falas brenda tiranes. cmimi 130 euro...

130 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion mobilje dhe elektroshtepiake

Okazion mobilje dhe elektroshtepiake

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Okazion! shitet dhome gjumi se bashku me dyshekun. dhoma e gatimit se bashku me frigorifer, sobe, pijanur. mbajtese televizori. tavoline me kater karrike. portmarto korridori si edhe lavatrice....

150,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer banak 3 m

Shitet frigorifer banak 3 m

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.86 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer banak 3m i gjate ne gjendje shum te mir pune .shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

100,000 Leke

Tirane
2,200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim arredim te zyres

Shesim arredim te zyres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shesim total arredim zyre!!! per arsye te mbylljes, ofrojme ne shitje komplet pjeset e mobilimit te zyres. qe perfshijne: *1*-6 tavolina ( 3 me permasa 120x90; 2 me permasa 140x90 dhe 1 me permas 208x70) *2*-8 karrike normale *3*-5 karrike me rrota *4*-printer i vogel *5*- divan zyre...

2,200 Euro

Tirane
180 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes set me kolltuqe

Shes set me kolltuqe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shes set me kolltuqe ne gjendje te mire. ngjyra kafe shume e erret. seti perbehet nga 4 kolltuqe, prej te cileve njeri eshte tresh, njeri dysh dhe 2 kolltuqe tek...

180 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divana 3+2+1

Shiten divana 3+2+1

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shiten divana te perdorur shume pak. shiten per efekt vendi.divanet kane edhe mbulesa te qepura teper.kontakto 0695552246...

40,000 Leke

Tirane
70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Prodhojm Dyer te drurit

Prodhojm Dyer te drurit

| Kukes

B Prodhojm dyer te drurit me qmime te lira...

70 Euro

Kukes
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kondicioner

Shes kondicioner

Sauk | Tirane

B Kondicioner makita 18btu ne gjendje shume te mire i sapo hequr per arsye nderrimi me 24 btu...

15,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, shes Krevat Tek 5.500 Leke

Tirane, shes Krevat Tek 5.500 Leke

Brryli | Tirane

B Shitet krevat tek 90×200cm.materiali endief.ngjyre roze me te bardhe.ne gjendje te shkelqyer.krevati shitet pa dyshek...

5,500 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi

Shes dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Shes dhome gjumi e perdorur vetem 30 dite.dhoma shitet per arsye se jetoj jasht dhe nuk e perdor. perbehet nga krevati (me dyshek)pasqyra 2 komodinat ambazhuret komodina e madhe dhe dollapi per info kontaktoni ne whats app ne nr +392113319275...

650 Euro

Durres
90 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sete tavolinash te ndryshme

Sete tavolinash te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten sete te ndryshme tavolinash bashke me karrige te pershtatshme per restaurant dhe lokale. seti permban tavoline dhe kater karrige te cilat mund te jene ne plastike, metalike dhe dru. cmimi duke filluar nga 90 euro seti....

90 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Tavoline buke 180x90 me 6 karrike dhe biblioteke...

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim