shtepia e ofertave durreslanguageenglish 

 Online 4 lexues | 2 njoftime ne pritje

68,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet llambadar me kristale

Shitet llambadar me kristale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet llambadar me kristale qelqi dhe baze metalike kromi i pershtashem per sallone dhe holle restorante, hotele ose per shtepi te larta 3 meter e siper. eshte ne kuti i pahapur, eshte blere per tu vendosur ne hollin e hotelit me nje cmim prej 272000 leke te reja, por ndryshuam arredimin dhe nuk u ...

68,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten oxhaqet me cmim te arsyeshem

Shiten oxhaqet me cmim te arsyeshem

Qender | Korce

B Okazion shiten oxhaqet e meposhtme te kompletuara. oxhaqet kane cmime te ndryshme dhe te arsyeshme. per informacion kontaktoni ne numrin e celularit....

2,000 Euro

Korce
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer Beko 13000 Leke

Shitet frigorifer Beko 13000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer beko 13000 leke, ne gjendje shume te mire pune...

13,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Lavatrice Indesit 8000 Leke

Shitet Lavatrice Indesit 8000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice indesit, 5 kg. cmimi 8000 leke...

8,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mini bar

Mini bar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet mini bar shume pake i perdorur! gjatesia 2 m...

35,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan portativ

Divan portativ

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Divan portativ me dyshek ne gjendje shume te mire. ...

17,000 Leke

Tirane
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Lavatrriçe bosch ...

100 Euro

Tirane
80 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Aeg ...

80 Euro

Tirane
170 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Lacatriçe samsung 7 kg...

170 Euro

Tirane
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pasqyra

Pasqyra

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Pasqyre...

1,500 Leke

Tirane
300,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilimin e nje apartamenti plus edhe elektroshtepiaket

Shes mobilimin e nje apartamenti plus edhe elektroshtepiaket

Sauk | Tirane (3.47 Km nga qendra)

B Shes mobiljet e nje apartamenti edhe elektroshtepiaket plus artikuj te ndryshme qe permban nje shtepi. ...

300,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend dhe tavoline mesi

Shitet kend dhe tavoline mesi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kendi permasat: 3.7 m × 3.5 m cmimi: 500 mije leke me sfungjer 6 mijsh tavolina endjef lyerje 100 mije. permasat: 1.35 × 90 shiten dhe te ndara ne gjendje shume te mire...

60,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilie zyre

Shiten mobilie zyre

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre plus minibar gjendje shum e mire cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilie te tjera zyre per cdo gje kontaktoni...

65,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline zyre

Shitet tavoline zyre

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre bashk me 10 karrike ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilje te tjera zyre per cdo gje kontaktoni...

1,500 Euro

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet komplet divanesh lekure

Shitet komplet divanesh lekure

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Gjenda shum e mir 2 divane 2 vendesh 2 kolltuke plus tavoline mesi cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilie te tjera zyre per cdo gje kontaktoni ...

40,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kasaforte

Shitet kasaforte

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Okazion shitet kasaforte e perdorur gjendja 10/10 cmim i diskutueshem shietn dhe produkte te tjera per zyre per cdo gje kontaktoni ...

65,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per lokal

Frigorifer per lokal

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer lokali gjendje shum te mire. ...

10,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shes televizor vtex marke italjane 32 inch hd me dekoder te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese i kap te gjitha stacjonet esht akoma ne qese bashk me kutine 16.000 leke...

16,000 Leke

Tirane
21,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet televizor fuego 32 inch smart tv version android instalon cdo aplikacjon si ne telefon memorie 8 gb wireless te integruar dekoder dvb-t2 te integruar ska nevoje per aparat shtese televizori eshte pothuajse i ri shoqerohet me kutine perkatese cmimi 21.000 leke te reja cel. : 069...

21,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Qender | Lezhe

B Kemi kater divane teke si ne foto dhe tre divane treshe ne gjendje te mire dy nga divanet treshe hapen dhe behen krevat ...

35,000 Leke

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim