sobe xhami gati me 

 Online 49 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Televizor Fuego 32 inch smart tv android dvb t2 20.000 Leke

Televizor Fuego 32 inch smart tv android dvb t2 20.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes televizor fuego 32 inch hd eshte smart tv me wireless ka versjon android instalon cdo lloj aplikacjoni me dekoder dvb-t2 te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese eshte i ri ne karton cel. : 0695486004...

20,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane super

Divane super

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes divane të reja.. një tresh, një dysh dhe një tek... janë në kondita perfektë.. ...

90,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice A+A

Lavatrice A+A

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice a+a energy 6kg ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike. garanci 6 muaj transport falas brenda tiranes cmimi 14.000 leke te reja...

14,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Pjekese me avull

Pjekese me avull

Qender | Vlore

B Mundesi dergimi ne tirane i paperdorur me pare. permban 3 shporta per gatim, pra mund te pergatiten 3 ushqime te ndryshme ne te njejten kohe. kapaciteti i pergjithshem 10.3 l. , pra ushqim per rreth 7 persona. ekran dixhital me timer,shume i thjeshte ne perdorim. funksioni i vitamines + per nje shpe...

15,000 Leke

Vlore
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes guzhine

Shes guzhine

Qender | Lezhe

B Shes guzhine me nasa 3,20mt x 2,5 mt, bashke me guzhinen ofroj soben me furre marke gorenje pinno me gaz e me corrent,mikrovale dhe nje fornet te vogel ,te gjitha veç 400€...

400 Euro

Lezhe
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese fier 80 €

Shitet makine qepese fier 80 €

Qender | Fier

B Shitet makine qepese 80 € ..fier...

80 Euro

Fier
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet pjanur me gas

Shitet pjanur me gas

Qender | Fier

B Shitet pjanur me gas 50 €...

50 Euro

Fier
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Qender | Fier

B Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ... shiten edhe me shumice .. 5 cop nga 130 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim