stol pritje 

 Online 13 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten tavolina PC per vetem 2900 Leke.

Shiten tavolina PC per vetem 2900 Leke.

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shiten tavolina pc per vetem 2900 leke. tavolina ka gjithashtu dhe vendin per tastieren. gjendja: te reja, ne kuti. gjenden ne 2 colore te ndryshme. kontakt: cel/wpp: 0674015244...

2,900 Leke

Tirane
198 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina zyre per vetem 198 euro.

Tavolina zyre per vetem 198 euro.

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shiten tavolina zyre per vetem 198 euro. gjendja: 1 muaj perdorim, gati si te reja. gjenden ne 2 ngjyra te ndryshme. kontakt: cel/wpp: 0674015244...

198 Euro

Tirane
250 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kendi 250 euro

Shitet kendi 250 euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)

B Me përmasat 260 x 200 i përdorur është në gjendje të mirë. ...

250 Euro

Tirane
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe inox korent-gaz

Shitet sobe inox korent-gaz

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Sobe pothuajse e pa perdorur gjendje shume te mir pune perdoret me korent ose me gaz ...

150 Euro

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET BUFE 2M E RE

SHITET BUFE 2M E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Perzgjidh mobileri megi , nese po planifikoni te mobiloni shtepine tuaj. bufe e re 2 metra , me lavamanin e perfshire. transport falas ne tirane. ...

35,000 Leke

Tirane
45,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEKE

SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEK

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Te duhet nje divan praktik per shtepine tuaj? arredo ambientin tend te rehatshem te ndjenjes me produktet cilesore dhe cmime ekonomike , qe ju ofron mobileri megi. mos humbisni oferten e ketij divan kendi me dy pupa dhe tavoline mesi per vetem 45900 leke. transport falas ne tirane....

45,900 Leke

Tirane
79,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SET DHOME GJUMI E RE

SET DHOME GJUMI E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Krijo dhomen tende te rehatshme ne shtepi me setin e dhomes se gjumit , i cili perfshine nje dollap te bollshem , dy komodina , nje komo , pasqyre dhe krevati me trine , qe ju ofron rehati elegante dhe stil. cmimet me te mira ne treg , dhe jua sjellim me transport falas ne tirane....

79,000 Leke

Tirane
550 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 2 Monitor AOC 27 inch

2 Monitor AOC 27 inch

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Monitoret jane ne gjendje shume te mire pothuajse te ri. 27 inch ultra thin, glass bezels, frameless design, 2 x hdmi, vga, speakers i2757fm. shiten edhe vecmas cmimi: 550 euro secili...

550 Euro

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 7 kg a++ 3 muj garanci gjendje te mir pune...

15,000 Leke

Tirane
680 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend divani

Shitet kend divani

Qender | Fier

B Shitet kënd me permasa (300 x 200) cm, me cope te cilesise me te mire ne treg, me kembe metalike, shume i rehatshem. design i 2020, i kombinueshem me cfaredolloj stili interieri, vetem 3 muaj i perdorur. se bashku me kendin, jepen dhe mbulesat te dizenjuara enkas per te. Çmimi 680€ i diskutu...

680 Euro

Fier
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 7kg a++...

150 Euro

Tirane
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron karrike kolltuk

Poltron karrike kolltuk

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron material druri veshje lëkure origjinale...

200 Euro

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të perdorura dhe të reja

Mobilje të perdorura dhe të reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.44 Km nga qendra)

B Shesm mobile te reja dhe te perdorura bejme transport malli dhe montime e cmontime...

16,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron

Poltron

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron me skelet druri me veshje lëkure origjinale te pa perdorura fare. akull te reja...

27,000 Leke

Tirane
400 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Okazion shitet kondicioneri portativ me rrota shume praktik klass a ne ngrohje klass a+ ne ftohje argo i marre ne itali per meter katror te konsiderushme shitet per mos perdorim edhe shume estetik vetem te interesuarit te telefonojne...

400 Euro

Tirane
45,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend Çmim 45.000 leke

Shitet kend Çmim 45.000 leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kend me permasa 280*280 Çmimi:45,000 lekë per me shume kontaktoni ne nr:0698838662 ...

45,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Antene per ambiente te brendshme

Antene per ambiente te brendshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.55 Km nga qendra)

B Antene per ambiente te brendshme ,shume praktike per ne dhome...

1,200 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dyshek + krevat 120cm

Shitet dyshek + krevat 120cm

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet dyshek aloe vera 120cm + skelet krevati per 5000all i perdorur vetem 5 muaj. gjendja si i ri. ...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe

Lavatriçe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Shitet lavatriçe siemens e përdorur me guzhineta të sapo ndërruar. ...

10,000 Leke

Tirane
230 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Lavatrice hisense gjendja 10/10 shitet per arsye mos perdorimi ...

230 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim