tenda lokali shes 

 Online 38 lexues | 5 njoftime ne pritje

9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje salloni per shitje.

Mobilje salloni per shitje.

Laprake | Tirane (3.45 Km nga qendra)

B Shes mobilje per sallon. mobiljet shiten te gjitha bashke dhe perfshin: - tavoline ngrenie me 6 karrige - divane me kend - 2 tavolina mesi (nje nga tavolinat nuk eshte ne foto). - 2 kolltuqe - tavoline televizori + faqe muri televizori nuk eshte ne shitje. me kontaktoni per me shume ...

1,500 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige tavolina per bare

Karrige tavolina per bare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Karrige tavolina per ambjente te jashtme per bare. nje muaj te perdorura. cmimi eshte i diskutueshem....

2,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme

Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te m

Qender | Korce

B Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme ...

15,000 Leke

Korce
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divana moderne per shitje ne gjendje shum te mire me cmim shum te arsyeshem

Divana moderne per shitje ne gjendje shum te mire me cmim shum te arsy

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Divana modern per shitje ne ghendje shum te mire dhe cmim te arsyeshem divani esht gjithashtu me kervat qe hapet per me shum informacjone kontaktoni...

20,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
330 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner

Kondicioner

Qender | Elbasan

B Kondicioner super foster 18 shum pak i perdorur shitet per arsye mos perdorimi nuk ka asnje difekt ...

330 Leke

Elbasan
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
22,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Aksesorè arredimi

Aksesorè arredimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes tavolinè mes dhome 5.000 lek, tvln. televizori 3.000 lek, tv. 10.000 lek dhe tavolinè ngrènie me dy karrige 4.000 lek. ...

22,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirane
75,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten plackat e shtepise.Te gjitha 75.000 lek(i diskut)

Shiten plackat e shtepise.Te gjitha 75.000 lek(i diskut)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B -dhome gjumi teke(dollap+krevat+dyshek+tavolin studimi) - 12000 lek -krevat dopio+ dyshek -10000lek -komo +pasqyre -5000 lek -komodine e vogel -2000 lek -dollap me 3 dyer -8000 lek -portmonto -8000 lek -tavoline +6 karrige -15000 lek -kend 2.5x2.5 -10000 lek -furr pjekje -100...

75,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilie (Okazion 2 dit)

Mobilie (Okazion 2 dit)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shiten mobilie te nje apartamenti, super cilesore ,te perdorura vetem 6 muaj...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake KOMPLET DIVANËSH 3+2+1

KOMPLET DIVANËSH 3+2+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Kompleti është i përbërë prej: divan tresh që bëhet krevat, divan dysh dhe një tek në gjendje shumë të mirë. përfshihen edhe dy palË mbulesa (dimërore dhe verore) për të gjithë divanët dhe me material cilësor. transporti i takon blerësit. zona: kryqëzimi i rrugës “b...

30,000 Leke

Tirane
330 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 1 year used all staff from 3+1apart,electronics

1 year used all staff from 3+1apart,electronics

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B 3 air conditioners 1200$ television 300$ microwave=30$ electric kettle 5$ dishes (plates, utensils, pots, cups)50$ dining table + 6 chairs 160$ coffee table 30$ carpet 2= 25$ each sofa + chair 200$ a set of children's furniture: 2 beds 1.5 • 2, 2 wardrobes double, chest of draw...

330 Dollar

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim