1 ari sa metra katror i ka 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 2 lexues | 1 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
645,000 Leke

Truall Per Shitje Buze Rruges Dytesore Tirane Durres

Rruga Dytesore, Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pershtatshme per show room, kapanon ose aktivitete te tjera komerciale. ajo gjendet buze rruges dytesore, ngjitur me sali elektrik. mbi toke gjendet nje magazine dhe nje shtepi dy kateshe. pronari ...Lexo detajet..

645,000 Leke160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro50,000 Euro

Toke Truall Banese Ne Fier Okazion

Hoxhare, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet ne qytetin e fierit toke truall dhe banese anes rruges ne hoxhare te vjeter 3 dylym toke .toka ka 2 puse peme te ndryshme rreth e qark edhe nje banes me 2 dhoma dhe nje banjo te paperfunduar. sic e shiko...Lexo detajet..

50,000 Euro22,000 Euro

Shitet Toke Truall Ne Golem

Golem, Albania,Spille | Kavaje
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet truall ne golem, ne zonen e plazhit. trualli ndodhet ne koder, me pamje nga deti, rreth 1.5 km larg nga plazhi, ngjitur me vilen arber. ne nje zone shume te qete dhe mes ajrit te paster, e rrethuar nga p...Lexo detajet..

22,000 Euro120,000 Euro

Shitet Toke Prane Tegut, 2000 M2

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke tek teg, prane restorant nari...toka ka siperfaqe 2000 m2 dhe shitet per 60 euro/m2 i padiskutueshem nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur...Lexo detajet..

120,000 Euro75,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.000 M˛ 75.000 Euro (pezë)

Peze E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e pezes . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favorshem. per...Lexo detajet..

75,000 Euro70,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M˛ 70.000 Euro (autostrada Tirane D

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te autostrades “tirane-durres ”. ka siperfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rrru...Lexo detajet..

70,000 Euro199,000 Euro

Tek Kodrat E Liqenit Te Thate, Shitet Toke Per Ndertim, Sip.

Rruga Xhebrahimi, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tek kodrat e liqenit te thate, ne nje vend ideal per ndertimin e vilave, shitet toke e cila ndodhet perbri unazes se re qe te con per tek teg-u. toka ndodhet buze nje kodre nga ku mund te shohesh gjithe qytetin...Lexo detajet..

199,000 Euro80,000 Euro

Tirane, Shes Toke, 2000 M˛ 80000 Euro (ura Limuthit) Autost

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne autstraden tirane-durres perballe “city park”, tet “ura e limuthit” ka siperfaqe totale prej 2000 m2, shitet me 40 euro/m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. detaje te tjera • ndodhet...Lexo detajet..

80,000 Euro200,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.000 M˛ 200.000 Euro (farkë)

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hapesire e bollshme • mundesi te sh...Lexo detajet..

200,000 Euro40,000 Euro

Truall Ne Shitje

Mali I Robit, Golem, Albania,Shkembi Kavajes | Durres
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke 500m tek shkembi kavajes me hipoteke 35mij euro tel 0673091111...Lexo detajet..

40,000 Euro100,000 Euro

Tok

Liko Mone ,Qender | Fier
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tok trrual 457m2 ne fier ....s.m.t...rruga liko mone me dekumenta te rregulla..cel +4915129073873...00306947117281...Lexo detajet..

100,000 Euro700,000 Euro

Shes Toke

Vore,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke buze rruge 500 m larg nga dogana e tiranes (vore) , me tapi , sip 12 000 m + 5 500 m , 2 km nga vora 40 euro m ....Lexo detajet..

700,000 Euro392,000 Euro

Toke Ne Shitje

Autostrada Durres - Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m˛, rreth 150 m larg autostrades tirane-durres, ne zonen industriale ne mbikalimin e fllakes, me nje cmim prej 45 €/m˛, qe shkon 391500 € ne total. ka leje ndert...Lexo detajet..

392,000 Euro75,000 Euro

Shitet Tok Truall

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne kashar pran autostrades tiran durres shitet tok e miratuar per ndertim vile ose kapononi me hipotek qmimi i i diskutueshem...Lexo detajet..

75,000 Euro105,000 Euro

Tirane, Shes Truall 770 M˛ 105.000 Euro (rruga Agush Gjergje

Fresku,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne rrugen “agush gjergjovica”. ka siperfaqe totale prej 770 m2 . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne buze rruge. • e pershtatsh...Lexo detajet..

105,000 Euro315,000 Euro

Shitet Toke Buze Liqeni Peze Helmes

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 9000m2 truall i pershtatshem per ndertim, biznes ose banim.toka ndodhet prane rruges kryesore buze liqenit dhe ofron pamje panoramike.eshte e gjitha e paisur me certifikate pronesie.mundesi shitjeje dhe ...Lexo detajet..

315,000 Euro360,000 Euro

Shitet Truall Prane ''liqenit Te Farkes''

Liqeni Farkes,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te pelqyera te periferise se tiranes prane ''liqenit te farkes''. trualli eshte i ndare ne 3 parcela nga 1000m2 secila. zona eshte e studiuar me koficent shfrytezimi 30% dhe ...Lexo detajet..

360,000 Euro390,000 Euro

Shitet Toke Gjiri I Lalzit,65 Euro/m2

Gjiri I Lalzit,durres,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet ne gjirin e lalzit jo shume larg detit. toka mund te perdoret per shume lloje aktivitetesh duke pare qe ajo zone po zhvillohet dita dites e me shume. e pajisur me te gjitha dokumentat e pronesise....Lexo detajet..

390,000 Euro3,500,000 Leke

Shitet Toke, Institut-kamez

Rruga: Australia, Institut-kamez,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per shitje adresa: insitut toka eshte e pozicionuar buze rruges “australia”, nje rruge mjaft e frekuentuar nga banoret e kamzes dhe te insitutit. kjo rruge ndodhet pak metra nga rruga kryesore qe lidh ...Lexo detajet..

3,500,000 Leke150,000 Euro

Shitet Toke Per Biznes Ose Banim

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1150m2 ne vaqarr prane me hotel jems junior. toka eshte afer rruges kryesore dhe gati per investim qofte biznes ose banim, eshte dhe linja per energji elektrike me transformator 50 kw. ...Lexo detajet..

150,000 Euro216,000 Euro

Okazion,shitet Toke Prane ''teg''

Prane Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane prane qendres tregtare teg. toka eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet prane qendres tregtare me te njohur ne shqiperi. siperfaqja eshte 2700m2 ...Lexo detajet..

216,000 Euro30,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M˛ 30.000 Euro (surrel)

Surrel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e surrelit. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion gjeografik i favorshem • siperfaqe e bollshme • mundesi t...Lexo detajet..

30,000 Euro645,000 Leke

Truall Per Shitje Buze Rruges Dytesore Tirane Durres

Rruga Dytesore, Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pershtatshme per show room, kapanon ose aktivitete te tjera komerciale. ajo gjendet buze rruges dytesore, ngjitur me sali elektrik. mbi toke gjendet nje magazine dhe nje shtepi dy kateshe. pronari ...Lexo detajet..

645,000 Leke900,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.888 M˛ 900.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e rinasit. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 5888 m2 • 652 m2 eshte ndertim 4 kate • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buz...Lexo detajet..

900,000 Euro100,000 Euro

Tirane, Shes Toke 406 M˛ 100.000 Euro (shkozë)

Shkoze,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e shkozes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 406 m2 • siperfaqe ndertimi : 109 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hape...Lexo detajet..

100,000 Euro270,000 Euro

Shitet Toke Urgjent Cmimi Okazion

Babrru Koder, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 6 dylym toke me dokumenta te rregullta, certifikate pronesie dhe leje ndertimi ne koder babrru. toka eshte buze rruges e cila po asfaltohet, drita dhe uje. cmimi i diskutueshem, shiten dhe me pak dylym c...Lexo detajet..

270,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim