truall ose toke ne shitje 

 Online 135 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro609,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

609,000 Euro70,000 Euro Shitet 500m2 truall ne Dhermi, Sarande. OKAZION ! 
SHITET 500 M2 TRUALL NE BREGDETIN E DHERMIUT SARANDE .
🔸️ CMIM

Shitet 500m2 Truall Ne Dhermi, Sarande.

Dhermi, Sarande ,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Okazion ! shitet 500 m2 truall ne bregdetin e dhermiut sarande . 🔸️ cmimi 70.000 € i negociueshem.! 📲 0694791410 / viber_whatsapp_instagram_email:bashashpetim@gmail.com...Lexo detajet..

70,000 Euro4,500,000 Leke Shitet 3200m2 toke are ne Karakullak, Elbasan. Okazion !
SHITET 3200 m2 Toke Are ne fsh.Karakullak distanca vetem 5 km nga qyt

Shitet 3200m2 Toke Are Ne Karakullak, Elbasan.

Ne Fshatin Karakullak, Elbasan ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion ! shitet 3200 m2 toke are ne fsh.karakullak distanca vetem 5 km nga qyteti elbasan . * cmimi ulet nga 20 mln /dy ne 15 mln lek /dy ! * per me teper info kontakto : cel.0694791410 /viber_whatsapp_inst...Lexo detajet..

4,500,000 Leke1,000,000 Lek Shitet toke per ndertim Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me CERTIFIKAT, me theme

Shitet Toke Per Ndertim

Pran Shkolles Numani,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Fier
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Fier pran shkolles ' numani' shitet 1000m toke me certifikat, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lidhura, e gjith e dranazhuar, e mbiell me peme frutore....Lexo detajet..

1,000,000 Lek100,000 Euro Shitet truall ne Durres, 1290m2, 100000 euro Shitet tokë për ndërtim në Durrës Rr. A. Goga, në Kodër pranë shkollës

Shitet Truall Ne Durres, 1290m2, 100000 Euro

Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall Perdorimi
12.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë për ndërtim në durrës rr. a. goga, në kodër pranë shkollës demokracia. toka është e vendosur në ballin kodrës, e niveluar dhe e përgatituar për ndërtim. sipërfaqja e tokës është ...Lexo detajet..

100,000 Euro2,200,000 Leke Lezhe shes Ullishte 5.5 Dylym Shitet ose nderrohet me apartament,toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Lezhe Shes Ullishte 5.5 Dylym

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament,toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte e trasheguar dhe me certifikat pronesie ndodhet ne fshat...Lexo detajet..

2,200,000 Leke144,000 Euro Lezhe shiten 8000 m2  Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengjinit. Akses direkt ne rruge d

Lezhe Shiten 8000 M2

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i ishull shengjinit. akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar, shtrirja e siperfaqes eshte 40x200, çmimi 18 €uro m2. me çertifikat pronesie , mundesi nderrimi me apart...Lexo detajet..

144,000 Euro140,000 Euro Shes toke 4000m2 buze rruges Lezhe Tirane Shiten 4000 m2 toke buze rruges Lezhe Tirane kilometri i 7 ne Spiten. Toka eshte

Shes Toke 4000m2 Buze Rruges Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7 ne spiten. toka eshte me certifikat pronesie gjatesia 150 metra gjeresia afersisht 30 metra. cmimi 35 euro m2 140000 euro total tel 0696902341...Lexo detajet..

140,000 Euro85,000 Euro Lezhe shiten 1500 m2 afer rruges Lezhe Tirane Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin afer rreth rrotullimit me certifikat pron

Lezhe Shiten 1500 M2 Afer Rruges Lezhe Tirane

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin afer rreth rrotullimit me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata ...Lexo detajet..

85,000 Euro637,000 Euro Durres, shes truall 13.000 m² 637.000 Euro (Durres) Shitet tokë në Durrës, në afërsi të kishës në Shën Vlash.Me sipërfaqe

Durres, Shes Truall 13.000 M² 637.000 Euro (durres)

Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në durrës, në afërsi të kishës në shën vlash.me sipërfaqe totale prej 13000 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme bizne...Lexo detajet..

637,000 Euro700,000 Euro  English Shqip Shitet, Tokë, Lezhë Shitet tokë në Kune, në afërsi të Shëngjinit.Toka ka sipërfaqe totale pre

English Shqip Shitet, Tokë, Lezhë

Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall Perdorimi
4.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në kune, në afërsi të shëngjinit.toka ka sipërfaqe totale prej 46000 m2 dhe shitet rreth 152 euro/m2.prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe në zonën e plazhit.d...Lexo detajet..

700,000 Euro520,000 Euro Toke per Shitje ne Mjull - Bathore Shitet toke me siperfaqe 5200 m2 ne zonen e Mjull-Bathores. Toka eshte e pozicio

Toke Per Shitje Ne Mjull - Bathore

Mjull Bathore, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 5200 m2 ne zonen e mjull-bathores. toka eshte e pozicionuar buze autostrades tirane elbasan dhe ka akses nga mbikalimi i akacia hills si dhe mundesi aksesi direkt nga autostrada . relie...Lexo detajet..

520,000 Euro260,000 Euro Shitet, TokĂ«, TEG Shitet tokĂ« nĂ« afĂ«rsi tĂ« TEG, autostrada “TiranĂ«-Elbasan”. Toka ka sipĂ

Shitet, Tokë, Teg

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në afërsi të teg, autostrada “tiranë-elbasan”. toka ka sipërfaqe totale prej 1850 m2 dhe mund të shfrytëzohet për të ndërtuar kapanon, vilë,shtëpi, etj.prona është e pajisur me do...Lexo detajet..

260,000 Euro3,750,000 Euro Tirane, shes toke 25.000 m² 3.750.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Toka ndodhet në autstradën Tiranë-Durrës. 
Ka sipërfaqe totale prej 25000

Tirane, Shes Toke 25.000 M² 3.750.000 Euro (autostrada Tira

Rruga Industriale, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
25.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

3,750,000 Euro98,000 Euro Toke,Durres Toka eshte pozicionuar ne Durres,prane Ures Se Dajlanit. Informacion mbi token:

Toke,durres

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka eshte pozicionuar ne durres,prane ures se dajlanit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 2172 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hapesira e boll...Lexo detajet..

98,000 Euro36,500 Euro Shitet,Toke,Top channnel Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit,buze rruge,prane Top-Channel. Infor

Shitet,toke,top Channnel

Rruga 7 NĂ«ntori, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit,buze rruge,prane top-channel. informacion mbi pronen : •400 m2 truall dhe 380m jane mundesi shtese .dokumentacioni: me hipoteke.0695762931...Lexo detajet..

36,500 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 75.000 Euro (Peze) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Pezes . Informacion mbi token : •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 75.000 Euro (peze)

Peze E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e pezes . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favors...Lexo detajet..

75,000 Euro648,000 Euro Vlore, shes toke ne bregdet 5.400 m² 648.000 Euro (Rradhime) Toka eshte e pozicionuar ne Rradhime. Informacion mbi token: •	Siperfaqja e to

Vlore, Shes Toke Ne Bregdet 5.400 M² 648.000 Euro (rradhime

Radhime, Albania,Radhime | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne rradhime. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 5400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • shume afer detit • hapesire e b...Lexo detajet..

648,000 Euro177,000 Euro Tirane, shes toke 3.555 m² 177.000 Euro (Kashar) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit, te Hotel Iliada. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 3.555 M² 177.000 Euro (kashar)

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit, te hotel iliada. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3555 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta ...Lexo detajet..

177,000 Euro30,000 Euro Korce, shes truall 606 m² 30.000 Euro Toka ndodhet në Korçë , Rruga e Turhanit.
Informacion mbi Truallin: • SipĂ

Korce, Shes Truall 606 M² 30.000 Euro

Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Toka ndodhet në korçë , rruga e turhanit. informacion mbi truallin: • sipërfaqja: 606 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

30,000 Euro80,000 Euro OKAZIONN..100€/m2 Buze Liqenit  Toka ndodhet buze liqenit perball Green Hill Resort . Ne nje zone shume te qete

Okazionn..100€/m2 Buze Liqenit

Perball Green Hill Resort ,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet buze liqenit perball green hill resort . ne nje zone shume te qete dhe private me pamje piktoreske . me rruge makine deri te toka . me hipoteke . leja ndertimit parishikon ndertim deri ne 3 kate mb...Lexo detajet..

80,000 Euro2,385,000 Euro Shitet, Truall, Autostradë Tiranë-Durrës Shitet tokë në Autostradën Tiranë-Durrës, km 11.Toka ka sipërfaqe totale p

Shitet, Truall, Autostradë Tiranë-durrës

Autostrada Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
15.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në autostradën tiranë-durrës, km 11.toka ka sipërfaqe totale prej 15900 m2 dhe shitet me 150 euro/m2.prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rrugës k...Lexo detajet..

2,385,000 Euro76,800 Euro Tirane, shes toke 480 m² 76.800 Euro (Ali Demi) Shitet tokĂ« nĂ« zonĂ«n e Ali Demit, te Kryegjyshata. Informacion mbi tokĂ«n : â

Tirane, Shes Toke 480 M² 76.800 Euro (ali Demi)

Kryegjyshata,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e ali demit, te kryegjyshata. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 480 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

76,800 Euro130,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 130.000 Euro (Surrel) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Surrelit, te Rruga e Rexhekrit. Informacion

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 130.000 Euro (surrel)

Surrel,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e surrelit, te rruga e rexhekrit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te sh...Lexo detajet..

130,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro70,400 Euro Tirane, shes toke 3.200 m² 70.400 Euro (Fushas) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Fushas afer Arbanes. Informacion mbi token :

Tirane, Shes Toke 3.200 M² 70.400 Euro (fushas)

Fushas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

70,400 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim