sa kushton te besh nje tatuazh 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro38,000,000 Leke Shes truall ne Korce Shes truall 6.000 m2 (200m x 30m) ne Korce, Rruga Nacionale Korce-Tirane km1 ngj

Shes Truall Ne Korce

Rruga Nacionale Korce Tirane Km 1,Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shes truall 6.000 m2 (200m x 30m) ne korce, rruga nacionale korce-tirane km1 ngjitur me blu eye. toka ndodhet buze rruges dhe eshte e pershtatshem per ndertim dhe ngjitur me ndertime/biznese, cmimi i diskutuesh...Lexo detajet..

38,000,000 Leke40,000 Euro Okazion Toke Truall & Banes Shitet ne qytetin e Fierit Toke fushe dhe truall anes rruges kryesore ku kalon b

Okazion Toke Truall & Banes

Dermenas, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet ne qytetin e fierit toke fushe dhe truall anes rruges kryesore ku kalon bypass ne hoxhare te vjeter (fier)2650 m2 .toka ka 2 puse peme te ndryshme rreth e qark edhe nje banes me 2 dhoma dhe nje banjo te ...Lexo detajet..

40,000 Euro127,500 Euro SHITET: Truall / Bregdet/ SHITET: Truall / zona: Bregdet/ "Shëngjin"

▪︎️Trualli pozici

Shitet: Truall / Bregdet/

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet: truall / zona: bregdet/ "shëngjin" ▪︎️trualli pozicionohet shumë mirë në plan të parë të bregdetit në zonën shëngjin-kune, me një sipërfaqe totale prej 15240 m2,, ndërsa truall-pyl...Lexo detajet..

127,500 Euro800,000 Euro Tirane, shes truall 8.000 m² (Vore) Shitet tokë në "Vorë". Toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. Toka

Tirane, Shes Truall 8.000 M² (vore)

Vorë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vorë". toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. toka është e përshtatshme për investim pasi ndodhet në zonhë industriale. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor ...Lexo detajet..

800,000 Euro1,955,000 Euro SHITET: Truall / zona/ Ali Demi  SHITET: Truall / zona/ Ali Demi

▪︎Trualli ka sipërfaqe prej 23000 m2, nd

Shitet: Truall / Zona/ Ali Demi

Rruga Agush Gjergjevica, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall / zona/ ali demi ▪︎trualli ka sipërfaqe prej 23000 m2, ndodhet 500 metra mbi kryegjyshatën botërore bektashiane, lehtësisht i arritshëm nëpërmjet rr. “agush gjergjevica”, e cila...Lexo detajet..

1,955,000 Euro500,000 Euro SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) ME LEJE NDERTIMI  3.484 m2. Shitet  TRUALL, ne qender te Kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. PER KET

Shitet Truall Ne Kamez (qender) Me Leje Ndertimi 3.484

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall, ne qender te kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. per kete truall eshte marre nje leje ndertimi per ndertim pallati dhe i ka mbaruar afati tani kerkon vetem rinovim te lejes se marre. ...Lexo detajet..

500,000 Euro177,540 Euro SHITET TOKE NE TUFINE  TEK RRUGA E ARBERIT Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. Toka

Shitet Toke Ne Tufine Tek Rruga E Arberit

Tufine, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne tufine 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberit nga tirana. toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund...Lexo detajet..

177,540 Euro239,500 Euro SHITET: Truall/ zona: Autostrada Tiranë-Durrës  SHITET: Truall/ zona: Autostrada Tiranë-Durrës

▪︎Trualli ka një sipër

Shitet: Truall/ Zona: Autostrada Tiranë-durrës

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall/ zona: autostrada tiranë-durrës ▪︎trualli ka një sipërfaqe prej 4790 m2, dhe ndodhet përballë metrin motors, km 6. ▪︎ zonë industriale, mundësi të shumta shfrytëzimi, pozici...Lexo detajet..

239,500 Euro7,577,600 Euro SHITET: Truall/ zona: SHITET: Truall/ zona: "Kashar"
▪︎Trualli ka një sipërfaqe prej

Shitet: Truall/ Zona:

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall/ zona: "kashar" ▪︎trualli ka një sipërfaqe prej 47360 m2, parcela tjeter prej 33000 m2. mundësi shitje secila më vete ose sëbashku. ▪︎ zonë industriale, mundësi të shumta shfryt...Lexo detajet..

7,577,600 Euro95,000 Euro Shitet toke,prane Liqenit te Thate Shitet toke ullishte,prane Liqenit te Thate,zona Sauk me sip 1000 m2.
Ndodhet p

Shitet Toke,prane Liqenit Te Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ullishte,prane liqenit te thate,zona sauk me sip 1000 m2. ndodhet prane rruges kryesore, dhe eshte i pershtatshem per ndertim tip vilash pasi dhe rreth zones qe ndodhet te tilla ndertime ka. dispo...Lexo detajet..

95,000 Euro770,500 Euro Shitet truall te Kepi i Rodonit Ne nje nga plazhet me te bukura dhe te virgjera sikurse eshte dhe zona e Kepit t

Shitet Truall Te Kepi I Rodonit

Kep I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ne nje nga plazhet me te bukura dhe te virgjera sikurse eshte dhe zona e kepit te rodonit, shitet truall per ndertim rezidencial me nje siperfaqe totale prej 11 mije e 500 m2. siperfaqja te jep mundesi per te ...Lexo detajet..

770,500 Euro45,000 Euro Shitet tokë te Gjiri i Lalzit. Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.Ndodhet ngjitur me

Shitet Tokë Te Gjiri I Lalzit.

Gjiri I Lalzit,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

45,000 Euro203,200 Euro SHITET TOKË ARË NË KAVAJË Shitet tokë are tek Reth – Greth në Kavajë me sipërfaqe 2450 m². Toka mun

Shitet TokË ArË NË KavajË

Rreth-greth, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë are tek reth – greth në kavajë me sipërfaqe 2450 m². toka mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. disponon dokumentacion të plotë h...Lexo detajet..

203,200 Euro631,960 Euro SHITET TOKE TRRUALL NE GJIRIN E LALZIT 10360 M2 700 METRA LARGESI NGA VIJA BREGDETARE Shitet tokë truall 10360 m2 në gjirin e Lalzit, Durrës
Trualli ndodhet 700 m

Shitet Toke Trruall Ne Gjirin E Lalzit 10360 M2 700 Metra La

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë truall 10360 m2 në gjirin e lalzit, durrës trualli ndodhet 700 metra largësi nga vija bregdetare dhe zotëron dokumenta te rregullta pronësie. Çmimi i truallit është 631 960 euro/ total. ...Lexo detajet..

631,960 Euro429,000 Euro Shitet TOKE!Prane DOGANES SE TIRANES A jeni i interesuar per te blere toke prane kryeqytetit,portit te Durresit dhe D

Shitet Toke!prane Doganes Se Tiranes

Preze,vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

A jeni i interesuar per te blere toke prane kryeqytetit,portit te durresit dhe doganes se tiranes??? ketu gjeni token perfekte per biznesin tuaj! 👉siperfaqja-6800m² 👉cmimi-63€ m² 👉buze rruges v...Lexo detajet..

429,000 Euro65,000 Euro toke ne Vore1200m2 /mundesi nderrimi me makine Vore,shitet toke me siperfaqe 1200m2,buze rruge lagje,prone e pershtatshme per n

Toke Ne Vore1200m2 /mundesi Nderrimi Me Makine

Vorë E Vjetër, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shitet toke me siperfaqe 1200m2,buze rruge lagje,prone e pershtatshme per ndertim shtepi/vile,magazine,cmimi 65 000euro i padiskutueshem,mundesi nderrimi me makine me vlere deri ne 20 000euro + diferencen ...Lexo detajet..

65,000 Euro65,000 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 65.000 Euro (Tufine) Shitet tokë në Tufin prej një sipërfaqeje 3000 m2 .Kjo tokë ndodhet në nj

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 65.000 Euro (tufine)

Tufine, Tirana, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në tufin prej një sipërfaqeje 3000 m2 .kjo tokë ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar, pranë rrugëve kryesore, shërbimeve dhe faciliteteve.disponon çertifikat pronësie, mundësi ndërt...Lexo detajet..

65,000 Euro80,500 Euro Shiten 2009 m2 toke tek Gjiri i Lalzit, 40 euro per m2! Shiten 2009 m2 toke tek Gjiri i Lalzit, 40 euro per m2! Toka gjendet prane rruge

Shiten 2009 M2 Toke Tek Gjiri I Lalzit, 40 Euro Per M2!

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 2009 m2 toke tek gjiri i lalzit, 40 euro per m2! toka gjendet prane rruges kryesore, vetem 500 m nga bregu i detit dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....Lexo detajet..

80,500 Euro90,000 Euro Shiten 4500 m2 toke tek Kepi i Rodonit, 20 euro per m2! Shiten 4500 m2 toke tek Kepi i Rodonit, 20 euro per m2! Toka gjendet vetem 300 m

Shiten 4500 M2 Toke Tek Kepi I Rodonit, 20 Euro Per M2!

Kep I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 4500 m2 toke tek kepi i rodonit, 20 euro per m2! toka gjendet vetem 300 m nga bregu i detit dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....Lexo detajet..

90,000 Euro60,000 Euro Shitet toka ⛰Shitet toka
📏 Siperfaqja 607 m2
👉Me mundesi leje ndertimi
📄 E paj

Shitet Toka

Golem Kavaje,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

⛰shitet toka 📏 siperfaqja 607 m2 👉me mundesi leje ndertimi 📄 e pajisur me certifikate pronesie 💸 cmimi 60.000 euro 📍adresa golem kavaje...Lexo detajet..

60,000 Euro57,000 Euro Shitet toka ⛰Shitet toka
📏 Siperfaqja 400 m2
👉Me mundesi leje ndertimi
📄 E paj

Shitet Toka

Golem Periferi,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

⛰shitet toka 📏 siperfaqja 400 m2 👉me mundesi leje ndertimi 📄 e pajisur me certifikate pronesie 💸 cmimi 70.000 miljon all 📍adresa golem periferi...Lexo detajet..

57,000 Euro60,000 Euro Kashar prapa mobileri ajax ne koder shitet toke e pershtatshme per shtepi. Me certifikate pronesie hipoteke

Kashar Prapa Mobileri Ajax Ne Koder

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Kashar, α,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke e pershtatshme per shtepi. me certifikate pronesie hipoteke...Lexo detajet..

60,000 Euro165,000 Euro Shitet toke 5000 m2 ne Maminas prane autostades Tirane-Durres (33 euro m2) Toka ndodhet ndermjet autostrades dhe rruges dytesore

Shitet Toke 5000 M2 Ne Maminas Prane Autostades Tirane-durre

Maminas,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet ndermjet autostrades dhe rruges dytesore ...Lexo detajet..

165,000 Euro25,000 Euro Shitet toka tek Rreth Rrotullimi shkozes 🔥 Okazion🔥
Shitet toka, 300 m2, buze Unazes se Madhe qe po ndertohet, tek

Shitet Toka Tek Rreth Rrotullimi Shkozes

Rruga Petro Furiqi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🔥 okazion🔥 shitet toka, 300 m2, buze unazes se madhe qe po ndertohet, tek ish uzina autotraktorit( shkoze) cmimi shitjes 25 000 euro ...Lexo detajet..

25,000 Euro65,000 Euro Shitet toke ne fashtin Gjepalaj - Shijak 📍Shitet toke ne fashtin Gjepalaj - Shijak
🔺Siperfaqe: 6,000 m², me dimen

Shitet Toke Ne Fashtin Gjepalaj - Shijak

Gjepalaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

📍shitet toke ne fashtin gjepalaj - shijak 🔺siperfaqe: 6,000 m², me dimension 60m - 100m. 🔺cmimi 65,000 euro •toka ka pozicion te mire per aktivitete te ndryshme. •e mbjelle me ullishte. - ka...Lexo detajet..

65,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim