truall ose toke ne shitje fier  

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro99,000 Euro Shitet 900m2 truall ne Dhermi me 110 euro/m2 Shitet 900m2 truall ne Plazhin e Dhermiut (ne Qender). Eshte vetem 300m larg nga

Shitet 900m2 Truall Ne Dhermi Me 110 Euro/m2

Rruga E Plazhit Dhermi,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 900m2 truall ne plazhin e dhermiut (ne qender). eshte vetem 300m larg nga vija e ujit. ka lehtesira per nxjerjen e lejes se ndertimit, pasi eshte ne zone te studiuar. trualli eshte me dokumenta te rregul...Lexo detajet..

99,000 Euro88,800 Euro 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres

👉Toke me siperfaqe 1480 m2

💶Cmimi:

🏘shitet Toke Ne Arapaj, Durres

Arapaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne arapaj, durres 👉toke me siperfaqe 1480 m2 💶cmimi: 60 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...Lexo detajet..

88,800 Euro62,000 Euro 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh

🏘Truall me siperfaqe 440

👉shitet Truall 440 M2 Dhe Ndertese 80m2, Plazh

Hekurdha, Plazh,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉shitet truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, plazh 🏘truall me siperfaqe 440m2 dhe ndertesa me siperfaqe 80 m2 te cilat ndodhen ne rruge dytesore, prane shkolles kasa, hekurudha plazh 💶cmimi 62 000 eu...Lexo detajet..

62,000 Euro90,000 Euro TOKE NE FARKE Shiten 1'100 m² ne Farke. 

Certifikate pronesie.

Intensiteti zones 0

Toke Ne Farke

Rruga Turdive, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 1'100 m² ne farke. certifikate pronesie. intensiteti zones 0.6 qe do thote qe mund te ndertohen 660 m² ndertim. lartesia deri ne 3 kate. rruga e asfaltuar. cmimi 90'000€ me kesh i diskut...Lexo detajet..

90,000 Euro560,000 Euro Okazion! Shitet toke prane "Palmanoves"! Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden Tirane - Elbasan , prane "Pa

Okazion! Shitet Toke Prane "palmanoves"!

Tirana??elbasan Highway, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden tirane - elbasan , prane "palmanoves" , 2 minuta larg qendres tregtare "teg". toke me mundesi zhvillimi!...Lexo detajet..

560,000 Euro3,000,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KRUTJE E SIPËRME, LUSHNJE Shitet tokë are në Krutje e Sipërme, Lushnje. Sipërfaqja e tokës është 56

Shitet TokË Are NË Krutje E SipËrme, Lushnje

Krutje E Siperme, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në krutje e sipërme, lushnje. sipërfaqja e tokës është 5626 m². shitet me çmimin prej 3 000 000 lekë/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 7...Lexo detajet..

3,000,000 Leke2,200,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE 	Shitet tokë are në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja e tokës ësht

Shitet TokË Are NË KarbunarË E Poshtme, Lushnje

Karbunar E Poshteme,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

shitet tokë are në karbunarë e poshtme, lushnje. sipërfaqja e tokës është 1664 m² me lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 2 200 000 lekë/ total. për më shumë info...Lexo detajet..

2,200,000 Leke360,000 Leke SHITET TOKË ARË NË “NOVOSELË”, VLORË Shitet 600 m² tokë arë në Novoselë, Vlorë. Toka është e përshtatshme p

Shitet TokË ArË NË “novoselË”, VlorË

Novosele, Vlore ,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 600 m² tokë arë në novoselë, vlorë. toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti. pozicionuar 250 m nga autostrada fier-vlorë. shitet me një çmim prej 360 000 lekë / total. për më...Lexo detajet..

360,000 Leke2,030,000 Leke SHITET TOKË ARË NË “MIFOL”, VLORË Shitet 1693 m² tokë arë në Mifol, Vlorë. Toka është e përshtatshme për

Shitet TokË ArË NË “mifol”, VlorË

Mifol, Vlorë,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 1693 m² tokë arë në mifol, vlorë. toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti. pozicionuar 20 m nga rruga interurbane kryesore fier-vlorë. shitet me një çmim prej 2 030 000 lekë / t...Lexo detajet..

2,030,000 Leke105,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN “BISHANAKË”, FIER Shitet tokë truall në Lagjen ” Bishanakë”, Fier.
Trualli ka një sipërf

Shitet TokË Truall NË Lagjen “bishanakË”, Fier

Bishanake,Qender | Fier
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen ” bishanakë”, fier. trualli ka një sipërfaqje prej 715 m². Është në një pozicion shumë të mirë, afër unazës së qytetit. ka pranë shkolla dhe qendra tregtare d...Lexo detajet..

105,000 Euro92,000 Euro Shitet Toke ne Koder Kashar  Toka ndodhet në zonën e Kodër Kashar.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfa

Shitet Toke Ne Koder Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e kodër kashar. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1840 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

92,000 Euro80,000 Euro Shitet toke bujqesore dhe truall Shiten 6 dylym toke ne kavaje me dokumentacion te rregullt toka sherben dhe si t

Shitet Toke Bujqesore Dhe Truall

Rrogozhinë, Albania,Qender | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten 6 dylym toke ne kavaje me dokumentacion te rregullt toka sherben dhe si toke bujqesore dhe si truall banimi cmimi total i shkon 80.000 euro...Lexo detajet..

80,000 Euro47,000 Euro Toke,truall Toke,truall me siperfaqe 2690m2.Ndertese me siperfaqe 165m2.Shumellojshmeri peme

Toke,truall

Hoxharë, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toke,truall me siperfaqe 2690m2.ndertese me siperfaqe 165m2.shumellojshmeri pemesh te ndryshme . dy puse 1 manual. 1 elektrik ! toka ndodhet ne hoxhare te vjeter ne rrugen kryesore fier -hoxhare ! me dokument...Lexo detajet..

47,000 Euro80,000 Euro Toke Shitet Okazion toka esht e përshtatëshme per cdo gje me Çertifikate pronsie.

Toke

Dritas, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet okazion toka esht e përshtatëshme per cdo gje me Çertifikate pronsie. 26 ×155...Lexo detajet..

80,000 Euro180,000 Euro Shitet truall dhe kapanon ne Laprake! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-tr

Shitet Truall Dhe Kapanon Ne Laprake!

Laprakë, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...Lexo detajet..

180,000 Euro100,000 Euro Mullet, Shitet Toke Truall Mullet, Shitet Toke Truall. Toka eshte me siperfaqe 1000m2, dhe disponon dokumen

Mullet, Shitet Toke Truall

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mullet, shitet toke truall. toka eshte me siperfaqe 1000m2, dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor cmimi: 100.000 euro. per me shume informacion: +355 69 815 1689...Lexo detajet..

100,000 Euro225,000 Euro Shitet,Toke,Sauk,Tirane,PRI15803 Shitet tokë ne Sauk.
• Me sipërfaqe prej 3000 m2 • E pajisur me çertifi

Shitet,toke,sauk,tirane,pri15803

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë ne sauk.
• me sipërfaqe prej 3000 m2 • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim.• opsion ideal investimi. • për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

225,000 Euro212,500 Euro Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura.
Disponon nje

Shitet Toke Ne Autostraden Tiranë-durrës Mbrapa Qtu, Rruga

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiranë-durrës mbrapa qtu, rruga lura. disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundesi blerjej edhe 2500 m2 shtese. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mun...Lexo detajet..

212,500 Euro150,000 Euro SHITET TOKË ARË NË “ALLBAN”, VLORË Shitet 3000 m² tokë arë “Allban”, Vlorë. Toka është e përshtatshme p

Shitet TokË ArË NË “allban”, VlorË

Allban, Vlorë,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet 3000 m² tokë arë “allban”, vlorë. toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti. pozicionuar nga autostrada fier-vlorë, pranë mobilerisë vip saloti. shitet me një çmim prej 50 €...Lexo detajet..

150,000 Euro60,264 Euro SHITET TOKË ARE NË MBROSTAR FIER. Shitet tokë arë në Mbrostar – Ura, Fier. Me një sipërfaqe prej 5022 m².T

Shitet TokË Are NË Mbrostar Fier.

Mbrostar-ura, Fier ,Qender | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

60,264 Euro10,131,000 Leke SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER Shitet tokë are në Vërri, Fier, me sipërfaqe 10131 m².
Toka ka lokacion t

Shitet TokË ArË NË VËrri, Fier

Vërri, Fier ,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
10.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë are në vërri, fier, me sipërfaqe 10131 m². toka ka lokacion të favorshëm pranë autostradës fier- lushnje. kufizohet me një parcel tjetër e cila shitet gjithashtu me sipërfaqe 5174 m² p...Lexo detajet..

10,131,000 Leke4,000 Euro JEPET ME QIRA TOKË ARË NË VANAJ, FIER Jepet me qira 3 hektar tokë arë në Vanaj, Fier. Toka është e përshtatshme

Jepet Me Qira TokË ArË NË Vanaj, Fier

Vanaj, Fier ,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

4,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro40,000 Euro SHITET TOKË ARË NË RRETH-LIBOFSHË , FIER Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është e përshtat

Shitet TokË ArË NË Rreth-libofshË , Fier

Rreth-libofshë, Fier ,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

40,000 Euro30,000 Euro SHITET TOKË ARË NË ÇLIRIM, FIER. Shitet tokë are në Çlirim, Fier, me sipërfaqe 14800 m², Toka ka lokacion t

Shitet TokË ArË NË Çlirim, Fier.

Clirim, Fier ,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
14.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë are në Çlirim, fier, me sipërfaqe 14800 m², toka ka lokacion të favorshëm pranë rrugës dhe kanalit vaditës. një pjes e saj është e mbjellë me ullinj. shitet me çmimin prej 30000€/ t...Lexo detajet..

30,000 Euro2,700,000 Leke SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE Shitet tokë are në Ngurrëz e Vogël, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 89

Shitet TokË Are NË NgurrËz, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
8.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

2,700,000 LekeA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim