truall ose toke ne shitje 

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro700,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

700,000 Euro80,000 Euro Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje Shitet ullishte afer Blerimit ne Lushnje. Jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjet

Shitet Ullishte 6+2 Dylym Lushnje

Blerim, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet ullishte afer blerimit ne lushnje. jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjetra 2 dylym. ullishtet jane ne prodhim (ullinj kripsa dhe vajsa). njera nga parcelat ndodhet ne anen e majte te restoratit te bl...Lexo detajet..

80,000 Euro15,000 Euro Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardhe Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh. Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura

Shitet 6 Dylym Vresht Ne Kashtbardhe

Kashtbardhë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh. vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga fier-shegani. vreshti eshte me rrush te bardh dhe te zi. cmimi: 15.000 euro/dylym (i diskutueshem varet ...Lexo detajet..

15,000 Euro24,000 Euro Shitet Truall ne Prush. Shitet truall ne Prush me nje siperfaqe nga 600-1000 m2 me nje çmim 40 euro per

Shitet Truall Ne Prush.

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne prush me nje siperfaqe nga 600-1000 m2 me nje çmim 40 euro per m2. kjo siperfaqe trualli eshte e pershtatshe per ambjet banimi pasi ne kete zone ku ndodhet trualli vilat nuk mungojne. por esht...Lexo detajet..

24,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro558,000 Euro Shitet Toke 12.400m2 ne Peze Helmes Shitet Toke ne Peze Helmes
Shitet toke ne Peze Helmes, ngjitur me rrugen nacion

Shitet Toke 12.400m2 Ne Peze Helmes

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne peze helmes shitet toke ne peze helmes, ngjitur me rrugen nacionale. siperfaqja e tokes eshte 12400 m2. toka ndodhet ne nje vend shume atraktiv per cdo lloj biznesi. shitet per nje cmim shume te...Lexo detajet..

558,000 Euro189,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 2700 m2 Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës pranë Kompanisë Neranxi • Info

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 2700 M2

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës pranë kompanisë neranxi • informacion mbi token: sipërfaqja e tokes: 2700 m2 • me hipotekë • i pershatshem per ndertim • për ta vizituar na kontaktoni...Lexo detajet..

189,000 Euro800,000 Euro Shitet,Toke,Rinas(future13151) Toka ndodhet në zonen e Rinasit,prane Aeroportit. Ka sipërfaqe totale prej 193

Shitet,toke,rinas(future13151)

Rinas, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

800,000 Euro162,000 Euro Tirane, shes toke 405 m² 162.000 Euro (Ish Parku Autobuzave) Shitet tokë te Ish Parku Autobuzave, afër rrugës "Babë Rexha". Inf

Tirane, Shes Toke 405 M² 162.000 Euro (ish Parku Autobuzave

Ish Parku Autobuzave,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te ish parku autobuzave, afër rrugës "babë rexha". informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 405 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

162,000 Euro85,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 85.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut te Vjeter, pa shkuar te Lapidari, te

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 85.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut te vjeter, pa shkuar te lapidari, te ullishtet. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favor...Lexo detajet..

85,000 Euro1,000 Euro

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro859,500 Euro Tirane, shes toke 9.550 m² 859.500 Euro (Mullet) Toka eshte e pozicionuar te zona e Mulletit. Informacion mbi token: •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 9.550 M² 859.500 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 9550 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • ...Lexo detajet..

859,500 Euro420,000 Euro  Tirane, shes toke 10.500 m² 420.000 Euro (Vishnje) Shitet tokë në Vishnje, në afërsi të pishinave. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 10.500 M² 420.000 Euro (vishnje)

Vishnje,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vishnje, në afërsi të pishinave. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 10500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge...Lexo detajet..

420,000 Euro240,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 240.000 Euro (Teg) Toka eshte e pozicionuar ne afersi te Teg-ut. Informacion mbi token: •	Siperfa

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 240.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne afersi te teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favo...Lexo detajet..

240,000 Euro150,000 Euro Shitet Toke 12000 m2 :Shitet  Toka per ferme: 12.000 m2: Me dokumenta
 (Faktike 15.000m2) toka eshte

Shitet Toke 12000 M2

Kashar, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

:shitet toka per ferme: 12.000 m2: me dokumenta (faktike 15.000m2) toka eshte e rrethuar vendodhja : kashar, kus e pershtatshem per cdo lloi biznesi per cdo informacion kontaktoni agjensi real estat...Lexo detajet..

150,000 Euro135,000 Euro Shitet toke 2000 m2 e rretuar Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale 
rruga e Prushit sip 2000 m2

Shitet Toke 2000 M2 E Rretuar

Ne Prushe Fashti Gropaj ,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per magazine ne nje zone indrustriale rruga e prushit sip 2000 m2 me dokumenta te rregullta permasa 50 me 40 e pershtatshme per cdo llo0i biznesi si magazina ndertim biznesi etj cmimi 135000 e...Lexo detajet..

135,000 Euro190,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 4400 m2 Toka eshte pozicionuar ne Autostraden Tirane - Durres. Informacion mbi token:

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 4400 M2

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte pozicionuar ne autostraden tirane - durres. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 4400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hapesira e bollsh...Lexo detajet..

190,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 425 m² 35.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk, përballë Akademisë së Policisë. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 425 M² 35.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk, përballë akademisë së policisë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 425 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infast...Lexo detajet..

35,000 Euro152,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. Toka esh

Shitet Toke Truall Ne Kamez

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rrugeve kryesore te kamzes dhe ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka mund te shitet edhe e ndare ne ...Lexo detajet..

152,000 Euro1,400,000 Leke Shitet toke 2000m katrore, me certifikate te rregullt pronesie Toka ndodhet ne fushe, ne fshatin Gjergjan te Elbasanit. Cmimi i arsyeshem dhe i

Shitet Toke 2000m Katrore, Me Certifikate Te Rregullt Prones

,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Toka ndodhet ne fushe, ne fshatin gjergjan te elbasanit. cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

1,400,000 Leke392,000 Euro DURRES,Toke ne shitje 8700 m2, 391.000 Eur (Mbikalimi i Fllakes) Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades Tiran

Durres,toke Ne Shitje 8700 M2, 391.000 Eur (mbikalimi I Flla

Autostrada Durres - Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me nje siperfaqe prej 8700 m², rreth 150 m larg autostrades tirane-durres, ne zonen industriale ne mbikalimin e fllakes, me nje cmim prej 45 €/m², qe shkon 391500 € ne total. ka leje...Lexo detajet..

392,000 Euro750,000 Euro Truall, Gjiri I Lalzit Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge n

Truall, Gjiri I Lalzit

Gjiri I Lalezit,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge në zonen e gjirit te lalzit , në qytetin e durësit. trualli ka një sipërfaqe prej 25000 m2 dhe është 25 km larg nga tirana . ...Lexo detajet..

750,000 Euro2,635,000 Euro Shitet 31000 m2 toke te liqeni i farkes! Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit

Shitet 31000 M2 Toke Te Liqeni I Farkes!

Rruga Panorama E Liqenit, Tiranë, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
31.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 31000 metra toke te liqeni i farkes, zona ku ndodhet toka kohet e fundit ka marre nje zhvillim te madh ne ndertimin e vilave rezidencjale. toka ka studim per vila 2+1 dhe eshte nje mundesi e mire investi...Lexo detajet..

2,635,000 Euro1,000 Euro Jepet toke me qera Ne Lunder, perballe American University of Tirana, prane qendres tregtare TEG, j

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro300,000 Euro Shitet truall prane aeroportit ne Tirane Shitet truall prane aeroportit "Nene Tereza" Tirane
Per me shume info

Shitet Truall Prane Aeroportit Ne Tirane

Ahmetaq, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane aeroportit "nene tereza" tirane per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-toke-are-tirane/[/urlcode]...Lexo detajet..

300,000 Euro175,500 Euro Tirane, shes toke 4.500 m² 175.500 Euro (Vishnje) Shitet tokë në Vishnje, rrugës për Arbanë. Informacion mbi tokën : • Sip

Tirane, Shes Toke 4.500 M² 175.500 Euro (vishnje)

Vishnje,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vishnje, rrugës për arbanë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 4500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • i...Lexo detajet..

175,500 Euro2,156,000 Euro Toke, Vore (44000 m2) Toka eshte e pozicionuar te zona e Vores se vjeter, prane doganes afer hekurudha

Toke, Vore (44000 M2)

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 44000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfryt...Lexo detajet..

2,156,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim