bicikleta elektrike 

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Makina Bicikleta Biçiklet gocash

Biçiklet gocash

Don Bosko | Tirane

B Kap oferten e veres mos hezito ;biciklet gocash japoneze ne super gjendje e perdorshme ne te gjitha stinet garanci e perfshire ne çmim na kontaktoni: 0693467783...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet 27-çe

Biciklet 27-çe

Don Bosko | Tirane

B Biçiklet 27-çe vjen tani per vetem....nuk keni per ta besuar ;oferta esht e limituar: na tel :0693467783 ...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet me marshe

Biciklet me marshe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte per ju ...shesim nje biçiklet ne gjendje shum te mire :Çmimi :nuk kemi per ta besuar.ju lusim te na kontaktoni: 0693467783....

5,500 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete city bike nr26 ne gjendje shume te mire cmimi 5500 leke te reja ...

5,500 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
20 Euro Makina Bicikleta shitet disce alumini per biciklete

shitet disce alumini per biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Shiten dy disce alumini njera prej tyre eshte e kompletuar me gomardare kaperton dhe sic shikohet ne foto ka te vendosur librin e marsheve shitet per shkak mosperdorimi...

20 Euro

Tirane
140 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Biciklete nr 28 cmimi 140 euro...

140 Euro

Shkoder
100 Euro Makina Bicikleta Biciketa Portative

Biciketa Portative

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete portative nr 28 e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire. praktike per qytet dhe per pushime i palose dhe i merr me vete. cmimi 100 euro ...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete portative

Biciklete portative

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete portative nr 28 e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire. praktike per qytet dhe per pushime i palose dhe i merr me vete. cmimi 100 euro ...

100 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete nr 28

Biciklete nr 28

Don Bosko | Tirane

B Shitet biciklete nr 28 ne gjendje shume te mire cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta  bianchi kston 26

Bicikleta bianchi kston 26

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten 2 bicikleta 26 bianchi dhe kston çmimi 100 mije te vjetera ...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta shitet biciklete per femije

shitet biciklete per femije

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)

B Shitet biciklete per femije te vegjel jo shume e perdorur 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Tirane
95 Euro Makina Bicikleta Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,urgjente

Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,urgjente

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,aksesore prsh drite para drite mbrapa kavo bicikleta esht me 7 marsha ...

95 Euro

Tirane
14,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr 26.

Shitet Biciklete Nr 26.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete nr 26 pjese shimano 7x3 marshe amortizator ne gjendje shume te mire cmimi 14.000 leke te reja...

14,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja...

5,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete 26

Shitet Biciklete 26

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete cmimi 15.000 leke te reja...

15,000 Leke

Shkoder
14,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete ne shitje

Biciklete ne shitje

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Shitet bicikleta 26 e re 1 jave perdorim...

14,000 Leke

Tirane
140 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr28

Shitet Biciklete Nr28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 140 euro...

140 Euro

Shkoder
230 Euro Makina Bicikleta Biciklete city bike 28

Biciklete city bike 28

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city bike nr 28 cmimi 230 euro ...

230 Euro

Tirane
330 Euro Makina Bicikleta Bicikleta Specialized 29

Bicikleta Specialized 29

Qender | Fier

B Shitet biciklete specialized mtb 29 cmimi 330 euro...

330 Euro

Fier
150 Euro Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet bicikleta trek mountain bike gt cmimi 150 € pa diskuteshem gjendja shume e mire perdorimi...

150 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 7000 leke te reja...

7,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim