blej online bicikleta 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklet per arsye mos perdorimi

Shitet Biciklet per arsye mos perdorimi

Brryli | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet NONAME 24''

Biciklet NONAME 24''

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet bicik 24 ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga zvicra cmimi 100 €...

100 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta BICIKLETE GENESIS 26'

BICIKLETE GENESIS 26'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Biciklete genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk ...

20,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta SPECIALIZED VIENNA 01

SPECIALIZED VIENNA 01

Qender | Korce

B Shitet biciklete specialized 28 origjinale shum pak e perdorur ne shqiperi ka dhurate nje kaske, set syze,drita led ,dhe pompe...

250 Euro

Korce
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr 26 Xl

Shitet Biciklete Nr 26 Xl

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete btw in nr 26 xl cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Mountain Bike 26

Shitet Biciklete Mountain Bike 26

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mountain bike 26 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. pothuajse e re. cmimi 120 euro...

120 Euro

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet MTB

Biciklet MTB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Biciklet 26-ce mtb e pajisur me ferrota para dhe mbrapa;e pershtatshme edhe per terrene te veshtira ;amortizim para dhe ne mes full suspension na kontaktoni:0693467783...

9,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bciklet MTB

Bciklet MTB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B Shesim nje biciklet mtb; bicikleta esht e fort dhe mbajtur;me disqe ne nje gjendje sh te mire dhe parafango; nr telefoni:0693467783...

8,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 4500 leke te reja...

4,500 Leke

Tirane
4,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete.

Shitet Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 4500 leke te reja...

4,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta FSP

FSP

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Kap oferten tende biciklete me amortizim para dhe ne mes:mongoose full susspension performance aluminum alloy frame twenty -one speed na kontaktoni: 0693467783...

7,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Biciklet 26-ce e sapo ardhur nga gjermania ne super gjendje ;super start ; per me teper na. kontaktoni: 0693467783...

12,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biçikletë MTB 27

Shitet Biçikletë MTB 27

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja amortizator diskofren para mbrapa Çmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete MTB Nr 27

Shitet Biciklete MTB Nr 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

| Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Marka taifun prodhim i vitit 2013....

8,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Makina Bicikleta Mt.Fuji

Mt.Fuji

Brryli | Tirane

B Kap oferten e fundjaves;mt.fuji vjen tani per vetem 65 mij lek ;e fort ,e mbajtur dhe pershtatshme per te gjitha terrenet; na kontaktoni :0693467783:...

6,500 Leke

Tirane
4,500 Leke Makina Bicikleta Shitet

Shitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos perdorimi...

4,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete..

Shitet Biciklete..

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 6000 leke te reja...

6,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja nr tel 0699637929...

5,500 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete bike nr 28

Shitet Biciklete bike nr 28

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete bike nr 28 cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete MTB 27

Shitet Biciklete MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim