merjep bicikleta 

 Online 43 lexues | 0 njoftime ne pritje

220 Euro  Bicikleta BICIKLETE 29

BICIKLETE 29

Fresku/Linze | Tirane

B Marka: mountain bike "miez" bicikleta eshte me ferrota ne te dyja gomat pjeset e e frenave dhe ndrrimit te marsheve jane shimano sustacione ne gomen e pare madhesia e bicikletes 29" marshet 3x6 trrupi esht i paster, pa defekt dhe pa asnje problem. cmimi: 220 euro per me shume ne whatsup +35567635529...

220 Euro

Tirane
200 Euro  Bicikleta Shes biciklet Ideal

Shes biciklet Ideal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 0692116076 shitet biciklet ideal trupi: alumin frenat dhe marshat: shimano bicikleta eshte ne gjendje shume te mire nr cel 0692116076 vetem whatsapp...

200 Euro

Tirane
310 Euro  Bicikleta BIANCHI

BIANCHI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Tel 0698950444.......bianchi jab 7700........diskofrena oil mineral....marrshat 10libra x 3pjata.......shitet... 310 euro...

310 Euro

Tirane
100 Euro  Bicikleta Shitet Biciklete MTB Nr 27

Shitet Biciklete MTB Nr 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
24,000 Leke  Bicikleta Biciklete

Biciklete

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biciklete scott trupi alumin pjeset shimano ...

24,000 Leke

Tirane
100 Euro  Bicikleta Shitet Biciklete MTB 27

Shitet Biciklete MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
100 Euro  Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa! cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
43,000 Leke  Bicikleta Biciklete Bulls sharptail 29'

Biciklete Bulls sharptail 29'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete bulls sharptail 29 ', pjese shimano alivio 8s, frena alkol, amortizimi srsuntour me bllokim, aksesore styx, marshe 3x8 ...

43,000 Leke

Tirane
7,000 Leke  Bicikleta Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdorur

Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdo

Brryli | Tirane

B Bmx. bullet 20. shitet per arsye mosperdorimi...

7,000 Leke

Tirane
150 Euro  Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet bicikleta trek mountain bike gt cmimi 150 € pa diskuteshem gjendja shume e mire perdorimi...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim