shiten bicikleta lushnje 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

250 Euro Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Qender | Durres

B Shitet biciklete stevens expirit marke gjermane, pjese shimano, goma te reja xl. ne gjendje shume te mire. cmimi 250 euro...

250 Euro

Durres
7,500 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 7500 leke te reja...

7,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 7000 leke te reja...

7,000 Leke

Tirane
2,100 Euro Makina Bicikleta 2019 Specialized EPIC COMP FSR CARBON 29

2019 Specialized EPIC COMP FSR CARBON 29

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 2019 specialized epic comp fsr carbon 29 frame: specialized fact 11m, xc geometry, rider-first engineered™, threaded bb, 12x148mm rear spacing, internal cable routing, 100mm of travel fork: rockshox reba rl 29, motion control damper, 42mm offset, 15x110mm thru-axle, 100mm of travel rear shock...

2,100 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Bicikleta Trek Remedy 8 GX 2020 Mountain Bike

Trek Remedy 8 GX 2020 Mountain Bike

Zone Periferike | Gjirokaster

B Trek remedy 8 gx 2020 mountain bike frame alpha platinum aluminium, abp, boost148, knock block, evo link, tapered head tube, mino link, control freak internal routing, downtube guard, iscg 05, 150 mm travel rear shock rockshox deluxe rt3, re:aktiv 3-position damper, tuned by trek suspension lab,...

2,000 Euro

Gjirokaster
3,200 Euro Makina Bicikleta 2018 Norco Range A1

2018 Norco Range A1

Zone Periferike | Elbasan

B 2018 norco range a1 frameset frame range aluminum 29 150mm travel , 650b 160mm travel fork fox 36 performance float 160mm (29), 170mm (650b) w boost 110x15 rear shock fox performance float dpx2 with lv and evol headset fsa #57e sealed cartridge bearing headset spacer 3x10mm / 1x5mm / 1 ...

3,200 Euro

Elbasan
15,000 Leke Makina Bicikleta Shes urgjent

Shes urgjent

Qender | Durres

B Shes motorr piago 49 motorri eshte ne gjendje te mire pune ...

15,000 Leke

Durres
5,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikleta me shumice

Bicikleta me shumice

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biçikleta me shumice te madhesive te ndryshme; te perdorura dhe cilesore mos hezitoni te na tel;...

5,500 Leke

Tirane
12,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet

Shitet biciklet

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet biciklet per femra mjafte praktike ngjyre roze cmimi 120 mije leke...

12,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta, shitet

Bicikleta, shitet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. eshte e tipit bmx, ka ardhur nga italia. ...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete.

Shitet Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Tirane
30 Euro Makina Bicikleta Shitet bicklete 12 per femije 3-6 vjec eshte ne fjendje sh mire.

Shitet bicklete 12 per femije 3-6 vjec eshte ne fjendje sh mire.

Don Bosko | Tirane

B Bickleta eshte ne gjendje sh mire...

30 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet pune

Biciklet pune

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Biciklet pune ne gjendje shum te mir mjaft e mbajtur:(me marshe dhe e forte pjese full shimano mos ngurroni te na tel : wats up ose viber...

7,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 150 euro...

150 Euro

Shkoder
120 Euro Makina Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini e re cmimi 120 euro...

120 Euro

Shkoder
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me trup gjerman

Biciklete me trup gjerman

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Biciklete 26, trup gjerman , ne gjendje te mire. frena, marrsha, disqe te reja, korona e pasme e sapomontuar. ...

7,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Makina Bicikleta Bixciklet 24-ce

Bixciklet 24-ce

Don Bosko | Tirane

B Biciklet me zgare dhe parafango ne gjendje te shkelqyer e perdorur shum pak e ardhur direct nga gjermania mos hezitoni te na tel. pergj. ne wats up ose viber ...

6,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Wefa bike

Wefa bike

Don Bosko | Tirane

B Wefa bike biciklet ne gjendje te jashtezakonshme me zgar parafango dhe companjol e fort praktike dhe ne gjendje shum te mire pune jemi te disponueshem ne cdo moment na kontaktoni wats up ose viber...

10,000 Leke

Tirane
100 Dollar Makina Bicikleta SHITET BICIKLET BMX URGJENTE

SHITET BICIKLET BMX URGJENTE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklet bmx e ardhur nga gjermania. bicikleta eshte profesionale dhe shume pak e perdorur. shitet per arsye mos perdorimi. tel: 0620772072...

100 Dollar

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet me marshe

Biciklet me marshe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte per ju ...shesim nje biçiklet ne gjendje shum te mire :Çmimi :nuk kemi per ta besuar.ju lusim te na kontaktoni: 0693467783....

5,500 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Biçiklete ne shitje

Biçiklete ne shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes biciklete city bike 🚲,praktike,ne gjendje shum te mire...

150 Euro

Tirane
70 Euro Makina Bicikleta Biciklet e shpejte

Biciklet e shpejte

Don Bosko | Tirane

B Biciklet e shpejt me pjes shimano ne gjendje te shkelqyer me shal te rehatshme dhe sistem frenimi mjaft te sigurt na kontaktoni. e viber ose wats up...

70 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete trek, numer 26. 80 mij lekë

Shitet Biciklete trek, numer 26. 80 mij lekë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete trek, numer 26. 🚴‍♂- ne gjendje shume te mire. goma te reja. komordare dhe kaporton i ri. disku i pasem eshte dopio disk.✅ 🚲- 🔧frenat funksionale te parat dhe mbrapa✅ 🚴‍♂- marshat i punojne te 6. funksionale dhe 3 pjata e pedaleve per cdo rruge.✅ 🚲- ...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim