dhom per 2 persona  

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
20 Euro
Shtepi pushimi ne vlore 1+1 e mobiluar me te gjitha Shtepia ndodhet ne qender te vlores tek xhamia pallat iri komplet i mobiluar.
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtepia ndodhet ne qender te vlores tek xhamia pallat iri komplet i mobiluar.... 28/10/2020 20:25... Lexo detajet..

15 Euro
Apartament 1+1 Dhoma Plazhi me qera Vlore Lungomare Rruga: Shaban Demiraj Vlore.
15 Euro nata.
Apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75

15 Euro

Lungomare | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Rruga: shaban demiraj vlore. 15 euro nata. apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75 m². 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan me ushqime dhe vend parkimi. apartamenti esht i mobiluar me m... 28/10/2020 20:24... Lexo detajet..

40 Euro
Shtepi me qera Jepet shtepi me qera 1+1 ne Qender Vlore 🇦🇱

40 Euro

Qender | Vlore
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 ne qender vlore 🇦🇱 ... 28/10/2020 20:22... Lexo detajet..

23 Euro ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi,kati trete.orane qendres tregtare concord. ambjent me kondicioner i mire kompletuar me te gjitha+ wifi.all in.prane qendres

23 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ambjent me kondicioner i mire kompletuar me te gjitha+ wifi.all in.prane qendres tregtare concord.... 28/10/2020 18:51... Lexo detajet..

11 Euro Apartament ne plazh golemit Apartament plazhi qera ditore .Apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod ko

11 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament plazhi qera ditore .apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod kondicioner ashensor... 28/10/2020 17:53... Lexo detajet..

1,500 Leke Japim dhoma me qera 1500 mij lek nata Japim dhoma me 1500 mij lek nata. Kushtet jane standarte me kondicioner, televiz

1,500 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
10 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim dhoma me 1500 mij lek nata. kushtet jane standarte me kondicioner, televizor dhe uje 247.sherbimi eshte korrekt dhe i shpejt. sherbejme si naten edhe diten. dhomat jepen edhe me ore brenda dites. adresa eshte mbrapa ambasades amerikane tek kry... 28/10/2020 16:45... Lexo detajet..

19 Euro Ambjent me kondicioner.all in.+ wifi te shpejte.smart tv.kati 2te.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord c
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord center.kati 2te.etj.... 28/10/2020 15:39... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... 28/10/2020 15:39... Lexo detajet..

20 Euro Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.ad
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.... 28/10/2020 15:39... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 28/10/2020 15:36... Lexo detajet..

27 Euro Super dubleks me kondicioner e kompletuar me te gjitha+wufi,prane qendres tregtare concord. 1Dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres t

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

1dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 28/10/2020 15:35... Lexo detajet..

25 Euro Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all in.wifi parkim.5 min large bulevardit te ri Pallat i ri .1+1+kondicioner.Me ballkon.E kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.al
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri .1+1+kondicioner.me ballkon.e kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.all in.5 min large bulevardit te ri.etj... 28/10/2020 15:33... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha.kati 3te.prane qendres tregtare concord.Tirane Pallat i Ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane

21 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres tregtare concord.tirane.... 28/10/2020 15:32... Lexo detajet..

23 Euro Ambjent me kondicioner Tirane.e kopletuar me te gjitha.+ wifi.prane qendres tregtare concord. Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.Tirane

23 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.tirane.prane qendres tregtare concord.... 28/10/2020 15:31... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... 28/10/2020 15:31... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

25 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... 28/10/2020 15:31... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

25 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... 28/10/2020 15:31... Lexo detajet..

29 Euro Super aparrament me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres tregtare concod.Ti Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,

29 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,wifi,etj. prane qendres tregtare concord.etj.... 28/10/2020 15:31... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... 28/10/2020 15:30... Lexo detajet..

20 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

20 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 28/10/2020 13:33... Lexo detajet..

29 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori 🔴 29 euro Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

29 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 28/10/2020 12:26... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. 📍ndodhet 2.3 km nga sh... 28/10/2020 10:11... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 63 m² , 25 Euro/nata - Pas Casa Italia Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 63m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 28/10/2020 08:59... Lexo detajet..

17 Euro Ambjent me kondicioner.e oompletuar me te gjitha.ne Tirane,17 ero,te gjitha te perfshira.5 min nga bulevardi i ri. Rruga Gjon Mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all

17 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Rruga gjon mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all in,parkim,wifi,etj.... 27/10/2020 15:46... Lexo detajet..

25 Euro Apartament 1+1+ballkon+kondicioner+wifi.kati2te.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres conco Pallat.apartament 1+1+wifi+kondicioner+ballkon.e kompletuar me te gjitha.prane q

25 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat.apartament 1+1+wifi+kondicioner+ballkon.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:31... Lexo detajet..

27 Euro Suoer apartement 1+1+ kondicioner.e kompletuar me te gjitha.+wifi.prabe qendres tregtare concord.Tir Palkat i Ri.apartament 1+1+kondicioner+wifi.e kompletuar me te gjitha.prane qend

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Palkat i ri.apartament 1+1+kondicioner+wifi.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:30... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 60 m² 25 Euro/nata (Pas Casa Italia) Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 60m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 27/10/2020 13:47... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

30 Euro

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... 27/10/2020 09:19... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera - ditore Apartament ne zone te qete.dhe jepet per me shume se 2 dite

20 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament ne zone te qete.dhe jepet per me shume se 2 dite... 26/10/2020 16:39... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente me Qera ditore ne qender te Tiranes Ofrojme apartamente me Qera ditore ne qender te Tiranes. Apartament 1+1, 75m2. A

25 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ofrojme apartamente me qera ditore ne qender te tiranes. apartament 1+1, 75m2. arredim i kompletuar dhe modern. minimum i i rezervimit 2nete. ... 26/10/2020 16:36... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim